FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - SC Miercurea Ciuc

«123»
1uLy4Nn29.11.2007 18:05

Forza Steaua...vom invinge fara probleme :D...iubim Steaua si-o vom urma, oriunde in lume va juca, suntem aici pentru culori si pentru ale noastre valori,,,oleee oleeee

der arzt29.11.2007 19:52

Asta e tot ce pot spune si sper sa se auda in tot patinoarul

 

********************************************

 

La urmatorul post de genul asta ai ban.

robespierre29.11.2007 21:58

Mi-ar placea sa vad maine un patinoar arhiplin (desi nu prea cred pentru ca "suporterii" Stelei se pare ca sunt doar suporteri ai echipei de fotbal). Echipa de hochei inca mai reprezinta echipa clubului armatei si asta merita tot respectul nostru.

 

In privinta meciului nu-mi fac griji pentru ca va fi o victorie a Stelei. Nu stiu cat de clara sau chinuita va fi insa sunt convins ca vom castiga. Vom castiga pentru ca asta stie Steaua sa faca cel mai bine.

 

FORZA Steaua

impreuna spre titlul 41 (sper sa nu ma insel in privinta titlurilor)

radu199130.11.2007 14:06

:steag_steaua_ro: FORZA Steaua ! FOza sibiU :D :steag_steaua_ro:

htoma30.11.2007 15:33

Sa speram la un meci bun si la rezultat bun om vedea

:unsure: dar Hai Steaua

sangreal30.11.2007 19:04

S-a terminat 5-4 pentru Steaua. Bravo baieti.Felicitari tuturor care ati fost si ati sustinut echipa(care ati cantat :biggrin: ) Chiar daca unii dintre noi au luat amenzi si au fost bagati in "regine" , tot ne-am bagat p**a in unguri.

Maine ,sambata ,vine si galeria ungurilor....si noi o sa fim PN,PS AISS si baietii de la Buzau si Constanta...ungurii nu mai ies de pe paninoar :laugh:

 

:steagcruce: steagro Trup si suflet pentru culori steagro :steagcruce:

blooDhooD30.11.2007 19:08

@ 112

Ce mai zici acum? ce sanse mai mari a avut scmc? S-a vazut valoarea Stelei, ii astept pe unguri sa comenteze acum de arbitrii, noroc si alte inchipuiri ale lor. Si poate maine veniti si voi sa vedeti cum va umilim. 5-4 pentru Steaua a fost scorul pentru cei care nu stiu.

1uLy4Nn30.11.2007 19:15
S-a terminat 5-4 pentru Steaua. Bravo baieti.Felicitari tuturor care ati fost si ati sustinut echipa(care ati cantat :biggrin: ) Chiar daca unii dintre noi au luat amenzi si au fost bagati in "regine" , tot ne-am bagat p**a in unguri.

Maine ,sambata ,vine si galeria ungurilor....si noi o sa fim PN,PS AISS si baietii de la Buzau si Constanta...ungurii nu mai ies de pe paninoar :laugh:

 

:steagcruce: steagro Trup si suflet pentru culori steagro :steagcruce:

 

 

:))) dc au luat amenzi??

 

 

si maine mai este valabila treaba cu 5 lei bilet/2persoane?

11230.11.2007 19:27
Ce mai zici acum ?

 

Nici mort nu credeam ca SC poate pierde unul din astea doua meciuri . Meritul vostru e cu atat mai mare , ati reusit 3 victorii consecutive in fata SC-ului .

Meciul ? Destul de slab...dar cateodata in viteza si combinativ ....din partea ambelor parti . Daca se continua asa din partea Stelei si Sc-ului vom avea o campiona surpriza la finalul sezonului . Baietii de la HC Csikszereda , care joaca cu o dorinta si cu o pasiune uimitoare ( datorita tineretii echipei si dorientei extraordinare de afirmare ) .

Arbitri ? Nu prea am ce sa comentez ....

Felicit conducerea Stelei pentru initiativa de a aduce copii la patinoar si pentru incercarea ( nereusita din pacate ) de a reusi transmiterea meciului la TV .

 

Ce te face sa crezi ca maine vine si galeria ciucana ?

st_194730.11.2007 19:29

frumos meci.am sperat tot timpul.s-a cantat frumos .bravo baietilor de la hochei!haideti si maine sa fim mai multi decat astazi

greco30.11.2007 19:43
:))) dc au luat amenzi??

