FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dayro Moreno

«123417»
DelPiero1024.02.2008 21:04

Cum sa-l bagi pe Plesan in locul lui Dayro?Incredibil...

c.ronaldo1725.02.2008 11:18

Dayro trebuie sa fie titular!

MoWeed25.02.2008 11:26

Mult mai bun ca Plesan....

DelPiero1025.02.2008 11:34
Mult mai bun ca Plesan....

Cred ca e chiar cel mai bun din echipa din punct de vedere ofensiv!Dar cred ca cei doi au loc impreuna in primul 'unspe'!Eu ii vad pe posturi diferite...

IONUTZ-CIPRIAN25.02.2008 15:44

Aseara a dovedit ca stie fotbal si ca are si creier,daca se frctuificau pasele sale,aseara ieseam invingatori,s-a vazut o crestere in joc de cand a intrat columbianul!

raducelbun29.02.2008 09:39
Cred ca e chiar cel mai bun din echipa din punct de vedere ofensiv!Dar cred ca cei doi au loc impreuna in primul 'unspe'!Eu ii vad pe posturi diferite...

 

Pai chiar joaca pe posturi diferite. Este clar ca nu concureaza direct pe acelasi post dar, in functie de ce vrea Laca de la un joc s-ar putea sa nu se joace cu amandoi in acelasi 11.

cornisa5802.03.2008 11:10

Dupã mine ar trebui sã fie titular se vede cã știe fotbal vede jocul .

DelPiero1002.03.2008 22:40

Are talent pustiu' asta cat toata Liga 1!

Yoyoyoi03.03.2008 05:35

Super Dayro! :steagcruce:

cosminsteaua103.03.2008 06:24

Are viteza, are tehnica, are de toate, il ador, este un jucator foarte bun...

 

Nea Gigi, sa nu-l dai de la Steaua in alta parte! fular-campionii

cornisa5803.03.2008 06:59

Felicitãri Dayro, vrem cãt mai multe reușite! :rolleyes:

blaga andrey15.03.2008 16:51

Dayro e cel mai bun transfer al Stelei din aceasta iarna. Ati vazut cum joaca, e foarte bun.

 

Becali sa aiba grija de el, sa nu-l dea la altii.

 

Daca l-ar da ar face cea mai mare greserala.

 

Mult succes, Dayro! Sper ca tu sa fii atacantul ideal.

mountytoma21.03.2008 13:21

Lui Dayro nu i-ar strica sa se implice mai mult, sa puna osul la treaba. Pare atat de indiferent cateodata! Dar este un superjucator!

gaby_4steaua21.03.2008 19:58

A jucat cel mai bine pana acum!

 

Preferatul meu! :steagcruce:

st_194721.03.2008 20:08

gh_st_24 (3/21/2008 9:46:19 PM): u?

Baciu . (3/21/2008 9:51:40 PM): yo am stat cu toti

Baciu . (3/21/2008 9:51:41 PM): astia

Baciu . (3/21/2008 9:51:43 PM): la pauza

Baciu . (3/21/2008 9:51:46 PM): m-am pisat pe mine de ras

Baciu . (3/21/2008 9:51:47 PM): am fost

Baciu . (3/21/2008 9:51:48 PM): la oficiala

Baciu . (3/21/2008 9:51:52 PM): si la pauza am fost acolo

Baciu . (3/21/2008 9:51:54 PM): unde mananca

Baciu . (3/21/2008 9:51:54 PM): ei

Baciu . (3/21/2008 9:51:55 PM): plm

Baciu . (3/21/2008 9:51:57 PM): se certa

Baciu . (3/21/2008 9:51:59 PM): Copos

Baciu . (3/21/2008 9:52:00 PM): cu Gigi

Baciu . (3/21/2008 9:52:02 PM): pe Dayro

Baciu . (3/21/2008 9:52:03 PM):

gh_st_24 (3/21/2008 9:47:06 PM): ))

gh_st_24 (3/21/2008 9:47:07 PM): dc?

