
Oameni buni, unii dintre noi, nu au inteles un lucru. Performanta se face in unrma unei strategi bune, pentru ceva modern , ceea ce a vrut Hagi, era nevoie de timp. Cele 10 etape, adica 10 meciuri, nu sunt decat un inceput. ar fi trebuit sa vb despre Hagi ca antrenor cel putin la jumatatea campionatului. Pana atunci toti trebuia sa taca sa astepte si sa vada. Putem vedea multe neajunsuri acum , dar sincer vorbind Steaua lui Hagi este mai exacta in special din aparare, iat jocul dupa cum il vad eu crestea cate putin, rezultatele lui Hagi nu sunt proaste in conditiile date? Ce ar fi facut Oli cand ar fi avut atatea accidentari, ai oamenilor de baza???????????
Sa fi avut Oli mai multa performanta??? nu cred. Dar asa este in Romania se vrea performanta repede, nu conteaza cum, deci fara nici o strategie, si in special fara munca....
Pacat pentru Steaua. In mine curge sange se stelist, dar de acum in colo as vrea sa piarda Steaua, pentru ca toti sa-l injure pe Jiji, si toti sa vada ceea ce a facut Hagi , ar fi facut mult mai mult bine decat rau.
Cand faci lucrurile cu sufletul, asa cum le-a facut Hagi pentru Steaua, iti vor iesi INTOTDEAUNA.