FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Slavia Praga 1 - 1 (1 - 0)

«123»
SteauaToronto24.11.2007 21:01

Marti (27 noiembrie)

 

Ora: 21:45

 

Transmis de Pro TV

Cristocea_24.11.2007 21:39

Chiar daca am batut pe Dinamo tot nu avem nicio sansa la CL. Asa ca: 0-2 pentru Slavia.

Wally24.11.2007 21:43

Sper intr-o victorie. Sa castigam pentru onoarea noastra pentru ca sanse de calificare in UEFA oricum nu mai sunt...

weeezer24.11.2007 21:48

Ii caftim si p-astia.

 

Sper numai sa nu cumva sa-si revina echipa atat de tare incat sa-l aud apoi pe Gigi "nu vedeti ce bine jucam, ce sa mai iau jucatori??"

1uLy4Nn24.11.2007 22:13

daca jucatorii or sa aiba aceeasi determinare ca in meciul din seara asta cu catelusii putem spera la un 1-0.. Steaua e numai una

puiu mordasan24.11.2007 22:18

:steag_steaua_ro: Primele puncte in UCL!!! Castigam cu scorul nostru favorit: 1 - 0

 

:steagcruce: Nu vreau sa fiu un exaltat,dar cred ca acesta este momentul renasterii Stelei!!!

Wally24.11.2007 22:54

Momentul renasterii Stelei va fi momentul in care ciobanul va parasi echipa...

IONUTZ-CIPRIAN25.11.2007 07:45

Nu ma astept la victorie in acest meci,in cel mai fericit caz la un egal!!

Virgil25.11.2007 08:06

Slavia este o echipa versata. Puternica si cu un dezvoltat simt al golului. In meciul tur desi terminat cu doar 2-1, au mai avut ocazii clare de a marca. S-au cam jucat cu ele.

Una-i una si alta-i alta. Meciul care vine e un alt meci. Steaua are un alt antrenor, pe care baietii sunt dispusi sa-l inteleaga si sa-i daruiasca victoria. Prevad un meci echilibrat si un scor strans in favoarea noastra. Este cazul ca Steaua sa-si ia in serios rolul de cea mai reprezentativa echipa a fotbalului romanesc. Singura care participa in grupele Ligii Campionilor, de cand aceasta a inlocuit Cupa Campionilor Europeni.

In Europa nu am jucat slab in general, doar prea putin convingator pentru a adjudeca puncte. Poate ca in proxima ocazie o va face. Eu cred in revenirea Stelei si desigur intr-o frumoasa victorie. Obtinuta la capatul unui meci disputat.

dax4725.11.2007 11:36

Avand in vedere ca Slavia e deja calificata pentru primavara UEFA, e posibil sa le fie mila de noi si sa ne lase sa castigam. Sau poate nu...

 

Important e sa nu joace Banel. Doar asa avem si noi sanse sa inscriem.

bubylycy25.11.2007 13:45

Ar trebui sai batem la 5 6 goluri distanta sa le aratam ca a fost o greseala ca am pierdut in deplasare.. dar cred ca va fi un egal.. si ala scos greu fularsteaua2forzateaua forzateaua

rLz25.11.2007 14:04

am ajuns sa ne fie frica de niste papagali SLAVIA PRAGA??????

cine e slavia praga ca sa speram doar la un egal? atat de rau am ajuns?

Hai sa nu ne mai multumim doar cu egaluri .. meciul asta e de totul sau nimic pentru ca ma indoiesc ca vom putea scoate un egal pe emirates..

Steauaeceamaitare26.11.2007 18:13

Steaua si-a revenit.Dar orcum daca ii bat pe Slavia o fac la 1-0.Si de ce credeti ca o sa piarda??Ea a fost favorita in tur fularsteaua2

st_194726.11.2007 18:37

haidetzi ma la meci :|

1uLy4Nn26.11.2007 18:38

aveti idee daca mai gasesc bilete pentru meci? exclus bisnitarii

Dragoshel26.11.2007 18:41

da, se vanmdusera cam 10.000 Dar tine cont ca femile si copiii sub 10 ani, ai intrare MOCA....

