FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De unde sunteti ?!

«123»
cRiss4Steaua12.09.2007 14:17

Am creat acest topic deoarece sunt multi pe forum .. si sa ne formam o imagine a userilor .. sa vedem de unde sunt .. din ce oras :)

Dragoshel12.09.2007 14:19

ok, trebuia sa incepi tu, care ai deschis topicul, dar hai

 

Sunt din buftea.

cRiss4Steaua12.09.2007 14:36

da stiu scuze :-j

 

aja .. eu sunt din Satu Mare

steaua_gloria12.09.2007 17:44

Buzau

JDERUL12.09.2007 20:59

Nu stiu daca mai era cazul.Asa cum scrie si in prezentare sunt din Calarasi

danimarcu13.09.2007 20:50

Din sat cu salcile... :biggrin:

cristi_mold14.09.2007 09:01

Targu-Mures

glow14.09.2007 09:03

Bucuresti

axl2315.09.2007 15:40

Mutapedra, Burkina Faso

**alex**15.09.2007 17:18

Togo

cRiss4Steaua16.09.2007 16:45

nu puteti si si seriosi un pic fara caterinca ?:|

Katau18.09.2007 06:27

Dr.Tab :)

Bodanel18.09.2007 06:31

Roman dar stau in Bucuresti (Militari)

Cristocea_18.09.2007 08:02

The Heart of Sweden, Malmoe

RobYnho12.10.2007 13:43

Sri Lanka. ;)) Langa gaste, mistretze etc . :P

stelist_4_ever9012.10.2007 14:31

Slobozia

cristian01412.10.2007 15:03

Târgu Jiu

c.ronaldo1712.10.2007 15:16
Togo

 

Am impresia ca suntem vecini...

-=Danny=-12.10.2007 15:33

Ramnicu Valcea , Ostroveni , in spate la Sc. nr. 9 :P ..... trebe sa dau si blocu ?? :biggrin:

Dragoshel13.10.2007 11:31

nop, ne dam noi seama pe unde stai ;) da macar zi interfonu(daca ai) sa nu sunam aiurea..

**alex**13.10.2007 15:03
Am impresia ca suntem vecini...

 

Tu esti ala de vinde cacao in piata ?

Dragoshel13.10.2007 15:10

Astea numesc eu "glumite" exista deja un topic SPECIAL, deci special pentru glume si altele..nu inteleg de ce nu l-ati folosi p-ala??

gata cu oof tpoicul ca il inchid, dar inainte de a-l inchide va mai "ridic moralul" cu un warn, un ban....

David_Steaua200713.10.2007 16:39

Bucuresti!

stelistub14.11.2007 17:59
Bucuresti

Racari ca e pe langa Bucuresti 37 km

yo_marius14.11.2007 19:29
ok, trebuia sa incepi tu, care ai deschis topicul, dar hai

 

Sunt din buftea.

 

 

mama dragos ce amintiri.....in Buftea am facut 2 saptamani de Armata (pe vremea aia se filma "la bloc" pe langa primarie....ce bine era abramburica aia....),tot la Buftea am ajuns la judecatorie pentru vatamare corporala (it wasn't me....n-am recunoscut si nu recunosc nimic...) si fetele de la liceul ala de peste calea ferata....ce vremuri.....

 

P.S. daca sunt off sory...muta-mi postul unde crezi de cuviintza,dar ce amintiri am din Buftea......

«123»