Zapata si apoi Emeghara
Zapata si apoi Emeghara
Zapata
Dica
Emeghara
Goian
O.Petre
Croitoru
Surdu
Nicolita
Lovin
Badoi
Categoric Zapata!
Scouterii de pe Emirates cred ca au descoperit si un fundas lateral in persoana lui Emeghara.
Goian intr-o usoara pierdere de forma
Baciu-rezerva perfecta
Ceilalti cam la acelasi nivel toti cu unele tresariri de orgoliu!
1 Zapata
2 Ov. Petre aka Ceasu'
3 Rada
Zapata
Emeghara
Zaharia
1.Zapata
2.Emegara
3.Goian
4.Rada
ZAPATA :steag_steaua_ro: EMEGARA :steag_steaua_ro: Goian :steag_steaua_ro:
ACESTIA REPREZINTA Steaua IN ACEST MOIMENT !
Zapata,pe departe!Dar am o intrebare:ce cauta Ovidiu Petre?
Zapata, fara discutie.
Zapata,pe departe!Dar am o intrebare:ce cauta Ovidiu Petre?
pai Ovidiu Petre a fost cel mai constant in CL si campionat dupa Zapata.
si ce mi-a placut a fost ca dupa ce si-a luat castane verbale de la public, a inceput sa joace si mai bine.
OFF:
o chestiune interesanta care cred ca sa mai discutat este ca viitoarea retrogradata U Cluj are singura victorie din campionat pana acuma (posibil sa ramana doar cu ea) cu cine credti? dap - cu noi. http://www.prosport.ro/index.php?section=c...index&id=76
Asta e doar ca sa ne confirme regula ca singurul adversar al Stelei e chiar Steaua (ma gandesc cate puncte s-au pierdut aiurea.... )
curios ce jucatori aducem si cine pleaca...
Ovidiu Petre doar daca se face un clasament al celor mai multe pase inapoi.
Ovidiu Petre ... cele mai multe pase inapoi.
Eu unul zic sa renuntam la parerile astea preconcepute. O. Petre a crescut binisor in joc si si-a gasit locul pe teren.
1.Zapata
2.Emeghara
3.Ovidiu Petre
toti:)
Cei mai buni au fost zapata,emeghara,hai si Ovidiu Petre,insa cel mai important ramane zapata,fara el si fara apararea noastra experimentata acum eram pe locurile 8-10 cu cele 20 de goluri marcate in 19 etape,cam 1 gol pe meci,f putin pentru pretentiile noastre.
Cel mai bun jucator a fost Zapata ! :steag_steaua_ro:
1.Zapata steag3 steag3
2.Goian steag1 steag1
3.Rada steag1 steag1
zapata si Goian au fost cei mai buni sezonul acesta
In ordinea asta :
1) Zapata
2) Emeghara
3) Goian
4) Ov. Petre
5) Nesu
...................
Ultumu loc) Dica !!!!!!!!!!!
In ordinea asta :
1) Zapata
2) Emeghara
3) Goian
4) Ov. Petre
5) Nesu
...................
Ultumu loc) Dica !!!!!!!!!!!
nu mi sa parut ca a jucat atat de rau au fost alti care au jucat mai rau
Asa e a fost si altii de au jucat mai rau , da macar alergau .... Dica nici macar asta nu face , sau nu stie .
1.Zapata
2.Zaharia
3.Goian
..............
cel mai rau SURDU
S-ar zice ca si Ovidiu Petre a jucat ceva..
Cu siguratza cel mai bun jucator al Stelei este ZAPATA ,el nea aparat de multe ori si nea scos din multe belele si prosti pe care le faceau fundasi nostri. :arrow:
EX: Faza penaltyului de la C.F.R. Cluj cand ZAPATA a aparat penaltyul.
Dar si altzi jucatori au fost foarte foarte buni
EX: Dica 10
EX:GOAIN 4
EX: Banel 16
EX: OV.Petre 8
=================================================================
ACESTEA SUNT JUCATORII CARE MERITA CU ADEVARAT SA RAMANA LA Steaua
=================================================================
Dar trebuiesc remarcatzi si antrenorii,NU?
==========================
DAR,CARE ANTRENOR??
==========================
Pai....yo zic sa-l remarcam pe "razboinicul luminii" Gigi Becali =)) ...... de fapt el a fost antrenor de la inceputul anului pana aacum 30.12 2007 si va mai fii in continuare pana vine un mare antrenor care sai inchida gura aia care nu tace NICIOADATA
SA VB MAI SEROIS
Mrius Lacatush este cel mai potrivit om care poate sa antreneze Steaua ,nici Hagi nu era rau dar el era pre blad si nu reusea sa ridice tonul la Gigi.
FORZZZZA Steaua :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:
Z A P A T A no 1
Eu cred ca Dica mai degraba s-ar bate pe postul de "deceptie" anul asta decat pentru postul de "jucatorul anului"...