FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorin Goian aduce o victorie cat o calificare

«123»
stelea15.10.2007 11:27

@adi_steaua

 

Prietene ,in primu rand e roman si apoi stelist .

c.ronaldo1715.10.2007 15:09

@Adi Steaua

 

Steaua inca nu a reusit sa invinga pana acum cu Goian in teren nici o echipa de prima mana.

androsteaua16.10.2007 10:54

Goian e un mare jucator si ar fi bine pentru Steaua sa ramana,dar el trebuie sa plece pentru ca este mult mai bine pentru el!!!

«123»