11.11.2007 23:19
@Recoba
Nu esti corect! De ce deformezi realitatea? Din dragoste pentru Lacatus, omiti faptul ca EL a fost cel care le-a cerut jucatorilor sa faca asta.
@Recoba
Nu esti corect! De ce deformezi realitatea? Din dragoste pentru Lacatus, omiti faptul ca EL a fost cel care le-a cerut jucatorilor sa faca asta.
Si pana la urma am batut echipa care a facut 1-1 cu Dinamo, 2-1 cu Poli Timisoara si care a pierdut in min. 80 in Giulesti. E chiar atat de grav?!
:wink:
![]()
![]()
Steaua a jucat mai bine decat deobicei... chiar daca e 1-0 , tot fanii tai suntem Steaua! Bravo Steaua! steag3