FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Situatia

«123»
danimarcu17.09.2007 20:23
@Pentru alti sustinatori infocati ai "regelui", aici incluzandu-l si pe prietenul meu marcu, ii rog sa se uite cu atentie la video pe stelisti.ro "Vezi o ieșire nervoasã a lui Gicã Hagi în partida dintre Steaua și Rapid".

 

Din fericire am renuntat demult sa mai fac trafic gsp-ului,deci nu o sa raspund invitatiei tale.

Totusi,daca te uiti la cum se desfasoara:

Dan Petrescu

Andone

Dorinel

Lacatus

Hizo

Zenga

cred ca o fac cel putin la fel ca Hagi...

Majoritatea antrenorilor au iesiri nervoase si gesturi ca a lui Hagi, nu poate toata lumea sa fie calma,cum era Olaroiu,care la 0-2 face bilute de muci,iar la 0-1 rade si il pune pe MM sa-i ia notite...

ztucin17.09.2007 20:47

vreau sa remarc un lucru pe care nu stiu daca la mai observat cineva pana acum. de fiecare daca cand da gol un jucator pana acum la Steaua se imbratisa cu antrenorul (indiferent ca a fost Piturca,Zenga etc.). acest lucru se intampla la majoritatea echipelor. pana acum nici un jucator care a marcat nu a venit sa se bucure alaturi de Hagi . ciudat zic eu .

vlad_cj17.09.2007 21:01

Sincer, nu am nimic cu Hagi, insa as vrea sa plece pentru binele lui. Prea multe a facut pentru fotbalul nostru incat sa se lase dominat de un anaflabet, incult, grandoman, ipocrit, prefacut, fatarnic etc. Du-te Gica, o poti face cu capul sus inca, stiu ca iubesti Steaua, insa in conditiile astea nu poti face performanta.

 

A vrut sa scape de Lovin, care dupa Zapata si Golanski era cel mai bun transfer daca pleca, ciobanul l'a oprit si i'a spus ca e "marfa"..si la ora actuala e unul dintre cei mai buni din lot...asta spune multe, cam tot...

 

 

Ma doare sufletul la ce se intampla la Steaua...insa atunci cand iubirea pentru ros'-albastru e atat de mare, nu ai alternative...si nu ramane decat sa gandesti pozitiv, sa speri ca vin vremuri mai bune, si Steaua Ta nu va apune...cum vor indirect unii.

 

Hai Steaua!

st_194717.09.2007 21:02

corect

vlad_cj17.09.2007 21:05
vreau sa remarc un lucru pe care nu stiu daca la mai observat cineva pana acum. de fiecare daca cand da gol un jucator pana acum la Steaua se imbratisa cu antrenorul (indiferent ca a fost Piturca,Zenga etc.). acest lucru se intampla la majoritatea echipelor. pana acum nici un jucator care a marcat nu a venit sa se bucure alaturi de Hagi . ciudat zic eu .

 

 

Din pacate Steaua nu prea marcheaza...asa ca nu prea au ocazia...si cum majoritatea golurilor le'a dat Dica, el si in celelalte mandate se manifesta altfel. deci...

ThereauRistul17.09.2007 21:12

"daca nu batem in cehia,ne strangem mana si la revedere..il pun pe pedrazzini..ce daca Dinamo si rapid au italieni si le merge bine eu de ce sa n-am??"......Gigi Becali....sursa :fanatik

DanStan17.09.2007 22:12

Oricum tot acolo se va ajunge mai curand sau mai tarziu.

alexblaja17.09.2007 22:29

@Miaus si discipolii

 

Lasati-ne cu Oli! Va rog eu frumos! Vorbiti despre jocul echipei de astazi. Eu chiar urmaresc acest forum, citesc articolele si comentariile. Miaus nu mai posteaza decat ca sa-i compare pe Hagi si Olaroiu! Miaus, tu esti stelist? Daca da, cum ai putut trece peste declaratia de mahala a lui Olaroiu referitoare la Balint? Cum il mai poti apara pe acest excrement de camila?

