Hagi nu a fost iubit nici de bastani. Hagi a fost iubit de suporterii turci, unii venind si la Bucuresti cu ocazia meciului amical pentru a demonstra ca nu l-au uitat.
Cei care conduc, cred ca pot cumpara suflete, pasiuni, dar NU VOR REUSI NICIODATA !
Pe undeva imi pare rau, ca oierul nu a mai luat "palme" in genul Cluj, ma gandesc ca si in alte orase, publicul, exceptand pseudo-ultrasii si alte specii de "suporteri", l-ar fi aclamat pe Gica.
SEND jj TO THE RECYCLE BIN !
DUMP THE WASTE
