offf. vremuri CARE ERAU SI NU MAI SUNT. Asa este se filma la bloc.. ;![]()
offf. vremuri CARE ERAU SI NU MAI SUNT. Asa este se filma la bloc.. ;![]()
macar liceul ala mai e?
stiam ca sunt 2 licee:unu' mai "la sosea" si ala de peste calea ferata unde sunt (sau erau) "fetele alea mai nebune"
)
din ploiesti. cu Steaua din 1976
sunt amandoua liceele, ala de la sosea invat io.
La ala dupa calea ferata nu am mai fost demult, dar e invadat de INDIENI.
sunt din Faurei...dar m-am nascut in Chiajna
sunt din sat cu Elodia. ..parintii ei au copilarit cu parintii mei adoptivi..niste oameni de milioane
sunt amandoua liceele, ala de la sosea invat io.La ala dupa calea ferata nu am mai fost demult, dar e invadat de INDIENI.
stai linistit ca stiu de etnicii omniprezenti....dar pe vremea mea (mama ce batran par) la liceul ala erau niste fete......offff.....
si app eu am fost in Buftea pe vremea cand patrulau jandarmii pe acolo (eram unu' din ei si am fost si prin lic. tau-nu stiu daca tu erai acolo atunci...)
din inima ardealului-medias
Buzau
rotunda , aproape de roman
Yo-s din Satu Mare ![]()
Mbandaka, Congo.
interesant ...
adumi banane
MOLDOVEANCA 1000/100 (BOTOSANI) ![]()
kalmarulez .. la ce liceu esti ?
Nascut (Stelist) si crescut (Stelist) in Sinaia, dar acum lucrez si locuiesc (nemuritoarea Balta Alba) in Bucuresti.
Vaslui City ![]()
Braila...:)e careva d`aici?![]()
Drobeta Turnu Severin
sunt la 2 blocuri de Radoi ![]()
Cu regret in suflet spun...Bucuresti...
din Iasi ... moldovean ca printesa ![]()
din Bucuresti(zona gara obor,langa circa financiara cine cunoaste)
Bucuresti.... Ferentari ! ( da nu sunt spoitor
)
Craiova..
a se citi de la!
Pampas ![]()