 

Eu cred ca Steaua a facut cel mai bun meci de la venirea lui Hagi cu Rapidul! Stiti care a fost problema? Ca nu avem la Steaua jucatori de talia lui Podolski sau Schneider, oameni care l-au invins pe Coman! De ce nu avem asemenea jucatori? Pentru ca nea Jiji nu baga bani, de-aia! La echipa Steaua nu se poate face performanta in mod profesionist atata timp cat patron este Jiji Becali, cantaretul din Maybach! Performanta europeana si acest specimen sunt antonime! Nu conteaza cine este antrenor, poate fi oricine!

endorama18.09.2007 04:42

in sfarsit, un articol al lui Mihai Somanescu cu care sunt de acord. in primavara ii apreciam criticile la adresa lui ZerOli, dar incepand cu 'Lectia lui Bostina' numai articole aiurea a scris pe aici pe site.

 

on the other hand, daffyduck, miaus samd, va rog lasati-ne in pace cu ZerOli ca numai enervati lumea pe aici. indiferent de cat de prost e Hagi, n-o sa-l regretam pe Olaroiu niciodata.

 

si apropos, cum am mai zis, eu nu cred ca ar trebui sa judecam prea mult evolutiile unor jucatori precum Surdu, Neaga samd atata timp cat Hagi e antrenor.

Miaus18.09.2007 06:23
@Miaus si discipolii

 

Lasati-ne cu Oli! Va rog eu frumos! Vorbiti despre jocul echipei de astazi. Eu chiar urmaresc acest forum, citesc articolele si comentariile. Miaus nu mai posteaza decat ca sa-i compare pe Hagi si Olaroiu! Miaus, tu esti stelist? Daca da, cum ai putut trece peste declaratia de mahala a lui Olaroiu referitoare la Balint? Cum il mai poti apara pe acest excrement de camila?

 

Eu cred ca Steaua a facut cel mai bun meci de la venirea lui Hagi cu Rapidul! Stiti care a fost problema? Ca nu avem la Steaua jucatori de talia lui Podolski sau Schneider, oameni care l-au invins pe Coman! De ce nu avem asemenea jucatori? Pentru ca nea Jiji nu baga bani, de-aia! La echipa Steaua nu se poate face performanta in mod profesionist atata timp cat patron este Jiji Becali, cantaretul din Maybach! Performanta europeana si acest specimen sunt antonime! Nu conteaza cine este antrenor, poate fi oricine!

 

Ok.Sa discutam jocul echipei de astazi. -

 

Bun acum ca am terminat cu explicatiile pentru jocul magnific prestat de echipa FC Steaua Bucuresti ne putem intoarce la altele.

 

Declaratie de mahala? Posibil dar e printre putinele pe care le aud de la Olaroiu.Ia intreaba-i tu pe jucatori ce au auzit de la Hagi si mai vorbim pe urma.

 

Si la urma urmei daca eu repetat ma iau de tine cu/fara motiv la un moment dat e posibil ca tu sa ripostezi.

 

Ce-ai zice ca la fiecare comentariu al tau eu sa imi dau cu parerea asa ca p.ulea in tramvai.Cam asta facea Balint pe la TV.Ce anume MARI performante are Balint ca antrenor sa faca figurile alea pe la Pro TV? Impreuna cu Hagi bineinteles care ne spunea noua cum tre sa joace Steaua nu numai sa castige ci sa faca si spectacol.

 

Lasa ca a venit antrenor si din spectacol am ajuns la pragmatism si din victorii am ajuns la egaluri.

 

Ca o scurta concluzie SCUTESTE-MA!

radutheodor18.09.2007 08:08

In primul rand, vreau sa inchei o discutie cu andyro:

Prietene, cand era Olaroiu antrenor, NICIODATA nu am zis ca Oli NU E VINOVAT.

Tot ce am zis atunci si o pot spune si acum este ca:

1. Intr-o situatie nasoala, exista o vina totala de 100%

2. Din vina aia de 100%, cea mai mare vina o avea Jiji Becali

3. A doua vina o aveau jucatorii, pentru ca visau numai la meciuri de CL si nu mai dadeau doi bani pe meciurile din campionat

4. Mai era mentalitatea romaneasca, gazoanele execrabile, arbitrajele de cacao, blaturile lui Dinamo, greselile lui Oli ...

 

Deci, vinovat principal pentru locul 2 la Steaua NU era Olaroiu. El era vinovat ca jucam urat, el era vinovat ca vroia sa dea goluri numai din faze fixe si sa castige cu 1-0 sau 2-0, dar sa castige. El se putea face vinovat ca acorda prea mare importanta defensivei si nu ofensivei si alte chestii.

