FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Test Audio Live

«123»
axl2323.10.2007 18:34

Mai, la mine se aude cu intreruperi lungi si dese, dar s-ar putea sa fie si de la netul meu, care nu-i in toate mintile, adica, cum s-ar spune, n-are toate tiglele pe casa.

Dragoshel23.10.2007 18:36

hai ma ca le gasesti pe odc, cred ca si pe google daca scrii "cantece Steaua" sau da un pm, dar nu acuma ca sunt busy... si ti le dau io..

-=Danny=-04.11.2007 12:00

De ce in ultimu timp nu ati mai aprins deloc radiou .... ca imi place mult sa ascult la el ..... ca oricum la meciuri ma uit la TV :D

**alex**04.11.2007 13:07

Nu a primit licenta de la CNA.

George Stan07.11.2007 11:24

http://fcsteaua.ro:8000/live.m3u

 

Astazi, Gabi Safta va comenta pentru dumneavoastra meciul Steaua - Sevilla. Pana atunci, puteti testa transmisia asigurata de DJ Ripper :D

alex ripper07.11.2007 11:32

muzica la cererea ascultatorilor...dar bag numai ce vreau eu....pana diseara la meci :cool:

George Stan07.11.2007 11:48

se accepta si dedicatii :D

"pentru toti cei care ma cunosc"

"pentru voi"

alex ripper07.11.2007 12:06

acum avem muzica de scandal...

forever_STEAUA07.11.2007 13:16

ripãre... nu merge!

Azzido07.11.2007 16:31

deocamdata nu se transmite nimic, transmisia o sa inceapa, probabil, in jur de ora 9.

http://fcsteaua.ro:8000/live.m3u

alex ripper07.11.2007 17:47

pana la meci muzica simonplaying.gif

fane_casieru'07.11.2007 17:58

@Rippere - Un Dolanescu ceva ?

c.ronaldo1707.11.2007 18:07

Baga niste farse d`ale lu` Buzdugan. Ne pregatesti moral..

alex ripper07.11.2007 18:16

deci nu avem farse...si nici dolanescu avem numai muzica de scandal ca sa ne pregatim :laugh: :laugh:

fane_casieru'07.11.2007 18:22

@ripper - hai tata ca se poate....macar o Irina Loghin...offf..offf...mai...maaaiiii.

alex ripper07.11.2007 18:30

gutza si prietenii, fane :laugh: :laugh:

fane_casieru'07.11.2007 18:34

@ripp. - ai tupeu ? :laugh: :laugh: :laugh:

alex ripper07.11.2007 18:41

Povesti de Ion Creanga :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

fane_casieru'07.11.2007 18:43

@ripp. - Gataaaa... am plecat.Ramaneti voi cu Creanga.

alex ripper07.11.2007 19:34

mai trebuie sa asteptam putin pana ajunge Gabi safta la stadion...cum ajunge incepem transmisiunea.

alex ripper07.11.2007 19:43

i-am dat drumul...Hai Steaua

 

va rog sa imi semnalati daca sunt probleme cu transmisia audio. Multam

Azzido08.11.2007 02:14

A fost ok.

S-a auzit bine.

Safta a fost ca de obicei la inaltime. :P

«123»