FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa UEFA - Editia 2007 / 2008

«123»
MALDINI_STEAUA01.05.2008 21:38

Glasgow Rangers nu a jucat ABSOLUT NIMIC nici in seara asta si nici in tur.O sa i zdrobeasca Zenit o sa vedeti.Fiorentina merita sa joace finala.

f234567k01.05.2008 21:39
Glasgow Rangers nu a jucat ABSOLUT NIMIC nici in seara asta si nici in tur.O sa i zdrobeasca Zenit o sa vedeti.Fiorentina merita sa joace finala.

Ce finala interesanta.

Meci de under 2.5. :sad2:

MALDINI_STEAUA01.05.2008 21:42

Under ? Eu zic ca le da Zenit 5

f234567k01.05.2008 21:45
Under ? Eu zic ca le da Zenit 5

M-am saturat de Rangers in sezonul european 2007-2008. Prea multa sansa au avut cu Lyon, Werder, acum cu Fiorentina.

La cum se apara, cam greu sa le dea rusii 5.

MoWeed02.05.2008 06:12

N-o sa le dea 5 dar sunt sanse mici sa nu ii bata rusii, desi daca nu ma insel golgheterul celor de la Zenit e suspendat...

Dragutzul_stelistul02.05.2008 06:15

ddooooaamnnee ...prost mai e vieri sa mor.... mama si cate ocazii........:(

redandblue02.05.2008 07:32

am intuit de la inceput ca daca va bate Vieri penalty o va da peste poarta...si asa a fost pacat de fiorentina ca ajucat frumos...nu stiu de ce dracu nu l-au lasat pe Mutu sa bata al patrulewa!

c.ronaldo1702.05.2008 07:38

@

Dupa cum am vazut cum se ducea Vieri spre punctul de la 11 eram sigur ca va rata. Avea o fata gen "ba mucosilor, ce e asa greu s`o bagi in poarta". Imi pare sincer foarte rau de Adrian Mutu.

 

Finala, dupa cum zicea cineva mai sus de under 2.5, eu as merge clar pe`un 0-0.

stelistu_602.05.2008 08:29
Zenit zdrobeste Rangers in finala! :rolleyes:
f234567k02.05.2008 08:36

Ce va pare asa rau de Mutu? Doar e un fost spurkat. Inteleg sa va para rau de Fiorentina, ca e echipa frumoasa. Dar de Mutu?

Adi Tanas02.05.2008 08:58

 cite bere se va bea in Rusia si cita votka in Anglia???????????

JDERUL02.05.2008 09:30

Cred ca italienii i-au subestimat pe scotieni,mai ales dupa remiza alba din tur.Cei care au ratat de la punctul cu var mi s-au parut oarecum indolenti dupa modul cum au executat loviturile.

De partea cealalta am vazut o echipa ruseasca foarte disciplinata tactic capabila sa speculeze si cea mai mica oportunitate de a marca.Nemtii au crezut ca vor castiga la Sankt Petersburg numai pentru ca se numesc ,,Bayern",dar Aadvocat le-a pregatit si le-a predat o lectie usturatoare.

In finala as merge pe mana ,,rusilor" dar nici ,,scotieni"i nu trebuie neglijati. Oricum,vom avea o finala frumoasa si oricare dintre cele doua echipe va castiga va fii o invingatoare merituoasa,rezultatele de pana acum recomandandu-le pe amandoua!

bossy02.05.2008 10:28

Ma bucur ca Zenit i-a umilit pe nemti,pentru ca erau prea increzuti si credeau ca pot bate tot.

Imi pare rau pentru Fiorentina,e o echipa frumoasa care merita sa joace finala cu Zenit.

Rusii vor castiga finala categoric,vor face praf si pulbere din scotieni.

c.ronaldo1702.05.2008 11:23
Ce va pare asa rau de Mutu? Doar e un fost spurkat. Inteleg sa va para rau de Fiorentina, ca e echipa frumoasa. Dar de Mutu?

