FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Univ. Craiova 1 - 0 (1 - 0)

«123»
weeezer11.11.2007 23:19

@Recoba

Nu esti corect! De ce deformezi realitatea? Din dragoste pentru Lacatus, omiti faptul ca EL a fost cel care le-a cerut jucatorilor sa faca asta.

c.ronaldo1712.11.2007 13:31

Si pana la urma am batut echipa care a facut 1-1 cu Dinamo, 2-1 cu Poli Timisoara si care a pierdut in min. 80 in Giulesti. E chiar atat de grav?!

 

:wink:

:wub:

:sleep:

Giarrar12.11.2007 16:07

Steaua a jucat mai bine decat deobicei... chiar daca e 1-0 , tot fanii tai suntem Steaua! Bravo Steaua! steag3

«123»