Radule, cand toti nebunii astia de redactori nu primesc bine sugestiile tale atat de bine-intentionate inseamna....nu stiu...o fi si ceva cu sugestiile tale, nu?
Ovidiule, dar de ce trebuie neaparat ca niste sugestii sa fie primite, fie bine, fie rau? E de ajuns un raspuns: ok, sugestiile au fost notate, o sa dezbatem si vom decide daca vreuna din ele va fi pusa in practica vreodata sau nu ...
Fara nici un fel de alte explicatii ca facem ce facem pe timpu nostru si din astea. V-am mai zis eu: nu ma laud fratilor ca imi cresc copilul, ca ii schimb scutecele, ca ii dau lapte sa bea, ca ii cumpar haine ... ca de asta l-am facut si de asta sunt tata ... de asta ati acceptat aceasta provocare, sunteti aici la site si faceti ceva bun ... dar nici nu mai spuneti ca "este site-ul suporterilor", pentru ca judecand de multe ori dupa ce se intampla este mai mult "site-ul vostru".
Apreciez ce faceti, cat se poate de sincer ... si nu am nevoie de explicatii de ce nu puneti in practica anumite sugestii, fie ca vin de la mine fie ca vin de la altcineva ...
