FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Univ. Craiova 1 - 0 (1 - 0)

«123»
stelistub09.11.2007 20:08
Oricum nu mai conteaza ce facem de acum incolo. Toate obiectivele au fost compromise in mod major. Se vede ca avem numai marmote in echipa. Pana si aia pe care-i ridicam in slavi ne-au dezamagit crunt, meci de meci. In ce draq sa mai speri ? Pur si simplu mi s-a taiat. Mi-e atata scarba de tot ce se intampla la Steaua si cu Steaua ca nu stiu cum sa mi-o mai exprim si reprim.

 

Cel mai trist an pentru Steaua.. sau e abia inceputul ?

Nu mai fii suparat orice echipa are momente de declin,incet,incet o sa ne revenim macar campionatul.Lasam Liga pentru la anul.Sa vina 24!!!!!!!!!! fular-campionii 24

stelistub10.11.2007 07:18
Lupescu a decis:

 

 

Arbitru: Alexandru Tudor (București);

arbitri asistenți: Eduard Dumitrescu (Pitești), Marcel Savaniu (Sibiu);

arbitru de rezervã: Cãtãlin Buși (Rm. Vâlcea)

 

Observatori: Sorin Satmari (București), Cornel Sorescu (Pitești)

Sa speram ca nu ne fura (rau)

martanu10.11.2007 07:58

Asta este un meci de 1 solist. Ma enerveaza ca toti descultii vin cu declaratii cum ca castiga in Ghencea. Astia au trecut printr-o criza profunda, si-au mai revenit(oare?) dar prea se dau cocosi. Parca erau aprope de a stabilii un record la numarul de infrangeri consecutive........

 

Forza Steaua!!!!!!

4_ever_steaua10.11.2007 08:06

am ajuns sa cred ca orice meci e greu pentru Steaua...chiar si acesta....nu zic ca univ. Craiova e ...mai proasta dar dupa felul cum jucam noi.....am ajuns de rasu` lumii....:((

forever_STEAUA10.11.2007 08:27
Sa speram ca nu ne fura (rau)

 

 

Dacã e un arbitru în Liga I pe care nu îl suspectez de rea intenție acela e Tudor, alias "Brad Pitt".

stelistub10.11.2007 09:18
Dacã e un arbitru în Liga I pe care nu îl suspectez de rea intenție acela e Tudor, alias "Brad Pitt".

Iti dau dreptate astia ori fura intentionat ori sunt incapabili sa fie arbitrii spune si mie cum e cu avertizarea.Please!Bine ms l-am citit(regulamentul) ms frumos se poate scapa de avertizare ca nu am stiut ca nu e admisa postarea de doua ori in acelasi thread.

lucvald-190210.11.2007 10:37

e un moment dificil....apoi urmeaza meciul cu spurcatii..daca batem in ambele meciuri ne revenim...bifam si ultimile retante si terminam pe un loc de perspectiva......macar locul doi,desi nu mi-am luat gandul de la titlu..

 

hai...la stadion cu voi !

stelistub10.11.2007 14:02
e un moment dificil....apoi urmeaza meciul cu spurcatii..daca batem in ambele meciuri ne revenim...bifam si ultimile retante si terminam pe un loc de perspectiva......macar locul doi,desi nu mi-am luat gandul de la titlu..

 

hai...la stadion cu voi !

Nu trebuie sa ne luam gandul de la titlul 24 trebuie sa invingem tot restantele si pe Dinamo si Craiova
IzzI10.11.2007 14:12

Gloria Buzau - Poli Timisoara 2-1 , mai zi ceva !

dax4710.11.2007 14:26

Ce naiba sa mai zici ? Craiova ii bate pe violati, bozoienii la fel, numai noi ne luam bataie de la bragadirieni. Ce naiba sa mai zici, si sa nu fie cenzurabil ?

Alex Filipovici10.11.2007 14:45

Steaua - univ. Craiova

 

Avantaje Steaua

 

1. Lacatus l-a scos pe Iacob din primii 11. Asta inseamna ca o sa avem in sfarsit actiuni de atac periculoase.

2. Trio-ul de baza al Stelei (parerea mea) o sa fie in teren: Zapata - Goian - Niculitza. Felicitari si lui Emeghara. Se misca bine.

