FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun jucator a primei parti a sezonului 2007 - 2008

«1234»
SteauaToronto16.12.2007 15:48

Discutati aici despre evolutia sondajului de pe site cu titlul: "Cel Mai Bun Jucator A Primei Parti A Sezonului 2007 - 2008".

 

Candidati:

 

Goian

 

Emeghara

 

Dica

 

Ovidiu Petre

 

Zapata

c.ronaldo1716.12.2007 15:51

@Steaua Toronto

 

Zapata, clar, chiar daca nu il vad printre candidati.

Daca e sa o luam ca jucatori de camp, Ovidiu Petre parerea mea.

 

LE: Mergea si un chestionar.

RAV3N_rosso-blu16.12.2007 16:04

am si votat deja...in afara lui RUFAY, pe care nu i-l vad nominalizat,de departe cel mai bun a fost EMEGHARA..ne-a demonstrat cum trebuie sa joace un adevarat profesionist pe postul pe care i-l ocupa...siguranta in interventii,tehnica,claritate in viziunea jocului...nu o data ne-a scapat pielea din situatii limita..i-i doresc sa o tina tot asa..un transfer foare reusit,dupa parerea mea..

4_ever_steaua16.12.2007 16:23

zapata este cel mai bun..poate si Goian :steag_cruce_invers: forzza Steaua

MarkCortez16.12.2007 16:28

Za-pa-ta ! Urmat de Emegara si Goian. Iar pe Dica l-as include la deceptii

cristian01416.12.2007 17:08

1. Zapata

2. Emeghara

3. Goian

Wally16.12.2007 17:11

Clar Zapata. Urmat de Emeghara si pe ultimul loc al podiumului il vad pe Zaharia.

Tav16.12.2007 17:15

Cel mai bun fara discutii - Zapata.

Dica indiscutabil pe locul 2 - golgeterul echipei

Pe 3 - Emeghara si Goian

Cei mai slabi - Badea,Surdu, Badoi, Croitoru

Transferurile cele mai proaste - Plesan, Badoi, Surdu

IONUTZ-CIPRIAN16.12.2007 17:15

ZAPATA asta au vazut toti urmat de Goe,si a mai miscat EMEGHARA in rest pauza!!

Grenada16.12.2007 17:28

Transferurile cele mai proaste - Plesan, Badoi, Surdu...daca nu a apucat sa joace Plesan nu inseamna ca este un transfer prost-.-...

cristi_mold16.12.2007 17:30

Dupa mine primii doi ar fi Zapata si Emeghara. Apoi Dica si Ov.Petre.

se7en16.12.2007 17:54

1. Zapata

2. Emeghara

3. Goian

stelistub16.12.2007 18:19

@tav

 

in legatura cu badoi ai dreptate, dar cu plesan si Surdu(care este tanar si are viitor)nu la fel si plesan (de unde stii tu ca este slab transferul daca a evoluat doar cateva meciuri si a jucat foarte bine)

**alex**16.12.2007 18:28

Zapata, Goian, Emeghara.

 

Apararea a mers, in atac avem probleme care sper sa se rezolve in pauza competitionala.

Joint16.12.2007 18:34

Cei mai buni:

1. Zapata

2. Emeghara

3. Golanski

Ic3MaN16.12.2007 18:35

Zapata fara nici o discutie,dupa Eme si Ovidiu.Dica si Goe cam slabut fata de standardele pe care le-am impus lor.

st_194716.12.2007 18:41

1)Zapata 2)Emeghara 3)Ovidiu Petre

SSK16.12.2007 20:06

Eu in lista l-as fi inclus si pe Rada. Trebuie s-o recunosc, "tiganul" a jucat foarte bine mai tot timpul (exceptie meciul cu Arsenal).

 

Oricum, Zapata clar pe locul 1. Pe 2 nu stiu...cred totusi ca Goian, pentru ca Emeghara a jucat totusi putin.

fedora16.12.2007 21:44

1. Zapata

2. Emeghara

3. Petre

bodanelu16.12.2007 21:45

1.Zapata

2. Eme

3. Ov. Petre

korynna16.12.2007 21:50

Incontestabil Zapata,ingerul nostru pazitor.

ytse jam16.12.2007 22:55

Emegara

stelistu_616.12.2007 23:04

1.Zapata

2.Emeghara

3.Goian

Recoba17.12.2007 02:40

zapata zeu

emeghara pe orice parte a jucat s-a observat ...e un jucatotr pe care se poate baza apararea

si desi in trecut l am criticat...cum s-a zis mai sus tocmai pe asocierea cu Oli...si dupa scandalul cu Hagi...Ov Petre..chiar ca ceas a fost baiatul...a avut si recuperari si pase...pacat ca nu are cu cine sa joace...stie Piti ce stie de e titular baiatul la nationala...

w3bmaster17.12.2007 04:58

La cel mai bun jucator fara ezitare Zapata (avem portar ne mai trebuie inca 10 jucatori) cred ca avem cel mai tare portar din europa de est lejer

 

Decat 15 achizitii mai bine 3 ca Zapata

 

Deceptia anului clar Neaga (asta in concordanta cu ce se astepta) Surdu nici nu merita sa fie la optiuni sa nu imi ziceti ca va asteptati de la Surdu ca va juca nuj cum dar de la Neaga se asteptay destule ....

 

Forza Steaua

«1234»