Salutare. Am si eu o rugaminte. Va rog daca aveti bunavointa si posibilitatea de a inregistra partida de maine pe care o vom juca cu Noua Zeelanda. Voi fi plecat la Ciuc si nu voi putea vedea meciul. Va contactez eu ulterior si va dau adresa de ftp unde sa o puneti. Platesc in bere si intorc serviciul daca este posibil.
P.S. Socol a spus ca spera sa piarda la mai putin de 70 de puncte diferenta.
