FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dacia Mioveni - Steaua 1 - 2 (1 - 1)

«123»
weeezer06.10.2007 09:44

Se pare ca de la mijloc in sus echipa va arata asa: Croitoru - Petre - Surdu - Dica - Neaga - Iacob.

DelPiero1006.10.2007 10:43

Daca nu-i batem p-astia,actualii jucatori ar face bine sa-si schimbe meseria!

IONUTZ-CIPRIAN06.10.2007 14:24

:biggrin: :biggrin: ,si ce sa faca???La meciul asta conteaza sa luam 3 puncte ,putem juca f slab,numai sa castigam!!

stelistul2606.10.2007 20:12

fular-campionii

Steaua daca nu castiga in cel mai rau caz , Becali sa plece !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sa vina Laca no' 1

crismy07.10.2007 11:58

Cred ca a venit vremea sa facem si noi golaveraj. Astazi putem castiga la diferenta mare, dar sa nu intre baietii in teren direct invingatori. Badea si Zaharia as vede eu in atac azi. Badoi in locul lui Banel.

Sper la 3-0. Se poate.

FORZA Steaua. MEREU SUPERIORI.

 

 

fular-campionii , spre24, forzateaua

yo_marius_xxx07.10.2007 12:00
Badoi in locul lui Banel.

 

 

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :laugh: ...cel mai bun banc!!!

crismy07.10.2007 12:07

Nu rade, Banel este accidentat, sau se pare ca il menajeaza. E bine sa vedem si ce poate Badoi ca mjlocas.

 

 

Este interzisa citarea in intregime a postului anterior. Citeste regulamentul.

cornisa5807.10.2007 16:52

Batem cu 3-1 sper , dacã nu sã meargã în divizia B în frunte cu Jiji nu știu de ce am impresia cã avem în fațã cel mai negru an din istoria Stelei LUPTA Steaua fular-campionii

agu07.10.2007 18:31

Sa dea naibii in ea de statistica dar cruda mai e realitatea cate odata ... Steaua a marcat in tot campionatul cat a marcat Dinamo intr-un singur meci ...

M-am saturat de meciuri proaste , de fotbalisti ratati nascuti sperante , de Gigi Becali ...

M-am saturat !

weeezer07.10.2007 18:32

N-a fost fault la Petre Marin in faza in care au marcat ei golul???

axl2307.10.2007 18:35

@weeezer

Si eu am avut aceeasi impresie, o faza de revazut.

Stryker07.10.2007 19:32

Greu, da bine ca am batut... noroc cu Iacob si cu tusierii ca au fost corecti si nu ne-au anulat golurile marcate regulamentar

Agy_2307.10.2007 19:35

Ce s-a intamplat frate la ultimul gol? Si eu am avut impresia ca arbitrul a fluierat. Oricum e bine ca am castigat:D . Berbecaru nu e arbitru. s-a vazut in multe faze precipitarea lui. Nu stia ce sa faca. Putin ne`a avantajat cred , in faze la mijlocul terenului. FORZZZA STEAUAAA. SUNTEM CAMPIONI

cHrisTophE piNna07.10.2007 19:38

Mdea.. aiurea joc , aiurea meci .. goluri de c***t, parca am uitat cum se joaca fotbal.. Noi ne chinuim , si pechinezi , la ei in cotet joaca spectacol, incep sa ma satur sincer de chestia asta , care vad ca e fregventa de ceva vreme incoace , da.. sper sa ne revenim cat mai repede , inca sper ca vom ajunge din nou ce am fost...

**alex**07.10.2007 19:39

Fault nu a fost, tusierul nu a ridicat fanionul, deci Berbecaru nu avea de ce sa fluiere. Fluierul s-a auzit din tribuna.

-=Danny=-07.10.2007 19:56

O victorie meritata de Steaua , si muncita ..... a avut multe ocazii de poarta .... da ma ingrijoreaza ceva ..... ei la antrenamente nu exerseaza suturile ??:-/

Recoba07.10.2007 21:10

Steaua a jucat de nota 7 sa zicem in fata unui adversar de nota 3....e penultima clasata si dabea am batut cu 2-1...si sa aparau aia cu zambetul pe buze de parca ar mai fi rezistat inca 3-4 meciuri...noroc ca a gresit daouda...oricum e clar..daca am ajuns sa ne bucuram ca batem mioveniul cu 2-1....

 

a da si sper ca sa observat ce inseamna sa joci fara popandai atleti in echipa...gen Banel...,numai era partea dreapta un capat de linie...

stelea08.10.2007 06:06

Un "elev" de nota cinci !! A trecut si acest examen .Dar ce chin si ce durere ...!!!

Nu pot sa-mi stapanesc nemultumirea . Ce joc mediocru !!!

oitabarsana08.10.2007 06:31
[...]
oitabarsana08.10.2007 06:34

...si cand mai vezi cate un [...] gen DANNY care e incantat de vedetele astea triste,iti dai seama ca toti pustanii imbecili tin cu Steaua!

DanStan08.10.2007 06:41

Au luat-o oile lu Jiji pe tarla. Stergeti-i behaiturile, nu intereseaza pe nimeni visele erotice ale ovinelor.

helena_steaua08.10.2007 10:55

Meciul se joaca pe puncte, nu se bazeaza pe calitatea jocului..ar trebui mai mult sa ne intereseze punctele si nu cum jucam...la urma urmei am facut destule meciuri frumoase...si ne am ales cu NIMIC...sa nu ne mai rezumam in a da note jucatorilor, echipei in general...oricum nu foloseste la nimic;)

c.ronaldo1708.10.2007 13:15
Fluierul s-a auzit din tribuna.

 

Si atunci de ce Berbecaru era cu mainile sus inainte ca Iacob sa bage mingea in poarta?

Am fost avantajati de arbitru (zic eu neintentionat) la acea faza, de ce sa nu recunoastem?

weeezer08.10.2007 13:35

E clar ca arbitrul a fluierat. Pe reluare se vede din gestica lui cum duce fluierul la gura, apoi se aude fluierul, timp in care ridica mana stanga pentru a opri jocul, dupa care, vazand "avantajul creat" (golul lui Iacob), se suceste si arata mijlocul terenului, sugerand ca, vezi doamne, a fluierat ca sa valideze golul, probabil. Dar se observa clar ca fluierul a venit inainte ca Iacob sa suteze. O rusine ceea ce s-a intamplat.

**alex**08.10.2007 14:21

Am vazut si eu apoi faza la Fanatik, arbitrul era cu spatele si nu stim daca a apucat sa fluiere, cum zicea si Andrei Vochin poate doar a avut intentia sa fluiere, apoi vazand ca tusierul nu ridica fanionul a indicat centrul terenului.

 

Cert este ca am meritat sa castigam cu sau fara aceasta faza.

«123»