FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ochii larg inchisi

«123»
Danyyelo05.09.2007 11:04

Nu stiu dece il criticati asa aspru pe Hagi!!

1) Pana acuma a avut rezultate>>pana etapa trecuta!!

2) Ziceti ca joaca cu Ov. Petre si Lovin la mijloc!!!>>>Pe cine sa bage daca is accidentati toti>>s-au nu are il lot mijlocasi!!!Asta e o criza la Steaua de cand ma stiu!!

3) Ca ii fage GG echipa>>>Stati calmi ca se va trece si peste asta si Hagi va face ce vrea si isi va aranja echipa cum vrea el!!

4) Nu se judeca un antrenor dupa un singur meci si ala cu Unirea Urziceni!!! fularsteaua2

neaga505.09.2007 11:04
Excelent articolul! Este exact starea de spirit prin care cred ca toti stelistii trec acum! In sufletul fiecaruia acum exista un conflict. Intr-o parte se afla dragostea pentru Hagi si dorinta de reusita in sanul Stelutei iar in cealalta sta faptul necontestabil ca Hagi nu este persoana potrivita, din punct de vedere al educatie, tacticii, pedagogiei si al profesionalismului, sa antreneze Steaua! M-am uitat la echipa ideala (primul 11)a lui MM si sincer calcam tot in picioare, dar stiti cum e: multi eroi dupa razboi, cu toate ca MM a avut rezultate mari cu Steaua (sa ne aducem aminte in ce mizerie ne scaldam acum 5 ani). Sincer, presimt un tur chinuit de campionat si urmatoarele 2 meciuri vor decide in ce parte a baricadei va cadea Hagi in conflictul sus mentionat. Mi-as fi dorit sa plece Hagi dupa calificare si sa vina Zenga. Sper sa ma insel cu privire la Hagi antrenorul si sa ne dovedeasca contrariul....slabe sperante!!

Forza Steaua si Gica ai avut, ai si vei avea toata increderea noastra........pana la un moment dat!!

din pacate cea mai proasta veste pe ziua de azi: Zenga semneaza deseara cu Dinamo...!!!!asa ca nu stiu cine ne mai poate salva, principal e sa plece Hagi, ;oricum parerea mea e ca o vom lua in freza cu rapid si cu slavia , apoi va porni scandalul, va pleca Hagi, dar din pacate , indiferent cine va veni in locul lui, va trece timp sa repare ce a stricat regele, si ne vom trezi ca ne batem iar pentru. locul 2 si o sa-l vedem iar pe Jiji cu fulare pe la gat, incercand sa repare si el ce se mai poate; ceea ce ma enerveaza cel mai tare e ca niciodata nu putem invata din greseli

dr.adrian905.09.2007 11:13
Eu cred ca e inca prematur sa vorbim de o schimbare de antrenor,va arata mai rau ca acuma daca noi il schimbam pe Hagi,eu cred ca jocul va suferi mult in campionat dar in C.L.vom juca cat de cat bine,am incredere ca o sa pregateasca bine meciurile,eu zic ca daca noi stam sa ne gandim ca nu avem lot sa trecem de grupe,ne facem mai mult rau,pentru ca eu zic ca fotbalul este pentru cine se nimereste nu pentru cine se pregateste,e vorba de forma de moment,daca baieti sunt concentrati pe meciuri in ziua respectiva se pot face minuni,eu ma gandesc acuma la un exemplu de echipa nationala,si aici ma gandesc la Grecia,care nu-i dadea nimeni sanse,eu am incredere ca vom juca mai bine ca anul trecut,pentru ca Romania sunt vazuti ca echipa cenusareasa a grupei(ceea ce e si normal) dar asta o sa-i motiveze pe baieti cu sigurantza si vor da totul,problema est ca o sa aiba meciuri grele in campionat pe care le va pierde sau vor face egaluri,nu stiu,eu mi-am adus aminte de Ochirosii,cand ai pus problema de partea stanga,a mai ramas decat Cristocea,aici e o mare buna si mijlocul,eu am mai zis m-am bucurat enorm cand a fost schimbat Badoi dar lui Hagi si tuturor li sa parut repriza a2a mai slaba decat prima,nu stiu mie nu mi s aparut,poate din punct de vedere al ocazilor,dar mie mi se paea ca fatza de cand juca Banel in prima,pe partea drepta se juca din primasi aici o sa va atrag atentia cu o ocazie creata de Badoi pe partea drepta cand parca a primit o pasa de la Diica si porma a depasit in viteza un adversar(nu a trecut prin el cum face Banel) si a centrat frumosdar cum Neaga nu are spirit de tacant ia sa fi fost Zaharia la centrarea aia sau Badea ca era 1-0 pentru noi,eu am vrut sa subliniez faptul ca Hagi a fost mai nemultumit de schimbari decat de echipa in general,si deci o sa-l vad mereu pe Banel pe partea drepta:(((( nu se poate sa joci cu un astfel de jucator,partea proasta e ca pana si straini il pun intentionat in poze,pe site-ul UEFA cand zice ceva de Steaua,arata poza cu Banel,poate sunt eu paranoic ,dar iara ne ataca imaginea aratand pe el mai inchis la culoare in poza despre echipa Steaua,daca Nicolita e un jucator cheie pentru Steaua atunci nu pot spune decat ca avem o echipa de divizia C

