Am creat acest topic deoarece sunt multi pe forum .. si sa ne formam o imagine a userilor .. sa vedem de unde sunt .. din ce oras ![]()
Am creat acest topic deoarece sunt multi pe forum .. si sa ne formam o imagine a userilor .. sa vedem de unde sunt .. din ce oras ![]()
ok, trebuia sa incepi tu, care ai deschis topicul, dar hai
Sunt din buftea.
da stiu scuze :-j
aja .. eu sunt din Satu Mare
Buzau
Nu stiu daca mai era cazul.Asa cum scrie si in prezentare sunt din Calarasi
Din sat cu salcile... :biggrin:
Targu-Mures
Bucuresti
Mutapedra, Burkina Faso
Togo
nu puteti si si seriosi un pic fara caterinca ?![]()
Dr.Tab ![]()
Roman dar stau in Bucuresti (Militari)
The Heart of Sweden, Malmoe
Sri Lanka.
) Langa gaste, mistretze etc . ![]()
Slobozia
Târgu Jiu
Togo
Am impresia ca suntem vecini...
Ramnicu Valcea , Ostroveni , in spate la Sc. nr. 9
..... trebe sa dau si blocu ?? :biggrin:
nop, ne dam noi seama pe unde stai
da macar zi interfonu(daca ai) sa nu sunam aiurea..
Am impresia ca suntem vecini...
Tu esti ala de vinde cacao in piata ?
Astea numesc eu "glumite" exista deja un topic SPECIAL, deci special pentru glume si altele..nu inteleg de ce nu l-ati folosi p-ala??
gata cu oof tpoicul ca il inchid, dar inainte de a-l inchide va mai "ridic moralul" cu un warn, un ban....
Bucuresti!
Bucuresti
Racari ca e pe langa Bucuresti 37 km
ok, trebuia sa incepi tu, care ai deschis topicul, dar hai
Sunt din buftea.
mama dragos ce amintiri.....in Buftea am facut 2 saptamani de Armata (pe vremea aia se filma "la bloc" pe langa primarie....ce bine era abramburica aia....),tot la Buftea am ajuns la judecatorie pentru vatamare corporala (it wasn't me....n-am recunoscut si nu recunosc nimic...) si fetele de la liceul ala de peste calea ferata....ce vremuri.....
P.S. daca sunt off sory...muta-mi postul unde crezi de cuviintza,dar ce amintiri am din Buftea......