sa faca si ai nostri asa ceva?? ...avem noi jucatori care joaca din pasiune si din dragoste pentru aceste culori?? ...niciunul ...toti sunt niste mercenari...si nu numai la noi...peste tot...peste tot in Romania ma refer...eu sincer nu mi-as mai dori o participare in CL ...dece?? simplu !!! 2 motive: 1) ne facem de ras!! 2) mi-e mila de suporterii care urmeaza Steaua peste tot in lume si pe care ii RESPECT !!!...dar sincer nu se mai merita momentan sa faci nimic pentru Steaua...decat sa stai cu sticla de bere in fata TV-ului sa-i vezi cum se chinuie cu aradu ....Unirea etc...!! NU SE MAI MERITA ...pana nu pleaca diavolu nu se mai merita!!!
Stiu ca unii dintre voi nu o sa fiti de acord cu mine!! de accea daca sunteti impotriva a ceea ce zic ignorati-mi mesajul si nu dati REPLY !! bafta all!!
Sa speram ca ne revenim
