FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Eu sunt vinovat si o admit" (ProSport)!

«123»
steaua_gloria15.11.2007 15:48

A cata minciuna care se va adeveri?...

k_apelini19.11.2007 17:35

Chiar sunt curios ce jucatori o s-a mai aduca nea jijel.Ca pana acum ma-m lamurit,daca or sa fie si astia ca surdu..................nea Gigi lasane,lasane

STELIST PANA LA MOARTE

«123»