 

ma dor ochii de la scrisu asta.

citesteti textul inainte de al posta.

 

eu mai am rabdare cu Hagi doar 2-3 meciuri. daca nu batem tot. trec pe partea contestatorilor lui care ii vor demisia.

va spun ca daca va nu va mai fii Hagi antrenor la Steaua vine Petrescu.la pachet cu Stancu. Steaua sa inteles cu Stancu. in iarna joaca in Ghencea.

neaga505.09.2007 11:18
Forza Steaua ! Intotdeauna superiori!

 

Imi place cum iti inchei articolele intotdeauna. Chiar tu ai spus in articol ca Hagi este stelist. Deci este INTOTDEAUNA SUPERIOR. Poate ca la Urziceni nu am jucat mai nimic tot meciul. Dar am vazut vreo 2-3 faze, in care echipa pune migea jos si ii i-a la pase pe ialomiteni. Este drept, " cu lingurita" asa cu spui tu, insa in era Oli nu am vazut, sau cel putin eu, in afara de meciurile de la Seviila, cu Betis si la Kiev, un asemenea fotbal. Si mai ales, in ultimele meciuri totul se facea ca si acum. La intamplare. Ideea este ca Hagi poate ca nu este un mare antrenor. Dar nici nu a avut unde sa demonstreze asta pana acum. Poate ca le cere jucatorilor lucruri grele pentru ei. Asta pentru ca la Steaua se considera ca jucatorii sunt buni si are ce sa le ceara, nu ca la Timisoara sau Bursa ( si chiar si la Galata unde avea multi tineri).

Eu unul recunosc ca nu am incredere in Hagi ca va reusi la Steaua sau in orice alta parte. Dar asta nu ma impiedica sa il sustin. Sa il sustin neconditionat asa cum am facut cu Oli un an intreg, deja jocul echipei scartia, dar aveam rezulatate. Ei bine as prefera sa fie la fel si cu Hagi. Si sa il sustin in continuare.

Pentru ca este Hagi. Si le da clasa rivaliilor de le femeia de servici pana la presedinte. Pentru ca este stelist si este intotdeauna superior.

de cand a fii stelist echivaleaza cu a fii orb?!chiar daca ar fii rezultate, nu as avea personal nici o satisfactie daca echipa ar continua sa joace la fel de p[rost; as prefera sa vad un joc bun , o logica in jocul lor , chiar daca ar mai fii si batuti , ca asa e nu poti cvastiga tot timpul...

il_scorpio05.09.2007 11:28

Zenga a ajuns la Dinamo asa ca ne facem vise degeaba.......dupa 3 zile de la meciul cu Urziceni cred ca soarta lui Hagi depinde de urmatoarele 2 meciuri cu Rapid si Slavia. Daca obtinem 2 victorii sau ma rog 1 victorie si un egal dar cu 2 jocuri foarte consistente...putem sa spunem ca este salvat...toata lumea o sa vada progresele( pana acum ce ne-au spus Hagi si Ilie ca echipa e in proges erau povesti), Gica o sa capete incredere in el insusi, jucatorii o sa aiba un moral bun daca inving rivala Rapid si debuteaza cu un succes in Liga. Pe de alta parte eventuale infrangeri cred ca vor conta mult pentru moralul lui Hagi, Becali sunt convins ca il va ataca din nou dak vom pierde unul dintre cele 2 meciuri, iar suporterii cred ca o sa-si piarda rabdarea dak in jocul Stelei nu se vad imbunatatiri clare.