3. Teoria probabilitatii (dupa atatea infrangeri, ar trebui sa mai si castigam).

 

Avantaje Craiova:

 

1. Terenul o sa fie ud, iar defensiva Stelei face multe greseli personale.

2. Costea. Omul asta ar trebui adus in locul lui Viforash Dreaqob.

3. Echipa se afla in forma si are un joc foarte legat.

cornisa5810.11.2007 15:25

Ei dacã nici pe Craiova nu batem atunci pe cine și acasã cã nu am amintiri prea plãcute din deplasare .

:steagcruce:
shack3r10.11.2007 16:05

Care este primul "11"?

Eu as incerca Zapata-Badoi,Rada,Baciu,P. Marin-Nicolita,Ov. Petre,Neaga-Dica-Badea,Zaharia.

Astfel,unii dintre ei,cum ar fi Goian sau Emeghara s-ar odihni,iar inlocuitorii lor ar putea sa isi demonstreze valoarea ( daca mai exista asa ceva).Oricum,fara Surdu si Croitoru ca ne omoara cu zilele oamenii astia 2

stelistub10.11.2007 17:58
Gloria Buzau - Poli Timisoara 2-1 , mai zi ceva !
Era de asteptat sa castige Buzaul dupa prestatiile precedente 3-2 cu U Cluj 3-2 cu Otelul dupa 3-0 pentru Buzau si 2-1 cu Timisoara

Asa s-a intamplat si cu U Cluj ne-au batut si i-au batut Gloria la fel si cu Timisoara

 

Care este primul "11"?

Eu as incerca Zapata-Badoi,Rada,Baciu,P. Marin-Nicolita,Ov. Petre,Neaga-Dica-Badea,Zaharia.

Astfel,unii dintre ei,cum ar fi Goian sau Emeghara s-ar odihni,iar inlocuitorii lor ar putea sa isi demonstreze valoarea ( daca mai exista asa ceva).Oricum,fara Surdu si Croitoru ca ne omoara cu zilele oamenii astia 2

Fara Neaga,P.Marin,Zaharia,ar fi bine.

stelistub10.11.2007 18:08
Prezent :steag_steaua_ro:

La datorie

Alex1234_Steaua4ever10.11.2007 18:28

Pe astia ii batem :) cu putin noroc si cu cateva parade ale lui Zapata chiar am parea ca ne-am revenit :)

stelistub10.11.2007 18:41
Pe astia ii batem :) cu putin noroc si cu cateva parade ale lui Zapata chiar am parea ca ne-am revenit :)

ar fi bine sa ii batem fara noroc cu 4-0 sa aratam ca ne-am revenit

c.ronaldo1710.11.2007 18:45

Nu vad eu bine sau Lovin si O.Petre sunt titulari amandoi?

Alex1234_Steaua4ever10.11.2007 19:41

din pacate vezi bine c.Ronaldo :)... dar alte optiuni nu prea avem momentan

Gusteru10.11.2007 19:57

SALUT si FORTA Steaua

Va scriu din Libia.Sunt plecat la munca//ing Ctii.Urmaresc meciuri pe livescores si acum mi-am creat cont la fcsteaua.ro

E singurul mod de a stii ce se intampla pe teren.

George Gusteritan 29 ani :steagcruce:

Alex... atat10.11.2007 23:14

5 olteni, m*** 5 olteni... :steag_steaua_ro: :laugh:

 

Acum pe bune, as dori si eu poze, in caz ca a fotografiat cineva Peluza Nord in momentul formarii cuvantului "m***" din oameni...

axl2311.11.2007 07:56
Dacã e un arbitru în Liga I pe care nu îl suspectez de rea intenție acela e Tudor.

Great minds think alike.

razvan_stelist200711.11.2007 11:09

a fost un meci bun cu o echipa Steaua ce a dominat clar,eu cred ca daca Craiova nu avea un portar atat de bun ca bornescu scorul era de 4-0 cel putin pentru ca am avut ocazii multe si puteam marca de mai multe ori dar e bine ca am luat cele 3 puncte :steagcruce:

Raul198811.11.2007 11:27

@razvan_stelist2007

ai dreptate ca obtinerea celor trei punkte a fost important dar meciul cu siguranta nu a fost bun

eu aproape am adormit si singura ocasia care mai imi vine in minte ii golul lui Nicolita :sleep:

Recoba11.11.2007 22:09

am dovedit ca suntem o mare echipa si ca avem mentalitate si experienta de a castiga un trofeu ...in caz ca ajungem in finala...cel putin asta mi a dovedit faza din final cu Banel si Dica cand trageau ei de timp...vai doamne ce am ajuns...daca si cu oltenii tragem de timp ...e clar...

«123»