 

Am spus-o atunci in gura mare: Olaroiu nu se face vinovat ca Lovin, Paraschiv, Banel, Carlos/Cernea, Baciu, Croitoru, Stelian Stancu etc NU AU VALOARE DE Steaua.

 

Am spus-o atunci ca Jiji nu a scos bani de transferuri serioase, si atunci a trebuit sa ne multumim cu "copii de suflet ai lui Oli" adusi pe sume dubioase de la gaura neagra a economiei numita Poli Timisoara.

 

 

BUUUN.

De bine de rau, cu toate aceste petarde la dispozitie, nu mai vreau sa repet ce s-a obtinut; ok, daca privesti ca esti Steaua si vrei numai locul 1, anul trecut Olaroiu a esuat, daca privesti ce lot avea Steaua si ce valoare, atunci Olaroiu a facut minuni.

 

Si acum vin la "era" Hagi. Foarte bine. Sa ia si Hagi un loc 2 si un campionat in doua sezoane. Nu am nimic cu el.

Dar, in era aia blamata de voi, NICIODATA nu am avut 10 jocuri consecutive EXECRABILE. NICIODATA nu am avut 6 meciuri oficiale in care sa dam 4 goluri. NICIODATA nu ne-au tremurat chilotii pe noi in fata unor echipe ca Zaglebie si BATE.

 

Ce ma incalzeste pe mine ca Hagi a fost un mare jucator stelist? CU CE MA INCALZESTE PE MINE TREABA ASTA ACUM !?

In continuare jucatorii nu dau totul pe teren, pentru ca deh, ei trebuie sa joace cu Sevilla si Arsenal, nu isi risca ei tibiile in meciuri cu Unirea Urziceni si Rapid

In continuare Jiji Becaliotul e cel mai idiot dintre pamanteni

In continuare toti idiotii arunca suruburi in capu' lu Bozovici, ca sa mai jucam 4 etape doar cu fotoreporteri in tribune.

In continuare Lovin, Banel, Baciu, Croitoru fac veacu la Steaua

La toate astea se adauga antrenorul Hagi care: nu stie sa-i motiveze, nu stie sa si-i faca prieteni, nu stie sa le explice tactic ce sa faca pe teren, nu e bun pedagog.

 

Tu tot imi spui ca ai stat asa solid prin scoli. Ia zi si mie, ai avut profesor bun vreun geniu? Nu tata, geniile stau vai mama lor si doar inventeaza lucruri, ei nu sunt buni sa fie profesori. Hagi a fost un geniu ca jucator, ok, asta nu inseamna ca poate si stie sa invete o echipa de 24 de jucatori cum sa joace.

 

Ce argumente mai vrei in plus, ce dovezi, cat timp mai vrei sa astepti? Asteapta nene, asteapta nu ai decat. Eu ti-am zis asa: Hagi habar nu are ce sa le spuna la antrenamente. Decat sa ma contrazici pe forumuri, du-te te rog pe margine la doua antrenamente ale Stelei. Atat iti zic. Si cu asta am terminat discutia.

 

@Miaus si discipolii

 

Mai alexblaja, ia fi atent aici: Gloria Bistrita i-a dat doua goluri Rapidului si inca in Giulesti si nu ii are pe Podolski si cine mai zici tu pe acolo ...

 

Pana si Ochirosii i-a dat gol lui Coman, dar acum e la Buzau, deh, nu avea valoare de Steaua ...

 

Auzi la el ce aberatii, ca defapt Hagi nu are nici o vina, dar ne trebuia Podolski ca sa-i batem pe Rapid ...

alexblaja18.09.2007 08:37

Ia uite la ei, cum posteaza unul dupa altul, cum se aliniaza ei pentru a lupta cu...cine? Chiar, cu cine va luptati voi, mai baieti? Aveti o energie demna de o cauza mai buna, nu de apararea olaroiului. Voi cum faceti, va dati sms unul altuia, "ba, vezi ca a scris unu' de tine pe forum, hai sa scriem amandoi mesaje, da' sa fie lungi, sa Para ca suntem mai multi"?

 

Miaus: imi pare rau sa nu te scutesc, dar tu chiar numai despre asta scrii in ultimul timp. NEWSFLASH: Olaroiu nu mai este la Steaua! Vorbeste despre jocul echipei, chiar si cu liniute daca atata poti! Vorbeste despre orice altceva ce are legatura cu Steaua. Olaroiu NU MAI ARE LEGATURA CU Steaua! NICI MM! NICI Dan Petrescu! Declaratia acestui mare gentleman care este Olaroiu, cum ca pe el nu l-a prins nevasta cu un alt barbat in pat, vine pe fondul unor atacuri referitoare la MESERIA pe care o presteaza, asupra vietii lui PROFESIONALE, nu PERSONALE! Sesizezi diferenta?

