FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun jucator a primei parti a sezonului 2007 - 2008

«1234»
c.ronaldo1721.03.2008 18:12

1.Radoi

2.Zapata

3.Mendoza

abyclau22.03.2008 13:33

1.Zapata

2.Zapata

3.Zapata

Cei mai buni 3 jucatori ai Stelei!...scuze daca nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu altii!

Raulredblue22.03.2008 14:15

1. Zapata

 

2. Mendoza (cu toate ca a venit in iarna)

 

3. Emeghara

 

4. Nesu

 

5. Golanski

 

6. Goian

 

7. Dica

 

8. Dayro M.

 

9. Habib H.

 

10. O. Petre

«1234»