1on05.09.2007 11:42

Þin minte cã acum 3 ani MM a spus cã în eventualitatea în care Walter ar pleca, ar avea mare încredere în Pedrazzini și l-ar pune principal.

Azazello05.09.2007 11:48

Ceea ce nu inteleg eu este de ce "prefigurezi" neaparat esecuri pe viitor... esti cumva medium?

 

E plina lumea de specialisti, care mai de care mai priceputi in tactica, asezari in teren, randament de fotbalisti, transferuri dar niciunul, NICI MACAR unul dintre toti acei critici nu sunt asa de valorosi sau nu au realizarile profesionale in meseria lor cat fotbalistul Nicolita sau Lovin ..sa zicem. Care este blamat si injurat - culmea - pentru ca joaca la FC Steaua Bucuresti - echipa pe care noi o iubim. Si sunt si alti fotbalisti care sunt desconsiderati iar "priceperea" celor care fac asta si despre care vorbesc eu s-a vazut cand il injurau pe Dica ...in momente mai putin bune, pe Neaga , in primul sau an la Steaua, pe Banel acum - uitand ce au facut ei pentru noi. La fel cu fosti si actuali antrenori... Dar va spun: este cel mai usor sa dai cu piatra la necaz uitand ca, atunci cand primesti o bucurie (un campinat, o cupa, o semifinala europeana sau o participare in C L) toti au fost buni.

 

Caracterele tari se cunosc prin unitate. Dar din pacate pentru noi, suporterii Stelei, acest cuvant este un ecou stins. Si asta se vede dupa doar o infrangere din 9 meciuri.

 

 

Sincere felicitari tuturor detractorilor !!! Dragoastea voastra pentru Steaua e valabila doar la victorii ? Sa nu-mi spuneti ca faceti asta din dragoste si pentru a preintampina raul... pentru a trage un semnal de alarma pana nu e prea tarziu ! Nu e de datoria voastra asta. Steaua trebuie iubita neconditionat, pe locul 1 sau 12, in CL sau Intertoto.

 

 

A, si inca ceva.... IN ORICE CRITIC SE ASCUNDE UN SCRIITOR RATAT - spunea odata cineva.

Elvis05.09.2007 11:54

fularsteau2

Respect Walter-Walter Zenga-Zenga !

Respect Gagy Bostina !

Ca sa ne ofticam mai mult : [site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/VIDEO__Elton_da_recital_la_Al_Na.html

Bafta Hagi, pentru ca avem nevoie !

forzateaua

Chaos05.09.2007 12:06

este uimitor cum din atatea meciuri doar un gol din actiune am inscris.Asta se datoreaza exclusiv lipsei unui coordonator. Uite aici Gica si ciobanule mijlocasul de care aveam noi nevoie si cum joaca el (e adevarat in arabia , dar nu vad un mijlocas de la noi care sa se compare cu el)

http://www.onlinesport.ro/stiri/multimedia...la-al-nassr.htm

florin_b_*05.09.2007 12:06

Despre jocul Stelei :

 

Radoi si Plesan...cei 2 jucatori din mijlocul Stelei s-au accidentat. Acu jucam cu rezervele Ov Petre si Lovin. Ce va asteptati???? Ov Petre si Banel joaca la comanda lui Becali...Lovin in lipsa de alt mijlocas central (acu Cristocea sau Croitoru nu poate sa ii bage Gica direct intr-un meci fara sa ii fi testat macar la antrenamente). Deci jucam mai rau decat pe vremea lui Oli...7 aparatori!!!

