FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gica Hagi il desfiinteaza pe Becali !

«123»
calinel17.10.2007 08:36

Atit Becali cit si Hagi se comporta intr-un mod complet lipsit de tact si lovesc in Steaua si suporteri

da Becali sia sters picioarele de Hagi dar nici Hagi nu e lipsit de pata odata pe saptamina el organizeaza conferinte ca sal murdareasca cu r..t pe Becali exact cum face si Becali asta arata ca nu e chiar atit de iertator pe cum se declara

daca au ceva de impartit sa se intilneasca sa se certe si sa le rezolve nu sa iasa in presa cu declaratii ca la usa cortului ca pierde Steaua si suporterii mai ales inainte de meciul capital cu sevilla

si daca Hagi era asa un bun psiholog de ce jucatorii nu au ridicat un deget sa-l sustina asta da de gindit

nemilosul17.10.2007 08:53

@'calinel'

 

 

 

care parte din ce a declarat Hagi ti se pare defaimatoare si lipsita de adevar??ce inseamna la tine iertator,sa te faca cineva de rahat si tu sa zici multumesc??cum adica liniste inaintea meciului cu sevillia,noi nu am mai avut liniste inaintea unui meci de luni bune..cu ce ii afecteaza dupa mintea ta pe jucatori ca fecali se cearta cu Hagi??

 

cand au ridicat jucatorii un deget pentru un antrenor de cand e fecali presedinte??si Zenga cica era iubit de jucatori si li s-a rupt ca a fost dat afara

 

jur ca unii parca gandesc cu picioarele

agu19.10.2007 14:37

Recunosc ca de cand am vazut clipul cu inregistrarea de la ,, Fanatic Telesport '' cand ZIARISTUL Boanchis il desfiinteaza pur si simplu pe Becali am facut o pasiune pentru. gazetar .

A fost intr-o emisiune de curand pe B1 TV in care ,, l-a zugravit '' pe fostul cioban exact in termenii care il definesc ...

Curios e ca in afara de Boanchis si de Cartianu nimeni din gazetarii de sport nu are curajul sa spuna adevarul despre Becali . Oare de ce ?

Si mai curios e ca la Steaua e ...,, liniste '' ! In Stefan cel Mare s-a strigat si impotriva lui Borcea , lui Turcu i-au vopsit gardurile ; Lui Copos i-au cerut cu vehementa ,, rapizii '' sa plece , lui Rednic la fel ...

La Steaua e insa ... LINISTE ?!?! Tribunele scandau pe vremurile bune ... ,, Elton , Elton !!! '' !

Dupa expulzarea sa din echipa ... nimic ! La demiterea lui Hagi , tribunele scandau in tara pe orice stadion ,, Hagi - Hagi !!! '' . In Ghencea e ... LINISTE ! In majoritatea articolelor din presa Becali e in cadere libera , pe toate forumurile dedicate Stelei , Becali e facut ... ( nul barat , ca sa zic asa sa nu se supere ... ) si in tribunele Stelei e ... liniste ! Biletele in Ghencea se vand la suprapret ca in Occident insa in Ghencea e ... liniste !

De ce e liniste in Ghencea ?!?! Unde sunt toate nemultumirile suporterilor ? Unde e ... vocea poporului ?

Oameni buni ! Geleria Stelei ! Ultrasi ! Unde sunteti voi ?

«123»