sincer nu cred ca reddog va felicita Steaua pt victorie si asta din mai multe motive:
1:a fost un mare derby in care a jucat echipa lui favorita:Dinamo
2:infringerea aceasta ii cam scoate din lupta pt titlu
3:au pierdut 3 puncte importante
4:era un meci de orgolii
Poate in alte conditii ar fi felicitat echipa Stelei dar in aceasta situatie nu prea cred :wink: Si probabil ca acum e undeva sa se roage ca rapidul sa bata Steaua desi cred ca acela care macar gandeste acest lucru isi pierde timpul degeaba!!!
FORZA Steaua 4EVER!!!!!!!!!! Si sa dea Dumnezeu k Dinamo sa piarda azi in cupa :wink:
Eu cred ca reddog, daca va mai intra, va felicita Steaua. E stelist pana la moarte, conform rangului, si e singurul dinamovist de bun-simt de pe acest forum (nu vreau sa jignesc pe ni,meni dar astae adevarul...)
Cat despre Dinamo, eu stiu, poate nepotii nepotilor mei vor prinde o victorie a lor in Ghencea... National ii va bate in Cupa. Sarmanul Andone...
Rapidul NU va bate Steaua. Si sunt sigur ca reddog, la fel ca orice dinamovist sanatos din punct de vedere mental, stie acest lucru. O sa le para rau ca au venit in Ghencea; vor zice ca daca nu se prezentau luau mai putine...