FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum vedeti Steaua anului 2008?

«123»
Toma Necredinciosul21.12.2007 15:17

Sigur Steaua :steagcruce: Se va impune puternic si Vom reveni acolo Unde este Locul ..Atata Timp Cat Este Lacatus :steag_sah_mic: ...Nu imi voi Face Grija....Am incredere In Steaua ...Nu Imi pierd niciodata Speranta In Acesta Echipa.

stelistu_621.12.2007 19:45

In momentul de fata, slab (niciun transfer) ... mai ales ca pleaca Dica si Goian.

LEO STELISTU21.12.2007 20:30

nustiu cam pe cine sa bagam in primul 11 ca pleaca multi dar nu vine nimeni

stelistub22.12.2007 09:27
Portar: 90% Zapata

Fundas dreapta: 80% Emeghara

Fundas central: 70% Ghionea

Fundas central: 80% Rada

Fundas stanga: 70% Nesu

Inchizator: 90% Radoi

Mijlocas central ofensiv: 90% strain

Mijlocas dreapta: 95% Nicolita

Mijlocas stanga: pana mea...

Atacant: 70% Vali Badea

Atacant: 85% strain

Cred ca Mardare de la Vaslui ar fi o soluti pentru postul de Mijlocas Central

Wally22.12.2007 09:46

Mardare e fundas central, nu mijlocas...

-=Danny=-23.12.2007 17:06
Cred ca Mardare de la Vaslui ar fi o soluti pentru postul de Mijlocas Central

 

Exact ce a zis Wally !!! :laugh:

 

Da mijlocas central offensiv e Armenteros .... si Camus ... da cica sunt prea scumpi pentru Steaua :| ... ce ma deprima chestia asta :(

LEO STELISTU26.12.2007 18:01
Cred ca Mardare de la Vaslui ar fi o soluti pentru postul de Mijlocas Central

 

chiar daca era mislocas pentru ca nu e, asta nu are fata de Steaua la Steaua ne trebuie duar jucatori straini de valuare nu amarati de astea spre cl

AmuntBoy26.12.2007 18:14

cu aceasta conducere rusinoasa o vad pe Steaua avand cel mai slab sezon din istorie

mountytoma27.12.2007 02:01

[quote name='Wally' Cu siguranta mai rau decat este in momentul de fata...

 

imi ziceam ca mai rau decat ce am avut sezonul asta nu se poate, dar am uitat ca revine finul pe teren... si mai rau decat atat ar fi sa revina si Olaroiu slugaroiu si atunci vom ajunge la minimul absolut!

Wally27.12.2007 02:41

Deci se poate si mai rau de atat...

IONUTZ-CIPRIAN27.12.2007 08:26

La un moment dat va aparea si Olaroiu,se stie ce "atractie" exista intre CIOBEN si antrenor!!Pot sa pun pariu pe orice ca va fi un moment in care acesta va fi adus inapoi!

snooky28.12.2007 17:34

tot ca cea din 2007,dar fara Goian si Dica

pvf_0731.12.2007 11:23

Cea mai mare teapa sa joace Rada titular.E cel mai varza.Mai bine joaca Baciu cu Ghioane pe fund si Radoi cu Plesan la mijloc.In rest ne mai trebuie un mijlocas ofensiv si un atacant bun.Zaharia trebuie pastrat,a jucat bine chiar foarte bine cat a jucat,fata de multi.Vedem in retur ce o sa iasa cu asa zisele transferuri. fularsteaua2

Wally31.12.2007 12:32

Nu fi copil! Si eu l-am contestat pe Rada la inceput, dar tragand linie acum la sfarsitul turului se observa clar ca Rada e unul din putinii care au jucat si ceva fotbal. Si-a facut datoria...

IONUTZ-CIPRIAN31.12.2007 12:35

Rada a facut treaba la Steaua,asta nu a fost adus degeaba,cred ca alaturi de Ghionea,Goian ar face apararea beton !!Nu-i inteleg pe cei care il apostrofeaza,poate doar ca a avut un trecut la Rapid!!

bodanelu31.12.2007 13:30
Baciu cu Ghioane pe fund

 

 

E Ghionea.

The_Form06.01.2008 01:22

As vrea sa vad

 

 

Zapata

 

 

Golanski - Goian - Ghionea - Emeghara

 

 

Radoi - Plesan - Ov. Petre - Nesu

 

 

Dica - Pinto

 

 

dar singurul 11 pe placul patronului:

 

 

Zapata

 

 

Emeghara - Goian - Radoi - Nesu

 

 

Nicolita - Lovin - Ov. Petre - Surdu

 

 

Dica - Badea

 

 

Habibou nu cred ca rezista mult in prima echipa. Poate daca coboara sa-i dea mingea Zapata. Behehehehe!

alpopa06.01.2008 14:03

La actualul lot probabil vom avea urmatorul 11 :

 

Zapata

Golanski - Goian - Ghionea - Emeghara

Nicolita - Radoi - Ov. Petre - Plesan

Badea - Dica

 

Ar mai fi nevoie de vreo 2 mijlocasi ofensivi (central+banda) si un atacant masiv.

stelistu_606.01.2008 18:41

Atacant masiv, Victoras Iacob, pasarea fara aripi.

Eu zic sa-l aduca pe Armenteros asta, pare un jucatori promitator si pe Pinto (atacantu` masiv :P)

Wally06.01.2008 21:10

Habibou nu e atacant masiv cumva?

cristi_mold07.01.2008 10:35

Habibou am inteles ca poate juca si mijlocas dreapta. Cred ca este ceva gen Oprita. Sper sa nu rateze si asta singur cu poarta goala.

1uLy4Nn07.01.2008 16:20

rada a fost o surpriza placuta pentru mine..la inceput l-am privit ca pe o cioara dar cu timpul a demonstrat ca are valoare de Steaua..sper sa faca treaba buna si in acest an. cat despre Habibu asta nush ce sa zic, astept faptele

ttyynneell14.03.2008 22:55

ce rau imi pare ca unii nu au treaba cu fenomenu si totusi isi dau cu parerea......................alceva nu au de facut?????

«123»