 

 

si maine mai este valabila treaba cu 5 lei bilet/2persoane?

 

Practic e intrarea libera...

 

Meci foarte frumos, echipa noastra a luptat exemplar si ultimele 2 goluri au facut toti banii!!

st_194730.11.2007 20:01
Practic e intrarea libera...

 

Meci foarte frumos, echipa noastra a luptat exemplar si ultimele 2 goluri au facut toti banii!!

greco,trebuie sa recunoastem si ca cei de la ciuc au inscris un gol superb cel de 2-0 sau de 3-0 de la distanta foarte mare:).FORZZA Steaua! steagro

alexh30.11.2007 21:06

Foarte spectaculos meci, spectatori putini , ca de obicei, felicitari celor prezenti.

 

Tin sa "multumesc" pe aceasta cale conducerii patinoarului si mai ales dobitocului care a venit cu ideea de a da cu vaselina pe bara albastra din spatele bancilor de rezerve. Acum am o geaca plina de vaselina.

 

Nu stiu ce a fost in capul lor, daca vroiam sa sarim sa-i batem pe unguri nu ne impiedica vaselina. Dar poate asta e metoda de descurajare folosita de federatie pentru ca spectatorii din Bucuresti, si-asa putini, sa nu mai vina deloc la patinoar.

 

TOT DEASUPRA TUTUROR!!! TOT PENTRU CULORI!!! :steag_steaua_ro:

11230.11.2007 21:29

a fost ideea Jandarmeriei , stai linistit :laugh:

Stanici30.11.2007 22:13

Azi am fost mandru de baietii de la hochei. Felul in care au intors rezultatul, felul in care au luptat chiar m-au impresionat. Veniti maine la meci!!! Baietii astia care se lupta pentru Steaua si care sunt platiti muult mai putin decat domnisoarele de la fotbal merita sa fie sustinuti ca lumea!

Abia astept maine sa le rupem franele. Mizez pe o atmosfera tare de tot, astept sa mergem cat mai multi.

Hai Steaua!!! Hai Armata!!!

 

P.S. - sa le iau decedatii la stitivoice jegurilor din jandarmerie.

fane_casieru'30.11.2007 22:33

Maine va asteptam la patinoar...cat mai multi !!!

ASTIA SUNT BAIETII nostri...ADEVARATA Steaua...TREBUIE SA FIM CU EI !!!

Daca noi NU...atunci CINE ?

sangreal01.12.2007 08:13
:))) dc au luat amenzi??

 

 

si maine mai este valabila treaba cu 5 lei bilet/2persoane?

 

Au luat amenzi pentru injurii xenofobe(zic jandarmii) si pentru ca unii copii au aruncat cu brichete,fise si au scuipat ungurii. Sambata va fi la fel: primii 1500 suporteri intra pe moca, ceilalti platesc 1bilet de 5 lei la 2 pers.

In concluzie : **** garda :steagcruce: **** **** garda

-=Danny=-01.12.2007 09:55

Unde sa joaca meciu , si la ce ora , ca vreau si io ... daca e posibil , sa vin !!!!! Da nu am bani ... :(

Stanici01.12.2007 10:18

Pe Flamaropol, ora 17:30.

Hai ca suntem 3 pana acum.

dee01.12.2007 11:47

Patinaj cu fata, porniri, ocoliri canadiene stanga-dreapta, pasa lunga cu crosa, preluare cu mana, crosa, corpul, trasul la poarta, joc in viteza , spirit de echipa, agresivitate, toate astea numai la FLAMAROPOL, azi 1 dec. ora 17.30.

Vino sa iti sustii in mod sportiv echipa favorita (Steaua) !

alex_lef01.12.2007 12:14

@ stanici

 

4 cu mine :P

1uLy4Nn01.12.2007 12:28

5 cu mne :))

fane_casieru'01.12.2007 13:39

8 cu mine

Kreator01.12.2007 14:25

9, pentru ca vin si eu!

novac01.12.2007 17:35

Dupa repriza a II-a Steaua conduce cu 2-0 si nu cred ca pot sa mai piarda dupa cum joaca...partenerii. Putina lume, frig si bravo baietilor din galeria Stelista ca incalzesc patinuarul. De la albanezi nici galerie si nici dansatoare cu pampoane, parca-s de-ai numanui. Nici nu stiu de ce au mai venit...este ca la fotbal ? 3-0 pentru neprezentare?

 

Hai Steaua!

«123»