Baciu . (3/21/2008 9:52:13 PM): ca

Baciu . (3/21/2008 9:52:14 PM): zicea

Baciu . (3/21/2008 9:52:14 PM): Gigi

Baciu . (3/21/2008 9:52:15 PM): ca

Baciu . (3/21/2008 9:52:16 PM): Dayro

Baciu . (3/21/2008 9:52:17 PM): e ca

Baciu . (3/21/2008 9:52:18 PM): Elton

Baciu . (3/21/2008 9:52:21 PM): da o gfrmd de bani

Baciu . (3/21/2008 9:52:24 PM): Elton macar misca putin

Baciu . (3/21/2008 9:52:25 PM): Copos

Baciu . (3/21/2008 9:52:26 PM): zicea

Baciu . (3/21/2008 9:52:33 PM): dak nuti convine

Baciu . (3/21/2008 9:52:34 PM): damil mie

Baciu . (3/21/2008 9:52:36 PM): si Gigi facae

Baciu . (3/21/2008 9:52:39 PM): ial ma cu 500

Baciu . (3/21/2008 9:52:42 PM): ma pis pe el

Baciu . (3/21/2008 9:52:42 PM): )

gh_st_24 (3/21/2008 9:47:48 PM): asa a zis?

gh_st_24 (3/21/2008 9:47:49 PM):

Baciu . (3/21/2008 9:52:46 PM): da

Baciu . (3/21/2008 9:52:47 PM): jur

DelPiero1021.03.2008 20:58

Daca e asa, [...]! :angry:

DTP-Ludacris06.04.2008 08:41

Si chiar trebuia neaparat sa postezi porcaria asta ? :cursing:

 

Eu unul nu bag mana in foc pentru ceea ce ai aratat tu mai sus .

steaua_gloria06.04.2008 11:49

@st 1947

 

Care Baciu e ala?

Matteo07.04.2008 12:06

De ce nu joaca Dayro? Mie mi s-a parut ca a fost peste media echipei de fiecare data cand a jucat, ce au Lacatus si Becali cu el?

axl07.04.2008 12:08

Din cate stiu eu Dayro ar avea ceva probleme de sanatate, ceva legat de apendicita, si banuiesc ca Lacatus nu vrea sa riste. Sau poate nu se antreneaza cum trebuie.

Dar, dupa cum spunea cineva in alta discutie, din contractul lui mai sunt 4 ani, are timp sa joace.

Matteo07.04.2008 12:11

Asta e varianta oficiala, dar eu nu prea cred in ea pentru ca prima data s-a zis ca are apendicita pe urma ca n-are....eu cred ca e doar un pretext pentru a-l scoate din echipa, probabil ca Becali si-a bagat coada, sau chiar Lacatus...

axl07.04.2008 12:13

Trebuia sa tinem cont ca s-au platit 2 milioane de euro pe el, daca nu ma insel. Nu cred ca l-ar tine cineva pe bara doar ca sa-i faca rau, la banii astia. Mai ales ca daca nu joaca nu-l poti vinde, in caz ca vrei sa scapi de el. Eu sunt convins ca Dayro nu joaca pentru ca are probleme, indiferent care ar fi acestea. Nu cred ca Becali si-ar bate joc de investitia si banii lui doar pentru o toana.

yo_marius07.04.2008 12:14

Sau poate MI5 si NSA au intervenit sa nu joace Dayro. Sau poate OPEC a amenintat cu cresterea pretului la petrol daca joaca Dayro.

 

 

Eu cred ca e o conspiratie mondiala impotriva titularizarii lui Dayro... si nu m-ar mira sa aud ca si zombii si extraterestrii sunt implicati...

dr.adrian907.04.2008 12:20

Este vorba numai de conspiratii si miscari tampite!

 

Ce conteaza ca nu joaca?

 

Lacatus stie! El face echipa, el raspunde.

 

Nu te antrenezi bine? N-ai chef de fugit? Atunci stai pe banca. La Steaua nu are nimeni locul de titular asigurat.

 

Problema e alta: de ce joaca Dica? Pe cuvant, ma exaspereaza omul asta.

 

Nu mi-a placut niciodata cum a jucat.

 

Lasa-l, Laca, pe banca vreo 3 meciuri sa se invete minte.

 

De aceea as incerca sa-l inlocuiesc pe Dica cu Dayro!

puiu mordasan07.04.2008 12:25

:steagcruce: Dayro este un superjucator!

 

Astea sunt micile frecusuri inerente intr-un lot valoros. O sa aiba ocazia sa joace titular cu Poli si Dinamo, si o sa fie omul care face diferenta! FORZA Steaua!

«123417»