 

Astept sa isi revina Badea si Iacob...cu Dica in spate...cu Badoi pe dreapta si Cristocea pe stanga va fi altceva... Problema mare va fi la mijloc...acolo unde doar Ov Petre il vad iar pe Lovin trebuie sa il inlocuiasca probabil Croitoru..macar in meciurile de campionat!

 

 

Imediat dupa accidentarea lui Pesan Steaua nu a mai contat deloc in atac...chiar daca nu erau idei de joc tot mai erau faze gol...acu fara Plesan (sau macar un mijlocas ofensiv) suntem ZERO!!!!

 

Aici e MAREA problema a Stelei..iar Hagi si Ilie a zis ca nu mai au nevoie de jucatori..ca lotul e complet..o alta MARE problema....

Virgil05.09.2007 12:07

@ Azazello

 

Neseriozitatea nu are loc aici. Spun asta pentru ca urmare citirii comentariului tau am simtit o musca pe caciula.

Pe mine ma nemultumeste jocul practicat de Steaua sub Gica Hagi. E posibil sa ajungem cu greu la poarta, asa cum s-a intamplat in Ialomita? Steaua e Steaua cum bine stim, si trebuie sa pastreze o anumita tinuta in joc, stacheta sa se afle la o inaltime situata peste media celor mai bune echipe din campionat.

 

In rest toate bune. Calificati in Europa, victorii, meciuri egale si un singur esec in campionat. Ce-o urma, Dumnezeu cu mila, bucurosi le-om duce toate...

Pentru ca nu-i asa, Hagi e Hagi si e musai sa nu cracnim.

potra05.09.2007 12:25
Ceea ce nu inteleg eu este de ce "prefigurezi" neaparat esecuri pe viitor... esti cumva medium?

 

no, pur si simplu observa jocul Stelei si isi da seama ca nu are prea multe sanse daca o sa continue asa. impartasesc aceasta parere.

 

La fel cu fosti si actuali antrenori... Dar va spun: este cel mai usor sa dai cu piatra la necaz uitand ca, atunci cand primesti o bucurie (un campinat, o cupa, o semifinala europeana sau o participare in C L) toti au fost buni.

 

da dar valarea scade uneori...si atunci ce faci? e ca in cazul unui dinte stricat. ce faci? nu-l scoti pentru ca odata de mult cu el ai mestecat prima caramea. hai sa fim seriosi, e vorba de fotbal. daca jucatorul nu mai e bun trebuie intai atentionat si daca nu vezi nici o schimbare....sorry dar trebuie dat.

 

 

Sincere felicitari tuturor detractorilor !!! Dragoastea voastra pentru Steaua e valabila doar la victorii ? Sa nu-mi spuneti ca faceti asta din dragoste si pentru a preintampina raul... pentru a trage un semnal de alarma pana nu e prea tarziu ! Nu e de datoria voastra asta. Steaua trebuie iubita neconditionat, pe locul 1 sau 12, in CL sau Intertoto.

A, si inca ceva.... IN ORICE CRITIC SE ASCUNDE UN SCRIITOR RATAT - spunea odata cineva.

 

nu cred ca vorbesti serios no? daca nu tragem noi semnale de alarma atunci cine???? nu vezi ca toti dorm de pe acolo?????

iubim Steaua neconditionat si chiar si daca e pe locul 12, si o iubim si acum chiar daca o criticam de asta poti fi sigur. alfel nu ar mai intra nimeni pe aici si nu s-ar mai da nimeni de ceasul *****.

ideea e ca noi vrem sa o vedem ca joaca fotbal, si fotbal de calitate, nu sa o vedem ca merge pe sapte carari ca omul beat care merge din inertie, fara a sti de capul lui. CA E PE LOCUL 1 SAU 12 EU TOT FOTBAL DE CALITATE VREAU SA VAD! CU Hagi, FARA Hagi...CU Lovin, FARA Lovin!!!!si pana nu o sa vad asta o sa vociferez in continuare!!!!!

Azazello05.09.2007 12:25

@ Virgil.