 

Radutheodor: Unde vezi tu in postul meu la care faci referire cuvintele "Hagi nu are nicio vina"? Aud? A, nicaieri, ai scris doar asa, ca sa te afli in treaba! Ce am spus eu este ca la Steaua poate fi antrenor oricine cu acest lot, ca tot nu ar obtine performante pe PLAN EUROPEAN! Si nu am spus ca ne trebuia Podolski ca sa batem rapidul, am spus ca ne trebuie jucatori DE TALIA lui Podolski si Schneider, adica in traducere "asemanatori". Podolski a incercat de 5-6 ori in meciul cu Germania sa-l invinga pe Coman si a 7-a oara a reusit. Jucatorii nostri de cate ori au incercat? Acum intelegi la ce ma refeream?

 

Un sfat: nu mai incercati sa-mi rastalmaciti vorbele si sa manipulati oamenii pe aici. Cu mine nu va merge, am scoala in treburi din astea!

Miaus18.09.2007 09:14
Miaus: imi pare rau sa nu te scutesc, dar tu chiar numai despre asta scrii in ultimul timp. NEWSFLASH: Olaroiu nu mai este la Steaua! Vorbeste despre jocul echipei, chiar si cu liniute daca atata poti! Vorbeste despre orice altceva ce are legatura cu Steaua. Olaroiu NU MAI ARE LEGATURA CU Steaua! NICI MM! NICI Dan Petrescu! Declaratia acestui mare gentleman care este Olaroiu, cum ca pe el nu l-a prins nevasta cu un alt barbat in pat, vine pe fondul unor atacuri referitoare la MESERIA pe care o presteaza, asupra vietii lui PROFESIONALE, nu PERSONALE! Sesizezi diferenta?

 

Un sfat: nu mai incercati sa-mi rastalmaciti vorbele si sa manipulati oamenii pe aici. Cu mine nu va merge, am scoala in treburi din astea!

 

Cred ca ai un pic vedenii cand debitezi asemenea ineptii.NU scriu doar despre asta mai citeste odata toate posturile din ultima vreme.

 

Referitor la Oli care nu mai are treaba cu Steaua sa iti reamintesc ca scandalul a pornit nu de la el ci de la ALTII.Te las pe tine sa ii definesti pe acei altii.

 

Referitor la Balint el a cules fix ce a semanat.Iar Olaroiu avea voie sa ii raspunda lui Balint cum i se scula lui pentru ca de-aia e DEMOCRATIE.Ce sa spun l-a atacat pe partea personala pe Balint saracul sniff,sniff.

 

Pe tine nu avem cum sa te manipulam noi ca a reusit sa o faca sistemul foarte bine.

alexblaja18.09.2007 10:27

@Miaus

 

Eu te-as sfatui sa fii mai politicos, nu neaparat cu mine, asa, in general. Eu nu ti-am spus tie ca "debitezi ineptii" sau ca ai "vedenii". Mie mi-au sarit in ochi MAI ALES posturile in care tu iil sustii pe Olaroiu in continuare si asta nu de ieri, de azi. Nu am timp si nici chef sa caut in posturile tale nu stiu ce. Te stiu de pe "timpuri", cand il sustineai pe Olaroiu cand era antrenor al Stelei, LA FEL CUM O FACEAM SI EU. E de apreciat angajamentul tau, dar e demn de o cauza mai buna. Repet, Olaroiu nu mai e la Steaua. Discutia despre el nu mai are sens, discutiile astea gen "daca si cu parca se plimbau intr-o barca" chiar nu isi mai au rostul, cel putin din punctul meu de vedere.

