Ce ma enerveaza rahatul asta de stiucan de la tvsport,auzi intrebare la el,cica de ce credeti ca Steaua este abandonata de suporteri? Bineinteles ca cei din studio au raspuns ceva legat de rezultatele echipei,nimeni n-a zis nimic de fecali,dar ce m-a enervat cel mai mult este ca ne-au bagat in aceeasi oala cu Dinamo,rapid si Craiova,stadioane unde suporterii nu prea mai calca.
Stiucane,credeam ca ai doar fata de prost,dar vad ca chiar esti,Steaua a avut ani de-a randul cea mai mare medie de suporteri acasa,si in perioadele bune si in cele rele,cum sa ne pui in aceeasi oala cu dinamu care si cand luat titluri veneau 4-5 mii de oameni in groapa lor sau cu Craiova care de ani buni nu mai aduce oltenii pe stadion(cu exceptia derby-urilor).
Trebuie sa fii un om cu adevarat mizerabil ca sa poti sa indepartezi fanii stelisti de Ghencea,probabil cei mai numerosi fani din tara si indraznesc sa spun ca si unii dintre cei mai loiali.
Fanii nu absenteaza din cauza rezultatelor ci din cauza scarbei zilnice pe care ne-o provoaca ciobanul ce conduce echipa,cel ce face tot ce ii sta in putinta ca sa ne pierdem identitatea stelista si sa adoptam una becaliana.
Imbecili sunt ziaristii nostri...(cu putine exceptii)
Latest news: fecali a oferit 3 milioane pe costea. Doamne ce imbecil,e bun costea,dar cum dracu sa valoreze 3 milioane panarama ce esti? Noroc ca l-a refuzat mititelul. Elton a venit pe un sfert din banii astia si era tocmai bun pentru campionat dar ciobanul nu vroia circ,el vroia eficienta alaturi de olita.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.