urat...n-am putut sa batem o echipa care in campionatul Romaniei nu pornea cu sanse la titlu...ocazii irosite...intrarea lui surdu in locul lui Croitoru si a lui bicfalvi in locul lui Lovin ne-au luat 2 puncte...sa vedem ce o sa facem la londra...sper macar sa obtinem un egal desi e aproape imposibil avand in vedere ca arsenal si-a luat-o cu 3-1 si probabil in meciul cu noi o sa incerce sa joace cat mai bine ca nu cred ca ar vrea sa termine grupa pe 2... in fine ce pot sa zic...doar Forza Steaua si sper sa bage Gigi nijte bani seriosi asa cum a zis ca altfel...nush ce-o sa fie de saraca echipa..mai ales ca o sa plece aproape sigur Dica si Goian...
