Bravo Thereau ca revii la cel mai puterni club din est.. Tu ne vei scoate din prapastie..atacant de clasa mondiala,forta,viteza,suflet ros-albastru,creier. Si ial si pe Camus cu tine..apropo oameni Camus are dreptu sa fie pretentios pentru ce sezonul trecut a fost cel mai bun mijlocas din belgia..va devenii unul de-al nostru. ![]()
