FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De unde sunteti ?!

«123»
Dragoshel14.11.2007 19:32

offf. vremuri CARE ERAU SI NU MAI SUNT. Asa este se filma la bloc.. ;;)

yo_marius14.11.2007 19:35

macar liceul ala mai e?

stiam ca sunt 2 licee:unu' mai "la sosea" si ala de peste calea ferata unde sunt (sau erau) "fetele alea mai nebune" ;))

flo220314.11.2007 19:37

din ploiesti. cu Steaua din 1976

Dragoshel14.11.2007 19:41

sunt amandoua liceele, ala de la sosea invat io.

La ala dupa calea ferata nu am mai fost demult, dar e invadat de INDIENI.

benzina14.11.2007 19:42

sunt din Faurei...dar m-am nascut in Chiajna

 

sunt din sat cu Elodia. ..parintii ei au copilarit cu parintii mei adoptivi..niste oameni de milioane

yo_marius14.11.2007 20:09
sunt amandoua liceele, ala de la sosea invat io.

La ala dupa calea ferata nu am mai fost demult, dar e invadat de INDIENI.

stai linistit ca stiu de etnicii omniprezenti....dar pe vremea mea (mama ce batran par) la liceul ala erau niste fete......offff.....

 

si app eu am fost in Buftea pe vremea cand patrulau jandarmii pe acolo (eram unu' din ei si am fost si prin lic. tau-nu stiu daca tu erai acolo atunci...)

puiu mordasan25.11.2007 00:15

din inima ardealului-medias

Steaua_Maniack16.05.2008 16:31

Buzau

stelistul stelist16.05.2008 16:40

rotunda , aproape de roman

Kalmarulez16.05.2008 18:19

Yo-s din Satu Mare :punk:

Joga Bonito16.05.2008 18:29

Mbandaka, Congo.

Kalmarulez16.05.2008 18:31

interesant ...

adumi banane

ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:38

MOLDOVEANCA 1000/100 (BOTOSANI) :drunk:

cRiss4Steaua06.06.2008 20:01

kalmarulez .. la ce liceu esti ?

LARI06.06.2008 21:51

Nascut (Stelist) si crescut (Stelist) in Sinaia, dar acum lucrez si locuiesc (nemuritoarea Balta Alba) in Bucuresti.

alexynho07.06.2008 08:37

Vaslui City :sleep:

AlcaponneAISS07.06.2008 18:32

Braila...:)e careva d`aici?:)

frunji08.06.2008 08:19

Drobeta Turnu Severin :steag_sah_mic: sunt la 2 blocuri de Radoi :thumbup:

DelPiero1008.06.2008 10:35

Cu regret in suflet spun...Bucuresti...

bubutza27.06.2008 16:37

din Iasi ... moldovean ca printesa :yeahh:

razvan_stelist200702.07.2008 13:33

din Bucuresti(zona gara obor,langa circa financiara cine cunoaste)

Dragutzul_stelistul02.07.2008 13:48

Bucuresti.... Ferentari ! ( da nu sunt spoitor :yes: )

Raulredblue02.07.2008 14:16

Craiova..

bodanelu02.07.2008 15:26

a se citi de la!

El Nino_902.07.2008 16:00

Pampas :))

«123»