Victorieeee...am batut M.Ciuc cu 3-0. steagro
Felicitari si baietilor de la Sud care au fost prezenti.
Victorieeee...am batut M.Ciuc cu 3-0. steagro
Felicitari si baietilor de la Sud care au fost prezenti.
3-0 pentru Steaua ! Un meci dominat clar de ros-albastrii. Mie mi-au dat impresia ca au jucat la "misto" cu ei, nu au avut nici cea mai mica problema. Deranjant a fost numarul FOARTE mic de suporteri, nu ma asteptam. Nici copiii, de data asta mai putini, n-au fost prea placuti in tribuna...ce sa mai zic de los platanos aia sau cine erau, care au fost mai mult decat stresanti in unele momente. In fine, daca continuam asa o sa castigam campionatul fara probleme. BRAVO Steaua!
pentru ce sa vina galerie sau majorete ?
Voi ati mers la meciurile din campionat disputate acolo ? Venimdoar cand avem meci important ....pana la play-off mai e mult ( asta daca mai intra SC in play-off
)
Meci si mai slab decat ieri .....scorul putea sa fie chiar mai mare .....no comment dinpartea mea . Dezamagire totala ( o sa incep si eu sa fac cum faceti voi la fotbal : Dati-va viata pe gheata , baieti ....
Cateva poze de la meciul de sambata aici:
http://www.steauaonline.com/index.php?suba...amp;ucat=1&
Felicitari echipei pentru victorie!
Nu am inteles ce au cautat lautarii aia la un meci de hockey...
sa le iau trompetele in ****... se pare ca pentru unii "bradul" a fost mai important decat meciul Stelei!
Parerea mea e ca vocal am stat bine tinand cont de numarul mic de suporteri(50 max 100) fara sa iau in calcul copiii:))
Strangem sireturile
Tragem pe cap glugile
Scoatem toti curelele
Incep incidentele sa vedeti bataie intre copii de clasa a II a ce pumni si picioare si-au dat=))))))