Cum sa-l bagi pe Plesan in locul lui Dayro?Incredibil...
Cum sa-l bagi pe Plesan in locul lui Dayro?Incredibil...
Dayro trebuie sa fie titular!
Mult mai bun ca Plesan....
Mult mai bun ca Plesan....
Cred ca e chiar cel mai bun din echipa din punct de vedere ofensiv!Dar cred ca cei doi au loc impreuna in primul 'unspe'!Eu ii vad pe posturi diferite...
Aseara a dovedit ca stie fotbal si ca are si creier,daca se frctuificau pasele sale,aseara ieseam invingatori,s-a vazut o crestere in joc de cand a intrat columbianul!
Cred ca e chiar cel mai bun din echipa din punct de vedere ofensiv!Dar cred ca cei doi au loc impreuna in primul 'unspe'!Eu ii vad pe posturi diferite...
Pai chiar joaca pe posturi diferite. Este clar ca nu concureaza direct pe acelasi post dar, in functie de ce vrea Laca de la un joc s-ar putea sa nu se joace cu amandoi in acelasi 11.
Dupã mine ar trebui sã fie titular se vede cã știe fotbal vede jocul .
Are talent pustiu' asta cat toata Liga 1!
Super Dayro! ![]()
Are viteza, are tehnica, are de toate, il ador, este un jucator foarte bun...
Nea Gigi, sa nu-l dai de la Steaua in alta parte! ![]()
Felicitãri Dayro, vrem cãt mai multe reușite! ![]()
Dayro e cel mai bun transfer al Stelei din aceasta iarna. Ati vazut cum joaca, e foarte bun.
Becali sa aiba grija de el, sa nu-l dea la altii.
Daca l-ar da ar face cea mai mare greserala.
Mult succes, Dayro! Sper ca tu sa fii atacantul ideal.
Lui Dayro nu i-ar strica sa se implice mai mult, sa puna osul la treaba. Pare atat de indiferent cateodata! Dar este un superjucator!
A jucat cel mai bine pana acum!
Preferatul meu! ![]()
gh_st_24 (3/21/2008 9:46:19 PM): u?
Baciu . (3/21/2008 9:51:40 PM): yo am stat cu toti
Baciu . (3/21/2008 9:51:41 PM): astia
Baciu . (3/21/2008 9:51:43 PM): la pauza
Baciu . (3/21/2008 9:51:46 PM): m-am pisat pe mine de ras
Baciu . (3/21/2008 9:51:47 PM): am fost
Baciu . (3/21/2008 9:51:48 PM): la oficiala
Baciu . (3/21/2008 9:51:52 PM): si la pauza am fost acolo
Baciu . (3/21/2008 9:51:54 PM): unde mananca
Baciu . (3/21/2008 9:51:54 PM): ei
Baciu . (3/21/2008 9:51:55 PM): plm
Baciu . (3/21/2008 9:51:57 PM): se certa
Baciu . (3/21/2008 9:51:59 PM): Copos
Baciu . (3/21/2008 9:52:00 PM): cu Gigi
Baciu . (3/21/2008 9:52:02 PM): pe Dayro
Baciu . (3/21/2008 9:52:03 PM):
gh_st_24 (3/21/2008 9:47:06 PM): ))
gh_st_24 (3/21/2008 9:47:07 PM): dc?
Baciu . (3/21/2008 9:52:13 PM): ca
Baciu . (3/21/2008 9:52:14 PM): zicea
Baciu . (3/21/2008 9:52:14 PM): Gigi
Baciu . (3/21/2008 9:52:15 PM): ca
Baciu . (3/21/2008 9:52:16 PM): Dayro
Baciu . (3/21/2008 9:52:17 PM): e ca
Baciu . (3/21/2008 9:52:18 PM): Elton
Baciu . (3/21/2008 9:52:21 PM): da o gfrmd de bani
Baciu . (3/21/2008 9:52:24 PM): Elton macar misca putin
Baciu . (3/21/2008 9:52:25 PM): Copos
Baciu . (3/21/2008 9:52:26 PM): zicea
Baciu . (3/21/2008 9:52:33 PM): dak nuti convine
Baciu . (3/21/2008 9:52:34 PM): damil mie
Baciu . (3/21/2008 9:52:36 PM): si Gigi facae
Baciu . (3/21/2008 9:52:39 PM): ial ma cu 500
Baciu . (3/21/2008 9:52:42 PM): ma pis pe el
Baciu . (3/21/2008 9:52:42 PM): )
gh_st_24 (3/21/2008 9:47:48 PM): asa a zis?
gh_st_24 (3/21/2008 9:47:49 PM):
Baciu . (3/21/2008 9:52:46 PM): da
Baciu . (3/21/2008 9:52:47 PM): jur
Daca e asa, [...]! ![]()
Si chiar trebuia neaparat sa postezi porcaria asta ? ![]()
Eu unul nu bag mana in foc pentru ceea ce ai aratat tu mai sus .
@st 1947
Care Baciu e ala?
De ce nu joaca Dayro? Mie mi s-a parut ca a fost peste media echipei de fiecare data cand a jucat, ce au Lacatus si Becali cu el?
Din cate stiu eu Dayro ar avea ceva probleme de sanatate, ceva legat de apendicita, si banuiesc ca Lacatus nu vrea sa riste. Sau poate nu se antreneaza cum trebuie.
Dar, dupa cum spunea cineva in alta discutie, din contractul lui mai sunt 4 ani, are timp sa joace.
Asta e varianta oficiala, dar eu nu prea cred in ea pentru ca prima data s-a zis ca are apendicita pe urma ca n-are....eu cred ca e doar un pretext pentru a-l scoate din echipa, probabil ca Becali si-a bagat coada, sau chiar Lacatus...
Trebuia sa tinem cont ca s-au platit 2 milioane de euro pe el, daca nu ma insel. Nu cred ca l-ar tine cineva pe bara doar ca sa-i faca rau, la banii astia. Mai ales ca daca nu joaca nu-l poti vinde, in caz ca vrei sa scapi de el. Eu sunt convins ca Dayro nu joaca pentru ca are probleme, indiferent care ar fi acestea. Nu cred ca Becali si-ar bate joc de investitia si banii lui doar pentru o toana.
Sau poate MI5 si NSA au intervenit sa nu joace Dayro. Sau poate OPEC a amenintat cu cresterea pretului la petrol daca joaca Dayro.
Eu cred ca e o conspiratie mondiala impotriva titularizarii lui Dayro... si nu m-ar mira sa aud ca si zombii si extraterestrii sunt implicati...
Este vorba numai de conspiratii si miscari tampite!
Ce conteaza ca nu joaca?
Lacatus stie! El face echipa, el raspunde.
Nu te antrenezi bine? N-ai chef de fugit? Atunci stai pe banca. La Steaua nu are nimeni locul de titular asigurat.
Problema e alta: de ce joaca Dica? Pe cuvant, ma exaspereaza omul asta.
Nu mi-a placut niciodata cum a jucat.
Lasa-l, Laca, pe banca vreo 3 meciuri sa se invete minte.
De aceea as incerca sa-l inlocuiesc pe Dica cu Dayro!
Dayro este un superjucator!
Astea sunt micile frecusuri inerente intr-un lot valoros. O sa aiba ocazia sa joace titular cu Poli si Dinamo, si o sa fie omul care face diferenta! FORZA Steaua!