 

Bine, probabil ca nu poti argumenta altfel decat calificand opiniile altora drept "ineptii", la fel cum prietenul tau radutheodor le califica drept "aberatii". Nici nu e de mirare din moment ce apreciezi declaratiile lui Olaroiu referitoare la Balint. Nu e vorba de "sniff, sniff" sau alte ironii din astea ieftine pe care le incerci. Da, e democratie (asta e o alta discutie, cu democratia, care de fapt nu prea e), dar mai sunt si cei 7 ani de-acasa, pe care Olaroiu nu-i are. Asta e, daca vrei sa intelegi sensul a ceea ce spun eu, bine, daca te incapatanezi sa sustii un badaran care atunci cand nu are argumente injura, iarasi bine.

steaua_gloria18.09.2007 11:17

Tin sa spun ca sunteti niste nesimtiti si stiti sa-i jigniti pe toti de parca voi ati fi buricul pamantului. L-ati jignit pe Banel care ne facea mandrii si fericiti in Cupa UEFA cu Betis si a dat gol cu zaglebie, l-ati jignit pe Hagi, cel mai bun jucator roman din toate timpurile si un stelist inrait. sunteti niste nesimtiti. Ati spus ca Banel nu e fotbalist. Da acum 2 ani cand il idolatrizati ce era ba, COPII DESTEPTI? Bine ca sunteti voi destepti si stiti sa le scoateti ochii tuturor. Sunteti niste prefacuti si cum cineva greseste il injurati. Sunteti niste prosti cei care va luati de Hagi si Banel, inca o data :PROSTI. Am inceput sa va urasc, pentru ca va dati stelisti adevarati da nu sunteti decat usor de influentat. Mai lasati dreaq ziarele alea!!!. Bravo voua. uitati trecutul numai pentru ca prezentul nu va convine. Ati uitat ca exista si viitor ?

Acest articol se adreseaza celor care au spus lucrurile de mai sus. Ganditi-va mai bine si o sa vedeti ca am dreptate.

Miaus18.09.2007 11:24

@steaua_gloria. J3T

 

@alexblaja - Consider ca s-a ajuns suficient de departe si nu e nevoie sa continuam discutia pe topic.Vezi ca ai PM.

steaua_gloria18.09.2007 11:39

@Miaus

 

ce ma?vrei sa vb pe romana?

pisiclaibric18.09.2007 14:06

Postez fff rar.... dar acum nu ma pot abtine. Si ceea ce vreau eu sa reamintesc, este exclusiv pentru cei ce il contesta pe Hagi. Sa reamintesc defapt de un protest al celor 2 peluze la meciul de la Craiova cu Argesul si de pe giulesti...... Nu stiu cat de solidari au fost cei ce posteaza pe aici cu acel protest, nu stiu nici macar daca s-a inteles motivul acelui protest. Pe scurt: a fost o atentionare fata de comportamentul majoritatii jucatorilor si echipei tehnice pe teren, pe terenul de antrenament si atitudinea pe care intelegeau ei sa o adopte fata de suporteri. S-a spus atunci ca nu pun suflet, ca nu apara culorile cu mandrie, ca sunt mercenari....... Deci, in urma cu ceva timp, ne doream la echipa stelisti adevarati. Acum ii avem. pentru ca daca nici Hagi sau Ad. Ilie nu sunt stelisti..... poate o fi carpa aia....pardon, Argaseala.

Nici mie nu imi place cum joaca echipa acum. dar asta nu inseamna ca numele si mai ales renumele lui Hagi trebuie terfelit. Si sa va mai spun ceva: pentru cei din peluze nu conteaza si nu va conta niciodata daca Lovin da o sesiune de autografe de 30 min in loc de 10... sau ca Dica accepta sa faca poze cu toata familia unuia..... pentru noi conteaza ca la sfarsitul meciului sa vadem tricoul ud pe jucatori.... sa simtim ca au dat totul pentru culori.....sa existe certitudinea ca merita sa imbrace acel tricou.

Nu stiu ce scala de valori si ce grade de comparatie folosesc cei ce posteaza pe aici.... dar Hagi e undeva, acolo sus si nu poate fi atins nici macar de murdaria unora ce posteaza pe aici...dramite de murdariile oierului.........

cristian8618.09.2007 17:01
Referitor la Balint el a cules fix ce a semanat.Iar Olaroiu avea voie sa ii raspunda lui Balint cum i se scula lui pentru ca de-aia e DEMOCRATIE.

 

Democratie nu inseamna balacareala in public, Balint a remarcat ca Steaua nu mai joaca ofensiv, in viteza iar Oli a spus ce a spus.

Cred ca majoritatea romanilor habar nu au ce este DEMOCRATIA si locul lor ar fi mai degraba la

ZOO.

Intram in jocul unor retardati, inculti si fara pic de bun simt, ii imitam ca niste primate fara creier si ne miram de ce nu progresam.