 

 

Ai dreptate despre joc. Acesta sufera insa nu de acum ci, daca ne aducem aminte, din returul campionatului trecut. Dar iubirea noastra pentru culori nu depinde doar de asta, nu ? Trebuie sa speram la mai bine, dar sa nu dam inapoi la mai rau si sa nu -l anticipam. Vorba lui Hagi, sa fim pozitivi :) ! Iar daca - doamne fereste - nu va fi cum ne vom dori, atunci ne trebuie mult echilibru.

radutheodor05.09.2007 12:26

Zenga antrenor la Dinamo - asta intregeste cel mai trist moment al Stelei din ultimii 20 de ani.

 

Nu se poate asa ceva ...

Azazello05.09.2007 12:39

@ potra

 

Nu scoti un dinte pentru o singura carie (caria este infrangerea cu Urziceaniul)

 

Sa presupunem ca tu ai 9 dinti :) din care 6 sunt foarte buni, 2 acceptabili, si unul cariat. Vine cineva si-ti spune ca trebuie scosi toti din cauza celui cariat, si inlocuiti cu o placa dentara. Tu ca om cu capul pe umeri iti zici: doar nu-s nebun. Mai stau sa vad ce se intampla cu ceilati dinti, iar pe asta stricat il tratez.

 

Poate totusi te hotarasti sa scoti dintele cariat in cele din urma. Sunt convins ca nu faci asta singur si apelezi la un stomatolog.

 

Ei bine, Steaua are momentan un astfel de stomatolog. :) Nu cred ca e rolul nostru sa facem pe doctorii, doar pentru un dinte ce poate fi plombat.

 

Sper sa nu iei ce am scris ca un afront ci ca o "parabola" amuzanta. Oricum tu mi-ai dat ideea cu dintele ;)

Azazello05.09.2007 12:44
Zenga antrenor la Dinamo - asta intregeste cel mai trist moment al Stelei din ultimii 20 de ani.

 

Nu se poate asa ceva ...

 

 

E ridicol. Omul este de meserie antrenor. Nu e suporter si nu va fi niciodata. Alegerea lui poate insemna cel mult dezamagire. Dar nu tristete.

 

Cel mai trist moment din ultimii 20 ani a fost semifinala cu Boro (si poate umilinta cu PSG)

radutheodor05.09.2007 12:56

Azazello, daca era de meserie ANRENOR si DOAR ANTRENOR, nu se apuca sa spuna ca in Romania va mai antrena DOAR la Steaua sau la echipa nationala. Si nu a zis asta O SINGURA DATA.

 

Asta e, mare pacat. Preferam sa se duca la Timisoara acum jumate de an ... :(

potra05.09.2007 13:14

@ azazello

 

nu, eu cand am spus de un dinte stricat ma referam la jucatori. ca ai spus sa nu uitam ce au facut pentru noi. nu uitam, e normal!! dar nici sa-i pastrezi asa, de dragul amintirilor, desi nu-ti aduc nici o satisfactie si cu trecerea timpului nu vezi nici o imbunatatire. mai bine recunosti ca nu mai ai ce face cu el, il dai si iei altul in schimb ( e adevarat asta propune o investitie).

nu ti s-a parut o prostie cand Hagi a spus ca nu are nevoie de camus ca e deja aglomerat?scuza-ma dar mai intai, parerea mea, analizezi putin situatia, mecirile anterioare, vezi cine joaca si cine nu, cine e de umplutura. dupa ce ai facut toate astea poti spune daca merita sau nu sa mai cumperi un jucator. chiar daca e aglomerat, se face loc. compari jucatorul pe care ai posibilitatea sa-l cumperi cu cei pe care ii ai si abia apoi poti spune daca ai loc sau nu pentru el.

de exemplu: 1.Lovin e mai bun decat camus, in cazul asta renunti la camus pentru ca nu are rost sa-l iei sa-l tii pe banca

2.camus e mai bun ca Lovin, renunti la Lovin pentru binele echipei (tin sa completez ca pe Lovin l-am ales intamplator, nu ca am ceva personal cu el)

 

poate sunt cam drastica, dar cel putin eu asa vad ca ar trebui sa mearga lucrurile. chiar daca jucatorul poate ar suferi ca este dat la alta echipa dar...ce e de preferat? binele unei echipe intregi? sau binele unui singur jucator?

forever_STEAUA05.09.2007 13:39

@potra

 

Camus a ales sã aștepte calificarea Stelei în UCL pentru a da un eventual rãspuns pozitiv.