1uLy4Nn26.11.2007 18:43
:)) nu sunt nici femeie si nu am nici sub 10 ani..te mai deranjez cu o intrebare..cat e biletul la peluza?
Dragoshel26.11.2007 18:45

Nu la asta m-am referit, ci la cati "puradei" or sa fie prin tribune...

 

Bilete FC Steaua - Slavia Praga

 

Peluze – 35 RON

Tribuna II – 50 RON

Tribuna I – 100 RON

Tribuna 0 – 200 RON

Fotolii – 300 RON

Lorentzo_77726.11.2007 18:57

SCURT : Batem sa ne luam revansa !!!

P.S. : Si de unde frate atata "nu mai avem sanse la UEFA" ??? Daca Arsenal bate Sevilla poate pe noi ne lasa mai usor si reusim un egal !!! Spunetimi nebun,necunoscator,visator sau cum vreti voi,dar eu cred in Steaua,stiu ca daca vrea este capabila sa faca orice !!! Acum avem moral,avem fiara pe banca care le inspira jucatorilor forta si dorinta de victorie !!! Pun pariu cu oricine si pe orice ca cel putin pe Slavia o batem minim cu 1-0 !!! Cu Arsenal va fi greu,dar nu imposibil !!! Cred in Laca,cred in baieti,CRED IN Steaua !!! Hai sa fim cu totii alaturi de echipa pe care o iubim !!! Sa ne dam plamanii afara ca sa vada adversarii ce inseamna Spiritul Stelist !!! FORZA Steaua !!! MEREU CAMPIONI !!! :steagcruce: fularsteau2 fular-campionii

weeezer26.11.2007 19:56
Important e sa nu joace Banel. Doar asa avem si noi sanse sa inscriem.

 

Dorinta ti s-a implinit. Sa speram ca si prezicerea. :steagcruce:

Wally26.11.2007 20:01

Daca nu joaca Banel si joaca Surdu e aceasi treaba. Eu as merge pe mana lui Golanski ca mijlocas dreapta ca de driblat si de centrat ne-a demonstrat ca stie. Insa s-ar putea sa nu fie apt 100%.

st_194726.11.2007 20:39
SCURT : Batem sa ne luam revansa !!!

P.S. : Si de unde frate atata "nu mai avem sanse la UEFA" ??? Daca Arsenal bate Sevilla poate pe noi ne lasa mai usor si reusim un egal !!! Spunetimi nebun,necunoscator,visator sau cum vreti voi,dar eu cred in Steaua,stiu ca daca vrea este capabila sa faca orice !!! Acum avem moral,avem fiara pe banca care le inspira jucatorilor forta si dorinta de victorie !!! Pun pariu cu oricine si pe orice ca cel putin pe Slavia o batem minim cu 1-0 !!! Cu Arsenal va fi greu,dar nu imposibil !!! Cred in Laca,cred in baieti,CRED IN Steaua !!! Hai sa fim cu totii alaturi de echipa pe care o iubim !!! Sa ne dam plamanii afara ca sa vada adversarii ce inseamna Spiritul Stelist !!! FORZA Steaua !!! MEREU CAMPIONI !!! :steagcruce: fularsteau2 fular-campionii

arsenal s-a deplasat in spania fara 6 titulari.cam greu de crezut ca vor invinge

fzs_adrian26.11.2007 20:59

Sa dea Dumnezeu sa batem Slavia ...... iar la Arsenal sa ne rugam sa luam cat mai putine goluri.........

sefuno126.11.2007 21:05
Chiar daca am batut pe Dinamo tot nu avem nicio sansa la CL. Asa ca: 0-2 pentru Slavia.

se vede cat esti de stelist.daca crezi asta impuscate fular-campionii:steagcruce: forta Steaua

Wally26.11.2007 21:09

Daca esti un pic mai pesimist(sau poate chiar realist in aceste momente) nu inseamna ca nu esti stelist sau ca esti mai putin stelist decat unul care scrie pe forum ca batem Slavia cu 5-0.

«123»