FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1202122232427»
Arian27.04.2010 18:40

Lyon - Bayern Munchen, pe TVR 1

Ronnie29.04.2010 17:51

Va anunt din timp ca de la 22 este Liverpool-A.Madrid. Deh, nu sunt prea obisnuit cu meciuri joi seara. :D

 

asta ca sa fac si eu o aroganta...

Arian09.05.2010 13:03

Inter - Chievo, pe Digi Sport

Ronnie09.05.2010 15:53

Chelsea - Liverpo.. pardon, Wigan, pe Eurosport 2.

RobYnho12.05.2010 17:53

Sport.ro

 

Al Hilal - Bunyodkor

1on12.05.2010 18:16
Arian12.05.2010 18:41
Finala Europa League: Fulham - Atletico Madrid, pe Pro TV
f234567k12.05.2010 22:09

Pe Eurosport2 Alexandra Dulgheru vs. Safarova. Alexandra are 1-0 la seturi!

Lari13.05.2010 18:52

Sport.ro: Cum isi ia o bataie sora cu moartea Hanescu de la Murray.

Dragos_G15.05.2010 08:55

Acum pe Tvr2, Steaua - Farul la rugby.

Suntem pe ei.

RobYnho19.05.2010 20:43

Digi Sport

 

Finala Cupei Regelui

 

Atletico Madrid - Sevilla 0 - 1 min. 53

 

:(

MoWeed19.05.2010 20:45

Sau, mai bine zis, uite cum se duc 66 de lei :))

RobYnho19.05.2010 20:54
Sau, mai bine zis, uite cum se duc 66 de lei :))

 

Doamne Fereste! :))

Daniel-Ionut21.05.2010 19:39

K1 Bucuresti (Pro TV)

sabin130724.05.2010 20:17

Steaua ´89 la Replay, pe TVR2.

sabin130731.05.2010 20:10

Steaua ´89 la Replay, pe TRV2, partea a doua.

Lari03.06.2010 18:37

Germania - Bosnia, la Sport.ro.

 

Ca sa vedem cu totii cam cat de departe suntem de fotbalul modern.

razvan2803.06.2010 21:12

CSI New York

Pe Pro TV de la 12.

*Alecs*04.06.2010 13:09

Sport.ro =)))))

RobYnho04.06.2010 13:10

Mare imbecil Banciu asta. :))

red&blue_boy04.06.2010 13:10

Banciu - bomba sexy !!! :))

Daniel-Ionut04.06.2010 13:13
Mare imbecil Banciu asta. :))

 

Cica i'ar da Tamas in judecata :)

RobYnho04.06.2010 13:17

Rahat! E un pamflet.

red&blue_boy04.06.2010 13:19
Cica i'ar da Tamas in judecata :)

 

Ii sufla...Ce sa le faca?

*Alecs*04.06.2010 13:20

Banciu e meserie. Mult mai buna emisiunea asta decat Special cu Chican care il suna pe Gigi si vorbea cu el o ora.

 

Tamas ii da in judecata ca e in decor o sticla de whisky cu numele lui. Azi vad ca e si un tricou cu Piturca si numarul 666 :))

 

Ieri a fost si Florin Calinescu invitat.

«1202122232427»