FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«124252627»
Ronnie09.05.2011 19:13

Deci hahaha, Piturca prin telefon la Sport.ro si in platou la GSP TV. Ambele emisiuni "in direct". Deci HAHAHA!

Daniel-Ionut28.05.2011 09:28

Na Li - Sorana Cirstea pentru un loc in optimi la Roland Garros, EUROSPORT 2.

gio_stgloria10.07.2011 18:03

La ora 23 pe Eurosport este finala mica a campionatului mondial U17 , unde se intalnesc Germania si Brazilia. Va fi un meci tare de tot , al carei castigatoare cred eu ca va fi Germania.

 

La ora 02:00 pe acelasi canal puteti viziona si finala mare intre Mexic, tara gazda si Uruguay. Pronosticul meu este victorie la handicap pentru Mexic. Uruguay a ajuns in finala datorita norocului , chiar daca au batut lejer 3-0 pe brazilia si aparent, ar putea parea ca n-au avut deloc probleme.

 

 

 

gio_stgloria30.07.2011 17:54

@Tvr 1

 

tragerea la sorti compionatul mondial din 2014.

strezahuzum30.07.2011 18:30

Acum la gigisport, Surdulica lufteaza in direct. O placere sa-l vezi chinuind nervii altora :D

Le reseau pansant28.08.2011 14:51

Acum pe postul TVR3 (probabil si pe alte canale ale postului national) se desfasoara Campionatele nationale de gimnastica desfasurate la Onesti, impresiile sunt:

-o editie peste nivelul anilor trecutie

-un public foarte respectuos si civilizat

-comentariul Alinei Alexoi mai coerent si mai placut ca niciodata

 

din pacate transmisia nu e prea grozava, cadrele sunt foarte enervante, uneori nici nu vezi in intregime aparatul sau corpul sportivului.

Lari14.12.2011 10:49

ACUM, pe TVR 2, prima semifinala de la CM al cluburilor: Kashima - Santos.

 

Incredibil ce fotbal poa' sa joace japonezii...

Maye14.12.2011 10:55

Sau brazilienii....

Lari14.12.2011 11:03

In afara de cele doua goluri, fabuloase, nu am vazut mare lucru la brazilieni. Pe cand japonezii, cel putin la 0-0, au avut o atitudine fantastica, dupa parerea mea.

Salajeanul18.12.2011 18:47

Mexicani pe Antena 2 :happy:

gio_stgloria18.01.2012 21:30

in gura presei , antena 3

pytycrys22.01.2012 10:16

La 5 o sa fie Lecce pe antena 3.

Gandalf the White25.01.2012 19:38

Pentru astia care nu sunteti gabori, nu lucrati in institutii si nu trebuie sa fiti prezenti chiar la 8 la locul de munca maine dimineata, recomand un clasic (fix dupa Barca-Real), de la 1 noaptea, pe antena1.: The Sting. Il recomand mai ales celor care l-au vazut deja.

Andrei-Cristian27.01.2012 19:57

Serbia - Croatia @ Dolcesport

O prima repriza fenomenala , atmosfera superba !

Recomand a II-a repriza !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE27.01.2012 20:30

Ce Serbia - Croatia, vedeti ca domnul fecali pe toate canalele de sport.

Daniel-Ionut06.02.2012 17:29

Romania - Spania la futsal pe Eurosport.

Ronnie25.02.2012 20:41

Lyon - PSG, Digisport 3 si AC Milan-Juventus, Digisport 1. Recomandarea mea este meciul din Franta. O prima repriza superba.

novac27.02.2012 10:48

oieru + portocalii= kk... pe toate astea de stiri.

cristy.steaua2107.05.2012 10:09

Astazi, ora 18:00 Steaua '86 - "nationala" artistilor/"nationala" ziaristilor

GSP TV

danimarcu07.05.2012 12:06

Va fi interesant pentru cei ce au in grila scarbosul post TV!

Eu nu-l am,si nici nu ma intereseaza postul lui Gigi(sau fost),dar imi pare rau ca nu vad meciul acesta...

red&blue_boy13.05.2012 18:54

Ceva mai bun decat meciul de la Brasov, pe DigiSport 2 e finala Euroligii la baschet, TSKA - Olympiakos !!! La pauza rusii conduc cu 34-20 ! Sper sa si castige. :)

Lari30.05.2012 18:38
gio_stgloria20.07.2012 15:08

Incepe Liga I , Pandurii - U. Cluj , ora 18:30 , Digisport.

gio_stgloria02.08.2012 20:27

Un roman boxeaza la Olimpiada . Este vorba de Bogdan Juratoni, meciul fiind transmis pe tvr 1 chiar acum.

gio_stgloria09.08.2012 19:14

22.55 - 200 de metri masculin - finală - Eurosport, TVR 1, Dolce.

 

 

Usain Bolt , Yohan Blake , Warren Weir, Cristophe Lemaitre si altii se bat pentru aur.

 

 

 

«124252627»