NU CRED ca e o problema dk vine PANCU , care ar fi problema pana la urma?? avem nevoie de jucatori . si pana la urma ce aveti ca el ?? d Dan Petrescu dc nu zice nimeni nimik ?? a pupat steagul rapidului cand era antrenor al rapidului si parca el era un mare stelist nu?? asa ca nu vad ce aveti ca pancu . e un jucator bun care n poate ajuta.
