Azi vad ca e si un tricou cu Piturca si numarul 666![]()
Tricoul ala a fost de la prima editie acolo ![]()
Azi vad ca e si un tricou cu Piturca si numarul 666![]()
Tricoul ala a fost de la prima editie acolo ![]()
Tamas e un fotbalist prea mare ca sa fie ironizat.Joaca in Premier League , e titular la WBA ce sa mai ? E goalgetterul nationalei cu 1 gol ce sa mai comentam...
Doar astia mai slabi decat Tamas gen Gerrard , Rooney sau Kaka gusta glumele jurnalistilor.
Romania - Honduras (DigiSport)
AC Milan - Steaua 89' (TVR 2)
Justin Bieber pe U TV
))))))
Meciul decisiv pentru campionat in NBA.
L.A. Lakers - Boston Celtics @ DigiSport
Cel mai lung meci din istoria tenisului :
Mahut - Isner. 52-53 in decisiv. Se joaca de peste 9 ore.
sport.ro
Incredibil !!!
M-am bagat la somn la 37-37 si m-a trezit cineva la 53-52 ![]()
Si nu se mai termina! ![]()
Mafia pariurilor din Londra si-a facut treaba =))
LE: Sa le fie invatatura de minte organizatorilor sa schimbe regulamentul si sa puna tie-break si la setul decisiv, sa nu fie ei mai cu mot!
Sa le fie invatatura de minte organizatorilor sa schimbe regulamentul si sa pune tie-break si la setul decisiv, sa nu fie ei mai cu mot!
Asa ar trebui,de mult trebuiau sa faca asta...
Meciul acesta ar merita sa fie mutat maine pe terenul central dar risca sa incurce ziua si acolo.
Meciul acesta ar merita sa fie mutat maine pe terenul central dar risca sa incurce ziua si acolo.
Ziua?Turneul!
Pfoai ma, ce destrabalare'i pe aici :O
Saracul Isner! Mai avea astazi programat si meci de dublu.
Saracul Isner! Mai avea astazi programat si meci de dublu.
Inca nu-i tarziu.
Andy Murray pe Sport.ro
Romanian Music Awards pe Music Channel.
pe sport.ro Real Madrid isi mai arunca o legenda.
Romania - Iran, la Cupa Mondiala, pe TVR 1.
E deja 2-0 pentru noi.
Trebuie sa terminam in primele 4 echipe acest turneu pentru a ne califica la adevarata Cupa Mondiala. Astea sunt un fel de preliminarii.
Pe TVR2, Campionatele Europene de Atletism, uitati-va sa vedeti ce n-a vazut Parisul: rusi, norvegieni, turci, suedezi, francezi, toti negri. E ridicol.
Steaua - Dinamo, Digisport.