O intrebare ... radio asta o sa fie mai mereu aprins , sau numai acum ca il testati ??![]()
Dj plz baga si tu imnuu Romaniei ... putin , ca imi place prea mult .... si e si frumos ![]()
O intrebare ... radio asta o sa fie mai mereu aprins , sau numai acum ca il testati ??![]()
Dj plz baga si tu imnuu Romaniei ... putin , ca imi place prea mult .... si e si frumos ![]()
Solo! Pentru cel mai tare fundas din tara, pentru Matei! (Maftei, ma!)
nu creeed
pentru cel mai bun fundaaash
NU avem ascultatori minori, le-am cerut buletinul la conectare![]()
Si m-a deconectat pentru ca am doar 14 ani=))
. Glumesc, se deconecteaza ca am io conexiunea slaba=))
George, bag-o si pe aia cu "Eu sunt Marius Niculae, pacalesc orice-aparare".
Si pt Gigi Corsicanu', fara nr. ![]()
Tare asta cu melodia de final:D
CAMPIONII DIN Ghencea
Maine la ce ora dati drumul la radio?
Testul s-a incheiat, vom reincepe maine, in jur de ora 19, iar in timpul meciului va comenta Gabi Safta.
Multumesc celor care au dat detalii despre calitatea transmisiei.
ba pardon, testul tocmai a inceput, testul meu ce e drept.
am preluat puterea, revolutia nu o sa fie televizata, jos dicatoru'. :laugh:
Long live ATB !!! steagro
E bine ca mai e un test da' nu ne omori cu hausuri.
azzido, vreau dedicatie !
Dedicatii dupa ce se termina melodia, adica in 87 de minute.
azzido, schimba ca nu am marfa si la atceva nu e buna ![]()
E bine ca mai e un test da' nu ne omori cu hausuri.
prin efractie ti-am penetrat difuzorul.
ghinion !
you can run but you can't hide.
dedicatii nu primim in seara asta, in schimb va primim cu plugusorul sau mai bine cu capra, dar sa fie bruneta, cu bun simt si umor dezvoltat, sa le aiba cu limba cea romaneasca si ...cam atat.
![]()
Eu unul renunt, ma intorc la rockul meu.
George, am ascultat si eu, se aude suuper mai ales melodiile lu nenea Azzido... Acuma sa vedem cum se va auzi transmisia mi-ai zis ca e cam complicata treaba:D. Speram sa iasa ceva frumos.
Eu n-am auzit nimic. E adevãrat cã nu eram online când ați fãcut testul, dar totuși... ![]()
Iar tu, Brutus?!
e Oprita transminis acuma... cica de la 19 ii da drumu, dar poate mai devreme:D
nu`mi merge :-j
da, este oprit, azzido este la munca si cred ca si George.. cand vor veni acasa.
Le: Stai asa ca poate va bag io muzica sa auziti cum se aude
Pana diseara poate imi cumpar si eu niste boxe...
Care imi zice si mie cum se numeste melodia de e acum la radio asta ??? Asta cu Steaua .... zice ceva in refren .... Steaua victorie ..... va rog mult
e dupa cd care a aprut cu cantece... Steaua victorie ii zice.
Si asta de e acum de zice in refrent asa : Vrem sa fim invingatori , si cand ma sumbru asa ..... doamne vreau toate mel cu Steaua [-o< Va rog