FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor - Editia 2007 / 2008

«1234»
metzzz04.04.2008 04:29

ar fi frumos sa iasa Chelsea

nu`mi place deloc echipa asta

imi place ca pe turci nu ii baga nimeni in seama , dar au sanse sa ajunga in finala :)

1on08.04.2008 21:09

Slavã Domnului cã scãpãm de imbecilii de comentatori de la prostv de la anul'. Cum sunt distribuite meciurile între Boom și TVR? Boom opțiunile 1 și 2 și TVR 3 și 4 sau invers?

yo_marius08.04.2008 21:10

Invers

stelistu_608.04.2008 21:13

Ce meci incredibil pe Anfield... atmosfera senzationala, multe goluri, una dintre cele mai frumoase meciuri din CL, si cel frumos din acest sezon de pana acum. Superb.

Liverpool merge mai departe :yeahh:...

4steaua08.04.2008 21:43
Slavã Domnului cã scãpãm de imbecilii de comentatori de la prostv de la anul'. Cum sunt distribuite meciurile între Boom și TVR? Boom opțiunile 1 și 2 și TVR 3 și 4 sau invers?

 

drepturile parca sunt din sezonul 2009-2010, deci cred ca la anul tot pe terminatii astia ii vom auzi

un meci demential, super fotbal, gol torres foarte tare, walcott de vis, senzational

adevaratul fotbal se joaca-n anglia

alexynho09.04.2008 07:10

Cred ca stim si semi-finalele:

 

Liverpool - Chelsea

Barcelona - Manchester

 

Chelsea este mare favorita, pentru ca meciul retur se joaca pe Stamford Bridge, insa am incredere ca va avea Rafa ac de cojocul lui Grant.

Despre Barca - Manchester, un lucru am de zis, Manchester e in finala.

Adi Tanas09.04.2008 10:01

Finala va fi intre Chelsea - ManchesterU,dupa parerea mea.

MoWeed12.04.2008 13:54
Nu prea cred ca o sa fiti voi semifinalista... :unsure:

Se pare ca de data asta nu ai nimerit-o...

Finala va fi Liverpool-Barcelona dupa parerea mea...

Adi Tanas24.04.2008 07:57

Nu ma asteptam sa fie asa de plictisitor meciul dintre Barca-M.U,parca jucau Mioveniul(Manchester-autobaza lui SIR Alex)si Bistrita(apropo sper sa retrogradeze)

MoWeed24.04.2008 13:54

Intr-adevar un meci plictisitor in care Manchester a avut mare noroc ca a scapat fara gol de la Barcelona...

c.ronaldo1729.04.2008 20:43

FINALA UEFA Champions League

 

Manchester UNITED vs Chelsea

Adi Tanas29.04.2008 20:57

Sper ca macar in finala sa joace frumos nu doar sa se apere asa cum au facuto in dubla mansa cu Barca

MoWeed29.04.2008 21:00

Sper ca s-a uitat la meciul de azi Cartu....avea de invatat cum sa te aperi un meci intreg si sa dai un gol norocos(norocos prin faptul ca a fost rezultatul unei greseli imense al lui Zambrotta cu prima ocazie cu care Man Utd a trecut de centrul terenului)

Adi Tanas30.04.2008 10:31

Macar in seara asta sa vedem un meci spectaculos,dar daca va fi ca cel de ieri,finala no mai privesc(mai bine dorm)

yo_marius30.04.2008 19:22

Chelsea-Liverpool 1-0

 

Drogba :whistle:

c.ronaldo1730.04.2008 19:24

Macar in seara asta vedem un meci spectaculos... facut doar de o echipa. :punk:

yo_marius30.04.2008 19:30

Ce a ratat Ballack! :ohmy:

 

Liverpool nu exista in seara asta...

 

LE: Youssi :wub:

 

1-1, gol Torres

forever_STEAUA30.04.2008 21:27

dinamilor, vi s-a indeplinit visul: Manchester si Chelsea joaca finala UCL!!!

 

Ah, am uitat! Asta era visul de anul trecut, nu? :clap: :clap: :clap:

MoWeed01.05.2008 04:59

Adevarul este ca Chelsea au fost mai buni.....

Adi Tanas01.05.2008 07:27

Se pare ca am ghicit cine joaca in finala,mai ramine ca Chelsea so cistige sil intrecc pe Dragomir la profetii

P.S Ce mult ma bucur ca Liverpool nu joaca finala!!!!!!!!!!!!!!!UUUUUUURRRRAAAAAAAAAA

  

Marius21.05.2008 21:47

Manchester United! :punk::punk::punk:

dax4721.05.2008 21:51

Felicitari Manchester United !

ADDA PRINTZESA21.05.2008 21:54

felicitari si sa cresteti mari! :beer2::hooray::yeahh:

predatorpulse721.05.2008 22:29

Desi nu pot sa zic ca am tinut cu cineva chiar mi-a parut rau de Chelsea,merita mai mult acest trofeu de Man U dupa cum s-a jucat finala,au avut ocaziile mai mari(cel putin in repriza a 2-a), terry a avut acea interventie extraordinara cand a scos de pe linie si pana la urma doar bulanul de la penalty-uri i-a scos pe Manchester.

 

De fapt astazi am vazut inca o mostra din "dreptatea" fotbalului,care poate fi rezumata astfel:

Ronaldo da un gol foarte frumos in timpul jocului,bate penalty-ul de parca era in curtea scolii si castiga CL iar john terry se zbate tot meciul,ba chiar isi tine echipa in viata cu acea interventie ca apoi sa alunece la penalty-ul decisiv si sa piarda trofeul. Ce ironie,o bucata de pamant rusesc a facut ca visul lui abramovic sa se mai amane. Si inca o chestie,astazi am gasit un pierde-vara mai mare ca vieri,si anume anelka.

 

Felicitari lui Manchester pentru trofeul CL si as vrea sa mai remarc un episod,cel in care ferguson vorbeste cu arbitrul dupa pauza. Ce m-a enervat nu a fost gestul in sine,ci ipocrizia comentatorilor care il laudau pentru "strategia" asta,iar daca ar fi fost vreun antrenor roman se sarea in sus cum de indrazneste sa faca asa ceva(desi ceva imi zice ca romanul nu ar fi vb civilizat precum a facut-o ferguson). Oricum a prins chestia pentru ca in repriza secunda saracul arbitru s-a cam rahatit pe el si s-a straduit sa nu dea galbene,sa lase jocul "mai liber", desi au fost niste intrari foarte dure.

 

Am inteles ca a fost si gibonul Jiji la acest meci si ma intreb daca a invatat ceva din acest spectacol,desi dupa mintea lui probabil radea de abramovici ca a bagat atatia bani si nu a luat CL iar el se descurca cu echipa sa investind nici 10 milioane pe an.

 

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!

 

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

c.ronaldo1722.05.2008 12:21

Man United si daca e condusa cu 3-0 in min 90 in finala UCL tot nu o va pierde. Au un bulan incredibil in aceste finale: 2 goluri in prelungiri contra lui Bayarn, Terry aluneca la penalty`ul devisiv.

«1234»