FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De unde sunteti ?!

«123»
ManiaCU02.07.2008 16:54
Braila...:)e careva d`aici?:)

 

Ma nebunule , tu nu esti din Braila ... Vidin nu e in Braila :)))

 

puyol02.07.2008 17:36

Roman :P

Kalmarulez10.07.2008 20:04
kalmarulez .. la ce liceu esti ?

la kolcsey xD xD xD

steaua7iunie194710.08.2008 11:13

Bucuresti.....cartieru Salajan........care vrea sa vb.........id meu e *******

razvan beica10.08.2008 11:22

din Reghin - Mures

john_8610.08.2008 12:21

Botosani

Ionutjoss12.08.2008 20:54
Viseu de jos la aprox 100 km de baia mare pe langa raul viseu
rosky13.08.2008 22:12

sunt din pitesti

steaua7iunie194703.09.2008 10:53

mdah:P hai sa zic si eu........Bucuresti, cartierul Salajan...........cine vrea sa vb p mess.....id meu e ****** :steag_cruce_invers:

redondo03.09.2008 11:41

Craiova

elmagnifico05.09.2008 00:41

Bucuresti (Calea Floreasca :yes: ) :steag_cruce_invers:

STARforce05.09.2008 07:25

Bucuresti>>>> zona P-ta Dorobanti/Liceul Caragiale

«123»