Sper ca din aceasta victorie cu Bacaul sa fi invatat si Seniorul ceva: sa nu-i mai impuna ca titulari pe "ceasul" Ovidiu Petre si "cel mai bun jucator" Lovin deoarece s-a dovedit ca exista alternative mult mai bune in echipa prin care se creeaza spectacol, se marcheaza goluri si din actiune, nu doar din faze fixe si in general aspectul jocului este mult mai placut ochiului. Sper ca de acum inainte sa fie folosit si Emeghara mai mult deoarece a demonstrat destule calitati in meciul cu Bacaul...insa daca se va folosi aceeasi formula de joc (cu cei doi inchizatori magnifici, gemenii eficientei Ovidica si Lovinho) si doar un singur atacant atunci vom avea mari probleme si ne vom chinui cu orice echipa, indiferent de valoarea acesteia (ex: UTA, care a fost batuta de o echipa din Liga a III-a Sanatatea Cluj, dar care a facut egal cu Steaua
)...
