Oricum nu mai conteaza ce facem de acum incolo. Toate obiectivele au fost compromise in mod major. Se vede ca avem numai marmote in echipa. Pana si aia pe care-i ridicam in slavi ne-au dezamagit crunt, meci de meci. In ce draq sa mai speri ? Pur si simplu mi s-a taiat. Mi-e atata scarba de tot ce se intampla la Steaua si cu Steaua ca nu stiu cum sa mi-o mai exprim si reprim.
Cel mai trist an pentru Steaua.. sau e abia inceputul ?
Nu mai fii suparat orice echipa are momente de declin,incet,incet o sa ne revenim macar campionatul.Lasam Liga pentru la anul.Sa vina 24!!!!!!!!!!
24