Steaua_bd18.09.2007 17:34

dupa Hagi(care nu va mai sta mult la Steaua pentru ca nu se merita sa fie umilit in public de cioban)va veni un sclav...si cine e mai potrivit pe acest post decat OLITA,asa ca cei care tot ii suflati in fund lu OLITA mai SCUTI-MA.

predatorpulse718.09.2007 17:45
Democratie nu inseamna balacareala in public, Balint a remarcat ca Steaua nu mai joaca ofensiv, in viteza iar Oli a spus ce a spus.

Cred ca majoritatea romanilor habar nu au ce este DEMOCRATIA si locul lor ar fi mai degraba la

ZOO.

Intram in jocul unor retardati, inculti si fara pic de bun simt, ii imitam ca niste primate fara creier si ne miram de ce nu progresam.

 

Foarte adevarat ce spui,si eu m-am saturat de balacareala asta din fotbal,toti se cearta cu toti,oare asa e si in strainatate? Ceva imi zice ca nu,desi sunt sigur ca si aia au uscaturile lor.

Olaroiu sa taca din gura pentru ca Balint doar a spus adevarul,vad ca sunt unii pe aici care zic ca Balint avea voie sa vb doar daca era antrenor. Mai mare prostie nu am auzit. ca membru marcant al vitezistilor Gabi Balint are voie sa spuna ce vrea despre stilul de joc al Stelei pentru si in era Oli si in cea a lui Hagi Steaua nu are nici un stil,si acum si atunci era haos in jocul echipei,haos care mai era spulberat de minunatiile lui Dica.

Zenga a venit si a intarit considerabil defensiva,a adoptat un stil tipic italienesc dar atunci la Steaua au existat niste trasee,niste automatisme. Protasov a pastrat defensiva si a adoptat un stil mai avantat,cu pase din prima si cu un 11 care era mai mereu acelasi. Eu consider ca Olaroiu a incercat sa aduca ceva nou,dar nu i-a iesit nimic,defensiva fiind mai slaba in mandatul lui(desi tot a ramas una formidabila pentru Romania) iar mijlocul si atacul fiind tandari.

Hagi a preluat stilul de joc al lui Oli si momentan nu a reusit sa construiasca nimic,nici o relatie de joc. Toti acesti 4 antrenori au avu jucatori accidentati,au avut si jucatori mediocri insa daca ar fi sa sintetizez ei ar arata cam asa:

-Zenga-stil economicos cu defensiva beton,cu mijloc bunicel(mai ales datorita lui Dorinel) si un atac decent(Dica,Dinita,Cristea si Neaga)

-Protasov-stil spectaculos insa fara rezultatele lui Zenga. In mandatul lui Steaua a adus aminte in unele meciuri de Steaua lui Laca din mijlocul anilor 90'.

-Oli-a avut rezultate,dar stilul echipei a lasat f mult de dorit,iar faptul ca multe din aceste rezultate au fost scoase cu forcepsul nu l-a ajutat sa fie iubit de fani si prestatiile penibile din campionat l-au facut sa fie si mai urat de stelisti.

-Hagi-momentan se inscrie in curentul Olaroiu,doar ca mai are pana sa aiba rezultatele lui dar personal nu cred ca mai rezista 2 luni la echipa,asta mai ales datorita ciobanului.

Un lucru e clar: indiferent de motive,sub Hagi Steaua nu merge deloc si ne aduce aminte de vremurile negre din perioada Piturca si a lui Olaroiu.

 

Desi lucrurile merg nasol la club,sper ca in Europa sa ne descurcam mai bine si sa venim macar cu un punct de la Praga.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

onyx19.09.2007 07:00
Democratie nu inseamna balacareala in public, Balint a remarcat ca Steaua nu mai joaca ofensiv, in viteza iar Oli a spus ce a spus.

 

Olaroiu nu a raspuns nimanui, niciodata, atita timp cit au fost critici in ceea ce priveste jocul. Balint criticat cel putin un an, si nu a fost nici o problema. Nu i s-a raspuns nici atunci cind a dat in jucatorii Stelei facindu-i "no name-uri". Dar in momentul cind Balint a inceput sa faca misto, i s-a raspuns la acelasi mod. De ce Balint nu declara acum "Hagi nu are cu cine sa joace, pentru ca are numai no name-uri la echipa"?

«123»