02.07.2008 16:54
Braila...:)e careva d`aici?![]()
Ma nebunule , tu nu esti din Braila ... Vidin nu e in Braila
)
Braila...:)e careva d`aici?![]()
Ma nebunule , tu nu esti din Braila ... Vidin nu e in Braila
)
Roman ![]()
kalmarulez .. la ce liceu esti ?
la kolcsey xD xD xD
Bucuresti.....cartieru Salajan........care vrea sa vb.........id meu e *******
din Reghin - Mures
Botosani
sunt din pitesti
mdah:P hai sa zic si eu........Bucuresti, cartierul Salajan...........cine vrea sa vb p mess.....id meu e ****** ![]()
Craiova
Bucuresti (Calea Floreasca
) ![]()
Bucuresti>>>> zona P-ta Dorobanti/Liceul Caragiale