Asa e, dar parca mai frumos e, atunci cand meriti sa castigi, sa o faci in asa fel incat sa nu mai aiba nimeni ce comenta apoi. Cu atat mai mult impotriva unei echipe precum Mioveniul, care, cu tot cu rezultatele lor bune (v. egalurile impotriva "marilor puteri"), e o echipa de pluton, in cel mai fericit caz (pentru ei).
