FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Univ. Craiova 1 - 0 (1 - 0)

«123»
forever_STEAUA07.11.2007 13:06

Sâmbãtã 10 noiembrie Steaua primește vizita Universitãții Craiova într-un meci contând pentru etapa 15 a Ligii I.

 

Meciul va fi transmis în diect de Antena 1 începând cu ora 20:45.

cRiss4Steaua07.11.2007 13:12

Steaua 2 - 0 Craiova

Wally07.11.2007 16:21

Daca jucam la fel cum am facut-o cu Bragadiru o luam si de la olteni...

c.ronaldo1707.11.2007 17:00

Poate facem si noi un meci fara sa primim gol..

sorin_daniel07.11.2007 17:12

Sper la 15 puncte in cele 5 meciuri(3 +2 restante) si CFR sa se impiedice macar o data...........Steaua-Craiova 2-0...Steaua te iubesc!!! fularultras

dax4707.11.2007 22:40

Steaua 0 - 2 Craiova !

Cristocea_07.11.2007 22:47

Sper ca Costea sa faca un hattrick.

darie08.11.2007 08:22

Are idee careva cand se pun la vanzare biletele? Si care va fi pretul lor? Va multumesc

 

 

fular-campionii

vladfcs200708.11.2007 09:23
Steaua 0 - 2 Craiova !

 

OLE OLE OLA..campionii din Ghencea...Steaua-Craiova...fa vi un meci pe care Steaua il va castiga sigur...ma duc pe stadion si voi striga merite pentru Steaua....Steaua-Craiova 3-0 o dubla Banel si un gol ZAPATA---FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteau2 fularultras

 

Poate facem si noi un meci fara sa primim gol..

asta o sa fie meciul "fiarei" ... sigur o sa castigam fara sa primim gol...cum am zis o dubla Banel si un gol ZAPATA... ZAPATA o sa fie omul meciului...o sa inscrie un gol si o sa fak niste parade extraordinare:D:D...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteau2 fularultras

weeezer08.11.2007 09:34

Hai sa mergem in numar cat mai mare pe stadion si sa incurajam echipa intr-o noua tentativa de reabilitare. Hai sa demonstram ca suntem altfel decat suporterii dinamovisti si rapidisti care isi lasa echipa sa joace cu tribunele goale, atunci cand jocul nu merge. Hai sa le aratam ca suntem mereu superiori.

 

Hai Steaua!

 

LE: Vlade, nu mai posta de mai multe ori consecutiv.

andr3y08.11.2007 09:45

singurul pentru care merita sa mergi la stadion e Lacatus! in rest ce sa cauti acolo? pentru cine ca mergi? pentru cioban? pentru mercenarii din echipa? ... doar figuri au in cap!

 

vai de capu' nostru!

afara cu becaliada din Ghencea! :angry:

bubylycy08.11.2007 10:06

Ar trebui sal castigam poate un 1 0 poate.. si ala sa fie din penalty... sper ca CFR sa piarda.... dak nu.... forzateauafularsteaua2 fularsteaua2

bogdanutz708.11.2007 10:47

Haidetzi la meci !!! Trebuie sa dam dovada ca suntem superiori tuturor si sa incercam sa ne revenim cat mai repede . E un meci teribil de greu , dar despre care cred ca il vom castiga fara dubii. Deasemenea trebuie sa ne facem incalzirea pentru derby-ul cu catzeii .

Haidetzi in numar cat mai mare la meci !!!!

PS. Felicitari galeriei pentru modul cum s-au comportat pe tot parcursul meciului cu Sevilla! Bravo lor! Au demonstrat ca sunt stelisti orice ar fi!!!

aditaSS08.11.2007 13:37

Haideti sa aratam din nou ce insamna atmosfera din Ghencea..Din respect pentru Laca sa umplem stadionul si sa-l ajutam sa redreseze Steaua..haide LACATUSULE adu-ne victorie!

tokyo00108.11.2007 14:54
:steagcruce: .. ForZa Steaua .. In orIce mecI :D:D .. steag3
**alex**08.11.2007 15:11

Doamne Ajuta !

Stanici08.11.2007 15:50

Prezent pentru culori!

bebe720908.11.2007 15:53

forta Steaua :steag_steaua_ro:

androsteaua08.11.2007 16:57

sper sa ii batem macar pe astia

stelistub08.11.2007 17:03
Prezent pentru culori!
Nu pentru mercenari si creditori fular-campionii

 

 

sper sa ii batem macar pe astia

Daca nici pe astia atunci pe cine???? pe sanatatea Cluj?

stelistub08.11.2007 17:07
Sper ca Costea sa faca un hattrick.
in poarta la el nu???

:steagcruce:

Alex... atat08.11.2007 19:28

Prezent :steag_steaua_ro:

steaua_campioana09.11.2007 07:14

Steaua-Craiova

3 - 0

 

 

Forza Steaua!!! :steag_steaua_ro: :steagcruce:fularsteaua2forzateaua

forever_STEAUA09.11.2007 13:14

Lupescu a decis:

 

 

Arbitru: Alexandru Tudor (București);

arbitri asistenți: Eduard Dumitrescu (Pitești), Marcel Savaniu (Sibiu);

arbitru de rezervã: Cãtãlin Buși (Rm. Vâlcea)

 

Observatori: Sorin Satmari (București), Cornel Sorescu (Pitești)

dax4709.11.2007 18:04

Oricum nu mai conteaza ce facem de acum incolo. Toate obiectivele au fost compromise in mod major. Se vede ca avem numai marmote in echipa. Pana si aia pe care-i ridicam in slavi ne-au dezamagit crunt, meci de meci. In ce draq sa mai speri ? Pur si simplu mi s-a taiat. Mi-e atata scarba de tot ce se intampla la Steaua si cu Steaua ca nu stiu cum sa mi-o mai exprim si reprim.

 

Cel mai trist an pentru Steaua.. sau e abia inceputul ?

«123»