FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«12324252627»
navodarean27.09.2010 19:02

AEEEEEEE AOOOOOOOOOOO A LUAT MOOOOOOOOOOOOOOJE dINAMMMM00000000000000.

 

 

a fost la TV.

Steaua1947^30.09.2010 14:40

Diseara la ora 20:00 pe Pro TV o sa fie o comedie marfa :)

Ste@ua2301.10.2010 19:17

Acum in direct pe a1 jigodiile sunt conduse de Otelul cu 2-1 :bananadance: ,poate ne fac iar fericiti.

Fane01.10.2010 19:24

Excelent, mi-au facut Otelarii seara mai frumoasa :))

MoWeed01.10.2010 19:52

Sincer, va mai surprinde cand nu bat oaspetii pe "Dinamo"? Pai in ultimele sezoane numai cine n-a vrut nu i-a batut la ei acasa.

Omdrem01.10.2010 19:52

ATAT vroiam sa vad! Ca sa nu mai comenteze nimic jegosii aia. Pierd si cu Steaua si face criza jigodia SEF =))

Daniel-Ionut11.12.2010 08:10

Finala K-1 (sport.ro) :boxing:

pytycrys11.12.2010 12:44

Parca a fost si Daniel Ghita pe acolo. Ce a facut?

Daniel-Ionut11.12.2010 14:56

A pierdut la decizie in repriza de departajare, in primul meci :sleep:

vlad11.12.2010 15:14

Ghita tinea garda ca ii era frica sa nu se urce Saki pe o scara sa-i traga una-n barbie !

Nici macar un pumn nu a incercat Daniel (Ghita,nu moderatorul :) ) sa dea. Am impresia ca in sala se afla Aliodor Manolea care lucra pentru turc. De ce n-o fi purtat si Ghita un sort mov??? Zici ca era Geoana la confruntarea cu Basescu!

Pacat,mare pacat pentru Daniel,deoarece o asemenea sansa nu cred ca mai pupa!

Si cand ma uit ce avem in ograda acum,ce vine din urma zic din nou :mare pacat!

red&blue_boy11.12.2010 20:44

Pacat ca n-a castigat Peter Aerts...

iNsTiGaToR11.12.2010 20:44

Ghita oricum si-o fura de la Overeem.

Ar fi avut sanse cu el decat daca avea si tupeu' lu Saki.

Lari29.01.2011 14:35

CSA Steaua - Brasov, pe DigiSport+

Arian01.02.2011 19:48

Milan - Lazio, pe Digi Sport

Ronnie01.02.2011 20:57

Si Man.United - Aston Villa pe Digisport+

Maye14.02.2011 20:45

Lovin pe Eurosport 2

red&blue_boy14.02.2011 20:51

In loc sa te uiti la derby-ul din cartierul Fulham ! :)

Maye14.02.2011 21:06

Era pauza :D

red&blue_boy14.02.2011 21:18

A pierdut Lovin...

Maye14.02.2011 21:25

Dar a fost aproape sa dea o pasa de gol :D

1on14.02.2011 21:57

Nimic important. Daca ziceai ca era sa dea gol cu sut din afara careului, era altceva :))

navodarean20.02.2011 11:28

la Sport.Ro : Oncescu vs. 500 . La nr. 100 a fost Virgil Stanescu de la Steaua. :D

f234567k04.03.2011 13:43

De la ora 16:00, pe TVR 2, incepe Cupa Davis: Argentina-Romania. Meciurile zilei sunt Nalbandian Ungur si Monaco-Hanescu. Sper sa incepem ziua cu un punct adus de Victor ca la dublu suntem peste ei!

Dragos_G04.03.2011 17:33

Acum pe Tvr2, Campionatul European de atletism in sala, de la Paris.

Concursul se desfasoara pe toata durata week-end-ului.

axl19.04.2011 16:16

Claudiu Raducanu la B1, un spectacol straniu si trist.

«12324252627»