FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pancu s-a transferat la Steaua.

«1235»
fcsteaua.ro21.01.2008 19:54

2) 2 pereti vorbesc: "Ne intalnim la colt."

 

3) La doctor:

-D-le doctor, cainele meu nu are nas!!!

-Si cum miroase?????

-Ingrozitor...

 

4) Un mut ii spune unui surd:

- Ne urmareste un orb!

 

Alte bancuri seci: http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci

 

greco

MoWeed21.01.2008 19:57

Dar-ar Domnu sa fie doar un banc sec.......

DelPiero1021.01.2008 19:58

:biggrin: :biggrin: :laugh: Superb! :laugh: Sper sa ramana doar un banc...

adi_steaua21.01.2008 20:03

Deci nu pot sa cred. Am crezut ca face tata misto de mine...

Am un mare dezgust fata de ce se intampla sa Steaua, fata de cei din conducerea Stelei, fata de cei care cred ca Adrian Ilie merita sa fie manager la Steaua.

john_8621.01.2008 20:04

5) In urma prestatiei formidabile si a performantelor obtinute alaturi de echipa de fotbal Steaua Bucuresti, Daniel pancu a devenit oficial, astazi, 32.13.2009, membru onorific al asociatiei independente a suporterilor stelisti. Membrii asociatiei ii multumesc jucatorului-antrenor pancu pentru ca a acceptat aceasta functie si ii promit ca va fi pentru totdeauna in inimile stelistilor.

 

acesta e cel mai ingrozitor banc pe care mi l-a "fatat" mintea. sper din toata inima ca pancu sa nu ajunga niciodata in Ghencea

red_blue_ultras21.01.2008 20:04

Pancu este expirat dar daca l-am lua , le-am da o palma tiganilor de sub pod , asa cum l-am luat si pe Badoi , Rada , asa il luam si pe mucea asta.

shack3r21.01.2008 20:06

Nu are ce cauta la Steaua o persoana care a jignit clubul nostru ori de cate ori a avut ocazia. Nu am nimic impotriva faptului ca a marcat de cateva ori in poarta Stelei,doar e profesionist,trebuie sa isi faca datoria pe unde joaca.Insa a injurat Steaua pe unde a putut si asta nu se iarta.

Pancule,nu te vrem,du-te in stol !

john_8621.01.2008 20:07

@red_blue_ultras

daca il luam pe pancu ne "palmuim" singuri, nu le dam palme celor de sub pod.

asta e simbolul tiganilor, nu e ca ceilalti doi

SteauaToronto21.01.2008 20:09

Hai gata nu mai urlati aiurea ca nu sunt motive.

 

Oricum Pancu o sa faca banca de reverze. Chiar credeti ca o sa ii ia locul lui Daryo sau lui "Pepe" ?

Quetzalcoatl21.01.2008 20:11

Daca pancu vine la Steaua, este un inconstient iar cei care-l aduc niste idiotii.

George Sud21.01.2008 20:12

e incredibil...cata prostie zace in tara asta... unora chiar le place foarte mult sa fie mintiti,manipulati,controlati de presa... de fapt asa se intampla cand pentru ei totul are un pret(asta plecand de la educatiea precara)...doar adevarul nu are pret,nu-i asa???!!daca adevarul nu are pret ,deci nu putem vinde...hai sa vindem gogosi , ca sunt multi fraieri carora le este "foame"...puneti mana si cititi o carte ,uitati-va la un film

interesant,mergeti in tabere de cercetasi,duceti-va in parc si jucati sah ,asa poate culegeti si voi ceva...!NU FITI TAMPITI! VA FACETI RAU SINGURI!! NU MAI PUNETI BOTUL CA RAPOSATUL RADU ANTON ROMAN IN MANCARE,LA TOATE MINCIUNILE SCOASE DE PRESA!!

MoWeed21.01.2008 20:12
Hai gata nu mai urlati aiurea ca nu sunt motive.

 

Oricum Pancu o sa faca banca de reverze. Chiar credeti ca o sa ii ia locul lui Daryo sau lui "Pepe" ?

Nici macar pe banca de rezerve nu vreau sa-l vad.

Daca cumva o sa ii zica lu Jiji "specialistii" ca tre sa joace Pancu(cam ca in cazul lui Surdu)?

dragos_drlsteaua21.01.2008 20:12

Incredibil!!! Si totul parea sa mearga atat de bine...

Asta e! Veti suporta consecintele!

danimarcu21.01.2008 20:15
2) 2 pereti vorbesc: "Ne intalnim la colt."

 

 

 

3) La doctor:

 

-D-le doctor, cainele meu nu are nas!!!

 

-Si cum miroase?????

 

-Ingrozitor...

 

 

 

4) Un mut ii spune unui surd:

 

- Ne urmareste un orb!

 

 

 

Alte bancuri seci: <a href=http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci>http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci</a>

 

 

 

<span class=blueboldtext>greco</span>

:biggrin: Multumesc ,frate stelist ,ca m-ai inveselit pentru o clipa!

Sa dea Domnu' sa fie doar o gluma,probabil cea mai proasta pe care am auzit-o vreodata! :unsure:

Fanatic_Steaua21.01.2008 20:17
Deci nu pot sa cred. Am crezut ca face tata misto de mine...

Am un mare dezgust fata de ce se intampla sa Steaua, fata de cei din conducerea Stelei, fata de cei care cred ca Adrian Ilie merita sa fie manager la Steaua.

