e incredibil...cata prostie zace in tara asta... unora chiar le place foarte mult sa fie mintiti,manipulati,controlati de presa... de fapt asa se intampla cand pentru ei totul are un pret(asta plecand de la educatiea precara)...doar adevarul nu are pret,nu-i asa???!!daca adevarul nu are pret ,deci nu putem vinde...hai sa vindem gogosi , ca sunt multi fraieri carora le este "foame"...puneti mana si cititi o carte ,uitati-va la un film
interesant,mergeti in tabere de cercetasi,duceti-va in parc si jucati sah ,asa poate culegeti si voi ceva...!NU FITI TAMPITI! VA FACETI RAU SINGURI!! NU MAI PUNETI BOTUL CA RAPOSATUL RADU ANTON ROMAN IN MANCARE,LA TOATE MINCIUNILE SCOASE DE PRESA!!