15.10.2007 11:27
@adi_steaua
Prietene ,in primu rand e roman si apoi stelist .
@adi_steaua
Prietene ,in primu rand e roman si apoi stelist .
@Adi Steaua
Steaua inca nu a reusit sa invinga pana acum cu Goian in teren nici o echipa de prima mana.
Goian e un mare jucator si ar fi bine pentru Steaua sa ramana,dar el trebuie sa plece pentru ca este mult mai bine pentru el!!!