 

 

desteptule... oare nu e la mintea cocoshului ca acest transfer se face peste capul lui Adi Ilie? mai lasa-l pe Adi ca el e un profesionist... lui Jiji i l-a bagat pe gat pe pancu, var'su Victor care e nasul lui pancu-tziganu'

zloty21.01.2008 20:17

daca totusi vine (da doamne sa nu se intample asta niciodata) sper sai fie facuta o primire demna de un mercenar ce e

stelistu_621.01.2008 20:22

Probabil ca ne-a surprins pe toti, in sens negativ. Unde credeti ca mai are loc asta? Mai ales ca pleaca si Neaga(cum a zis berbecali), care e mult mai bun ca el, pacat de forma slaba a lui.

SSK21.01.2008 20:29

Nu-l vad bine pe tigan, daca vine in Ghencea. Deloc nu-l vad bine.

ANTIgigi21.01.2008 20:31

Junior de perspectiva care ulterior a confirmat. Caracter deosebit, in special in relatiile cu ceilalti colegi dar si cu publicul pe care deseori l-a salutat dupa vreun gol si caruia i-l dedica. Suflet nobil, deosebit de atent cu sarmanii pe care i ajuta deseori. Un execelent simt al portii si un sut exploziv mai ales din lovitura libera. O minte sclipitoare, care nu de multe ori a fost aproape de a renunta la asportul rege si a se retrage asemeni lui Eminescu in spiritul poeziei si al prozei. Un om muncitor, atent, cinstit, religios, fara vicii (tutun, alcool) in afara de unul.....fotbalul. Ce ne-am fi facut fara acest magnific jucator?! Ma bucur nespus ca acest pictor al mingii a ajuns la cea mai iubita echipa din Romania. Aveam nevoie de o mana de ajutor din partea lui. Parca acest campionat al Turciei nu i se potrivea destul. Multumim Bursaspor.....multumim ciorilor. Pancu.....bine ai venit !

 

 

 

 

Acest comentariu este un pamflet si trebuie tratat ca atare....toate celelalte persoane care se impotrivesc acestor cuvine......sunt de alta "etnie"

MoWeed21.01.2008 20:33
Junior de perspectiva care ulterior a confirmat. Caracter deosebit, in special in relatiile cu ceilalti colegi dar si cu publicul pe care deseori l-a salutat dupa vreun gol si caruia i-l dedica. Suflet nobil, deosebit de atent cu sarmanii pe care i ajuta deseori. Un execelent simt al portii si un sut exploziv mai ales din lovitura libera. O minte sclipitoare, care nu de multe ori a fost aproape de a renunta la asportul rege si a se retrage asemeni lui Eminescu in spiritul poeziei si al prozei. Un om muncitor, atent, cinstit, religios, fara vicii (tutun, alcool) in afara de unul.....fotbalul. Ce ne-am fi facut fara acest magnific jucator?! Ma bucur nespus ca acest pictor al mingii a ajuns la cea mai iubita echipa din Romania. Aveam nevoie de o mana de ajutor din partea lui. Parca acest campionat al Turciei nu i se potrivea destul. Multumim Bursaspor.....multumim ciorilor. Pancu.....bine ai venit !

 

 

 

 

Acest comentariu este un pamflet si trebuie tratat ca atare....toate celelalte persoane care se impotrivesc acestor cuvine......sunt de alta "etnie"

Ai reusit sa ma faci sa rad oricat de nervos as fi....ms

deceneu21.01.2008 20:45

fratilor e deranj mare pe forumul rapidistilor(fzr)...sa vezi ciorile ce se dau de ceasul *****

cmcsteaua9021.01.2008 20:48

Incredibil!Toata lumea stelista ar trebui sa se simte jignita.Ciobanul ma dezgusta inca odata.Cum e posibil ca Neaga care a dat 200000 de euro sa vina la Steaua sa plece si sa vina Pancu ,care e un jucator mort inca de pe vremea cand Steaua batea Besktasu cu 2-1(Neaga si inscris atunci parca) si tot stadionu striga Ale,ale sa-ti dam la m..e pancule.Ce vremuri!!!Atunci ciobanu nu era asa dornic de putere.Giovani termina Steaua cum a terminat si Dinamo si Rapidu.Sper sa fie doar o gluma proasta.

IAMLEGEND21.01.2008 20:48

Nu va mai crizati...Lasati-l sa vedem ce poate ...Nu e sfarsitul lumii...Daca joaca si le da doua boabe la tzigani, atunci ce mai e de zis??? Sa vina si sa faca treaba pentru ca daca nu o sa faca e clar ca nu o sa stea...Forza Steaua!!!

AdiM21.01.2008 20:53
2) 2 pereti vorbesc: "Ne intalnim la colt."

 

 

 

3) La doctor:

 

-D-le doctor, cainele meu nu are nas!!!

 

-Si cum miroase?????

 

-Ingrozitor...

 

 

 

4) Un mut ii spune unui surd:

 

- Ne urmareste un orb!

 

 

 

Alte bancuri seci: <a href=http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci>http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/seci</a>

 

 

 

<span class=blueboldtext>greco</span>

 

numai sa nu devina dintr-un banc sec o gluma proasta si sa-l vedem pe tigan in tricoul Stelei. Ar fi urat.

AdrianUltras2521.01.2008 20:57

bai! terminati toate prostiile astea cu "milogi"

 

pancu nu e tigan

 

pancu e un mailat.

 

 

 

p.s transfer bomba in giulesti. romulus mailat la Rapid! o mutare inteligenta a lui Copos facuta pentru a atrage mai multi suporteri la stadion. asta sigur umple tribunele! :laugh:

«1235»