FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dacia Mioveni - Steaua 1 - 2 (1 - 1)

«123»
weeezer08.10.2007 16:52

Asa e, dar parca mai frumos e, atunci cand meriti sa castigi, sa o faci in asa fel incat sa nu mai aiba nimeni ce comenta apoi. Cu atat mai mult impotriva unei echipe precum Mioveniul, care, cu tot cu rezultatele lor bune (v. egalurile impotriva "marilor puteri"), e o echipa de pluton, in cel mai fericit caz (pentru ei).

lulababy08.10.2007 17:00
Asa e, dar parca mai frumos e, atunci cand meriti sa castigi, sa o faci in asa fel incat sa nu mai aiba nimeni ce comenta apoi.

 

comentariile se nasc atunci cand victoria e contestata. Hai sa recunoastem, n-a fost unul din meciurile stralucite ale Stelei, din contra ... inca un joc mediocru.

IONUTZ-CIPRIAN08.10.2007 17:49

Nu mediocru...Slab!!

weeezer08.10.2007 20:41

De acord. Il credeam mai critic pe Becali, nu inteleg cum poate sa spuna ca a fost un joc bun. Cat despre Adi Ilie, tot respectul pentru ce-a fost ca jucator in putinii ani in care a dat satisfactie, dar acum e cel putin paranoic...

oitabarsana08.10.2007 21:07

Un lucru e clar:echipa joaca mediocru pentru campionatul Romaniei,ce sperante sa-ti mai faci pentru Liga Campionilor?

Wally09.10.2007 15:47

Un joc foarte slab. Sper sa fie ultimul :biggrin:

forever_STEAUA10.10.2007 08:45

Fraților, golul doi a fost perfect valabil. Cã e prost Berbecaru nu e problema noastrã.

 

Dar sã zicem cã nu valida golul. Nu ați fi strigat cu toții cã ne-a furat centralul? Puțin îmi pasã dacã a fluierat sau nu Berbecaru. Iacob a înscris și centralul și-a dat seama cã s-a antepronunțat cu privire la un posibil offside si a revenit asupra deciziei. Punct.

«123»