FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Test Audio Live

«123»
-=Danny=-22.10.2007 20:52

O intrebare ... radio asta o sa fie mai mereu aprins , sau numai acum ca il testati ??:D

 

Dj plz baga si tu imnuu Romaniei ... putin , ca imi place prea mult .... si e si frumos :D

axl2322.10.2007 20:54

Solo! Pentru cel mai tare fundas din tara, pentru Matei! (Maftei, ma!)

George Stan22.10.2007 20:55

nu creeed

pentru cel mai bun fundaaash

adynezu22.10.2007 20:56
NU avem ascultatori minori, le-am cerut buletinul la conectare ;)

Si m-a deconectat pentru ca am doar 14 ani=)):)). Glumesc, se deconecteaza ca am io conexiunea slaba=))

axl2322.10.2007 20:56

George, bag-o si pe aia cu "Eu sunt Marius Niculae, pacalesc orice-aparare".

Azzido22.10.2007 20:58

Si pt Gigi Corsicanu', fara nr. :happy:

adynezu22.10.2007 21:01

Tare asta cu melodia de final:D

 

CAMPIONII DIN Ghencea

 

Maine la ce ora dati drumul la radio?

George Stan22.10.2007 21:05

Testul s-a incheiat, vom reincepe maine, in jur de ora 19, iar in timpul meciului va comenta Gabi Safta.

Multumesc celor care au dat detalii despre calitatea transmisiei.

Azzido22.10.2007 21:34

ba pardon, testul tocmai a inceput, testul meu ce e drept.

am preluat puterea, revolutia nu o sa fie televizata, jos dicatoru'. :laugh:

Long live ATB !!! steagro

axl2322.10.2007 21:38

E bine ca mai e un test da' nu ne omori cu hausuri.

George Stan22.10.2007 21:41

azzido, vreau dedicatie !

axl2322.10.2007 21:43

Dedicatii dupa ce se termina melodia, adica in 87 de minute.

George Stan22.10.2007 21:45

azzido, schimba ca nu am marfa si la atceva nu e buna :D

Azzido22.10.2007 22:03
E bine ca mai e un test da' nu ne omori cu hausuri.

 

prin efractie ti-am penetrat difuzorul.

ghinion !

you can run but you can't hide.

dedicatii nu primim in seara asta, in schimb va primim cu plugusorul sau mai bine cu capra, dar sa fie bruneta, cu bun simt si umor dezvoltat, sa le aiba cu limba cea romaneasca si ...cam atat.

 

istockphoto_1581237_viva_la_revolucion.j

axl2322.10.2007 22:05

Eu unul renunt, ma intorc la rockul meu.

Dragoshel23.10.2007 11:39

George, am ascultat si eu, se aude suuper mai ales melodiile lu nenea Azzido... Acuma sa vedem cum se va auzi transmisia mi-ai zis ca e cam complicata treaba:D. Speram sa iasa ceva frumos.

forever_STEAUA23.10.2007 11:45

Eu n-am auzit nimic. E adevãrat cã nu eram online când ați fãcut testul, dar totuși... :rolleyes:

axl2323.10.2007 11:50

Iar tu, Brutus?!

Dragoshel23.10.2007 11:56

e Oprita transminis acuma... cica de la 19 ii da drumu, dar poate mai devreme:D

cRiss4Steaua23.10.2007 12:31

nu`mi merge :-j

Dragoshel23.10.2007 12:32

da, este oprit, azzido este la munca si cred ca si George.. cand vor veni acasa.

 

Le: Stai asa ca poate va bag io muzica sa auziti cum se aude

c.ronaldo1723.10.2007 12:37

Pana diseara poate imi cumpar si eu niste boxe...

-=Danny=-23.10.2007 18:25

Care imi zice si mie cum se numeste melodia de e acum la radio asta ??? Asta cu Steaua .... zice ceva in refren .... Steaua victorie ..... va rog mult

Dragoshel23.10.2007 18:27

e dupa cd care a aprut cu cantece... Steaua victorie ii zice.

-=Danny=-23.10.2007 18:29

Si asta de e acum de zice in refrent asa : Vrem sa fim invingatori , si cand ma sumbru asa ..... doamne vreau toate mel cu Steaua [-o< Va rog

«123»