 

Bine ba, hai sa zicem toti m*** lu` Mutu si lu` masa, hai sa ne baga **** in Chivu, da`l in p**** m**** pe Marica. Nu`i stelist, e un distrus atunci. Mentalitate de *****.

 

LE: Steluta noaaastraaa.. are sufletul curaaat :))

yo_marius02.05.2008 11:27

Vaaaaaiiii, cate stelute la ronnie... :nono:

f234567k02.05.2008 11:53
Ce va pare asa rau de Mutu? Doar e un fost spurkat. Inteleg sa va para rau de Fiorentina, ca e echipa frumoasa. Dar de Mutu?

 

Bine ba, hai sa zicem toti m*** lu` Mutu si lu` masa, hai sa ne baga **** in Chivu, da`l in p**** m**** pe Marica. Nu`i stelist, e un distrus atunci. Mentalitate de *****.

 

LE: Steluta noaaastraaa.. are sufletul curaaat :))

Prietene, e spurcat declarat. Nu-mi poti schimba parerea despre el. O sa ma intereseze de el doar atunci cand joaca Romania. Din partea mea sa retrogradeze Fiorentina. :X Inter.

MoWeed02.05.2008 12:01

Nu inteleg de unde atata iubire spontana pentru un fotbalist ca Mutu. Ce mare scula de fotbalist e el care in toata cariera a luat numai un titlu cu dinam0.....

Mi-e complet indiferent cand joaca echipa de club al lui Mutu pentru simplu fapt ca e un spurcat. La nationala e alta treaba dar nu inteleg de ce sa ne pare rau ca au fost eliminati Fiorentina...

yo_marius02.05.2008 12:32
nu inteleg de ce sa ne pare rau ca au fost eliminati Fiorentina...

 

Pentru ca fiecare are dreptul sa sustina un club, jucator, etc... Asa cum tie/voua Mutu vi se pare un spurcat, tot asa altora acelasi Mutu li se pare un jucator excelent, iar faptul ca este roman ii face sa-l aprecieze si sa-l urmareasca indeaproape.

 

Sunt curios cati dintre voi vorbeau pe forum de "frumoasa echipa a Fiorentinei" acum 2-3 ani... asta ca sa continuam discutiile despre ipocrizie...

metzzz02.05.2008 20:33

mai bine ca au fost eliminati , dupa aia se laudau cacateii, ca jucatorul format

de ei a castigat Cupa UEFA!

DelPiero1003.05.2008 09:13

Eu am tinut cu Fiorentina nu pentru ca-i Mutu la ei,ci pentru ca intotdeauna am preferat echipele care nu pacalesc fotbalul!Am urmarit Fiorentina in cateva meciuri si chiar sunt o echipa care joaca fotbal! Cat despre Mutu,imi este total indiferent!E un jucator bun,dar sa fim seriosi,e departe de a fi printre cei mai buni...

c.ronaldo1703.05.2008 12:23
mai bine ca au fost eliminati , dupa aia se laudau cacateii, ca jucatorul format

de ei a castigat Cupa UEFA!

 

Uite de`asta mi se rupe. ca se laudau cateii...

c.ronaldo1714.05.2008 17:28

FINALA CUPEI UEFA: Zenit - Rangers, azi, de la ora 21:45 in direct pe Pro TV.

Pronostic: 1-1, se va decide la 11m.

PS:Cica fanii lui Celtic ar fi ars bilete ale suporterilor celor de la Rangers. :)) Ce caterinca si`n Scotia dom`le.

MoWeed14.05.2008 17:31

Eu cred ca bat rusii....

weeezer14.05.2008 17:48

Si eu mizez pe rusi... desi faptul ca meciul va fi practic "acasa" pentru scotieni poate fi un avantaj important.

 

Mi-e indiferent cine castiga, dar sper sa vedem un fotbal de calitate, un meci deschis cu multe ocazii de poarta si goluri. Iar la sfarsit sa ne para rau ca s-a terminat asa repede.

cristian01414.05.2008 17:53

Lupta ZENIT !

«123»