FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun jucator a primei parti a sezonului 2007 - 2008

«1234»
roman66617.12.2007 05:23

Zapata si apoi Emeghara

alexmk1717.12.2007 08:29

Zapata

Dica

Emeghara

Goian

O.Petre

 

 

 

 

Croitoru

Surdu

Nicolita

Lovin

Badoi

JDERUL17.12.2007 08:47

Categoric Zapata!

Scouterii de pe Emirates cred ca au descoperit si un fundas lateral in persoana lui Emeghara.

Goian intr-o usoara pierdere de forma

Baciu-rezerva perfecta

 

Ceilalti cam la acelasi nivel toti cu unele tresariri de orgoliu!

Bodanel17.12.2007 09:05

1 Zapata

2 Ov. Petre aka Ceasu'

3 Rada

forever_STEAUA17.12.2007 09:45

Zapata

Emeghara

Zaharia

CaTaLiNsm StElIsTu17.12.2007 14:28

1.Zapata

2.Emegara

3.Goian

4.Rada

stelist_sic8617.12.2007 15:14

ZAPATA :steag_steaua_ro: EMEGARA :steag_steaua_ro: Goian :steag_steaua_ro:

ACESTIA REPREZINTA Steaua IN ACEST MOIMENT !

DelPiero1017.12.2007 15:53

Zapata,pe departe!Dar am o intrebare:ce cauta Ovidiu Petre?

st3phano17.12.2007 17:24

Zapata, fara discutie.

 

 

Zapata,pe departe!Dar am o intrebare:ce cauta Ovidiu Petre?

 

 

pai Ovidiu Petre a fost cel mai constant in CL si campionat dupa Zapata.

si ce mi-a placut a fost ca dupa ce si-a luat castane verbale de la public, a inceput sa joace si mai bine.

 

OFF:

 

o chestiune interesanta care cred ca sa mai discutat este ca viitoarea retrogradata U Cluj are singura victorie din campionat pana acuma (posibil sa ramana doar cu ea) cu cine credti? dap - cu noi. http://www.prosport.ro/index.php?section=c...index&id=76

 

Asta e doar ca sa ne confirme regula ca singurul adversar al Stelei e chiar Steaua (ma gandesc cate puncte s-au pierdut aiurea.... )

 

 

curios ce jucatori aducem si cine pleaca...

il_scorpio18.12.2007 13:33

Ovidiu Petre doar daca se face un clasament al celor mai multe pase inapoi.

axl18.12.2007 13:44
Ovidiu Petre ... cele mai multe pase inapoi.

Eu unul zic sa renuntam la parerile astea preconcepute. O. Petre a crescut binisor in joc si si-a gasit locul pe teren.

I.N.Money18.12.2007 18:35

1.Zapata

2.Emeghara

3.Ovidiu Petre

steaua_campioana19.12.2007 09:18

toti:)

predatorpulse719.12.2007 09:57

Cei mai buni au fost zapata,emeghara,hai si Ovidiu Petre,insa cel mai important ramane zapata,fara el si fara apararea noastra experimentata acum eram pe locurile 8-10 cu cele 20 de goluri marcate in 19 etape,cam 1 gol pe meci,f putin pentru pretentiile noastre.

LEO STELISTU19.12.2007 19:59

Cel mai bun jucator a fost Zapata ! :steag_steaua_ro:

Toma Necredinciosul21.12.2007 16:12

1.Zapata steag3 steag3

 

2.Goian steag1 steag1

 

3.Rada steag1 steag1

razvan_stelist200722.12.2007 16:42

zapata si Goian au fost cei mai buni sezonul acesta

-=Danny=-23.12.2007 17:03

In ordinea asta :

 

1) Zapata

 

2) Emeghara

 

3) Goian

 

4) Ov. Petre

 

5) Nesu

 

...................

 

Ultumu loc) Dica !!!!!!!!!!!

LEO STELISTU24.12.2007 18:08
In ordinea asta :

 

1) Zapata

 

2) Emeghara

 

3) Goian

 

4) Ov. Petre

 

5) Nesu

 

...................

 

Ultumu loc) Dica !!!!!!!!!!!

 

nu mi sa parut ca a jucat atat de rau au fost alti care au jucat mai rau

-=Danny=-24.12.2007 18:10

Asa e a fost si altii de au jucat mai rau , da macar alergau .... Dica nici macar asta nu face , sau nu stie .

LEO STELISTU26.12.2007 18:48

1.Zapata

2.Zaharia

3.Goian

..............

 

cel mai rau SURDU

stelistub30.12.2007 11:52

S-ar zice ca si Ovidiu Petre a jucat ceva..

johny 9430.12.2007 13:21

Cu siguratza cel mai bun jucator al Stelei este ZAPATA ,el nea aparat de multe ori si nea scos din multe belele si prosti pe care le faceau fundasi nostri. :arrow:

 

EX: Faza penaltyului de la C.F.R. Cluj cand ZAPATA a aparat penaltyul.

Dar si altzi jucatori au fost foarte foarte buni

EX: Dica 10

EX:GOAIN 4

EX: Banel 16

EX: OV.Petre 8

=================================================================

ACESTEA SUNT JUCATORII CARE MERITA CU ADEVARAT SA RAMANA LA Steaua

=================================================================

Dar trebuiesc remarcatzi si antrenorii,NU?

==========================

DAR,CARE ANTRENOR??

==========================

Pai....yo zic sa-l remarcam pe "razboinicul luminii" Gigi Becali =)) ...... de fapt el a fost antrenor de la inceputul anului pana aacum 30.12 2007 si va mai fii in continuare pana vine un mare antrenor care sai inchida gura aia care nu tace NICIOADATA

SA VB MAI SEROIS

 

Mrius Lacatush este cel mai potrivit om care poate sa antreneze Steaua ,nici Hagi nu era rau dar el era pre blad si nu reusea sa ridice tonul la Gigi.

 

FORZZZZA Steaua :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

johny 9430.12.2007 13:24

Z A P A T A no 1

Wally30.12.2007 13:34

Eu cred ca Dica mai degraba s-ar bate pe postul de "deceptie" anul asta decat pentru postul de "jucatorul anului"...

«1234»