Mai bine fãrã...

potra05.09.2007 13:55

@ forever_STEAUA

 

corect....aici nu am ce spune....dar tind sa generalizez putin situatia. ceea ce am spus mai sus e valabil pentru orice jucator am avea posibilitatea sa-l luam....acum sau mai incolo. faptul ca e aglomerat nu mi se pare un motiv intemeiat, nu in momentul asta in care jucatorii pe care ii avem nu mi se par de neinlocuit.

MoRRano05.09.2007 14:01

Citesc aberatiile despre cat de nepriceput e Hagi cu dezgust, ma lasa rece spusele unor adevarati stelisti cum se cred unii fara de pacat dar care dau primii cu piatra, cum stiu ei ca Hagi nu stie sa explice ca tipa la jucatori ca habar nu are antrenorat ca nu stie sa aseze jucatorii in teren si multe altele se pare ca ciobanul limbut si prost va trimis mesaje subliminale si sa impuiat creierii cu tampenii semanati cu el mai mult decat credeti numai ca nu vedeti asta dar asa e el sub pretextul ca baga bani (sufletul si viata lui ) si voi ca iubiti Steaua nu vedeti lucruri evidente sau poate critici lui Hagi fac parte din 17 % din populatia romanie care vrea un cioban comunist arogant avar plin de el, ales presedintele Romaniei ---> ''si ma intreb cum o mai bate vantul in viitor ca sa vad cinei trestie si se indoaie rpd si cine-i plop'' PACE fularsteau2 steagro

Roxana_2305.09.2007 14:08
@ potra

 

Nu scoti un dinte pentru o singura carie (caria este infrangerea cu Urziceaniul)

 

Sa presupunem ca tu ai 9 dinti :) din care 6 sunt foarte buni, 2 acceptabili, si unul cariat. Vine cineva si-ti spune ca trebuie scosi toti din cauza celui cariat, si inlocuiti cu o placa dentara. Tu ca om cu capul pe umeri iti zici: doar nu-s nebun. Mai stau sa vad ce se intampla cu ceilati dinti, iar pe asta stricat il tratez.

 

Poate totusi te hotarasti sa scoti dintele cariat in cele din urma. Sunt convins ca nu faci asta singur si apelezi la un stomatolog.

 

Ei bine, Steaua are momentan un astfel de stomatolog. :) Nu cred ca e rolul nostru sa facem pe doctorii, doar pentru un dinte ce poate fi plombat.

 

Sper sa nu iei ce am scris ca un afront ci ca o "parabola" amuzanta. Oricum tu mi-ai dat ideea cu dintele ;)

 

 

Doar ca acei 6 dinti pe care tu ii vezi f buni au un inceput de carie, nu sunt nici macar buni .. sa fim sinceri .. articolul lui Alex reprezinta gandurile a 90% dintre stelisti, doar ca putini pot accepta ' cu voce tare ' ca Hagi nu e tocmai cel mai bun antrenor. E greu sa recunoastem ca REGELE .. MARELE Hagi a esuat in antrenorat, dar este adevarat ..

 

In momentul in care antrenorul nu are vestiarul e imposibil sa aiba rezultate si e clar ca Hagi nu e in relatii f bune cu jucatorii ( sa nu uitam cum l'a ' mangaiat ' pe Zaharia ) . Asta e ..

zloty05.09.2007 14:10

chiar atat de putzina rabdare avem cu Hagi?? pe Oli l-am asteptat 1 sezon si jumatate ca sa ne demonstreze ca nu putem juca mai slab de atat, cu Hagi chiar atata rabdare avem? eu cred ca daca va fi lasat in pace sasi faca meseria o va face cu succes

red_blue_ultras05.09.2007 14:18

Parerea mea e ca Hagi trebuie sa plece , nu am nimic cu el dar Hagi ca antrenor si comportamentul sau fata de jucatori ne da de gandit . E adevarat ca nici Oli nu era cine stie ce manager , dar el macar stia sa se comporte cu jucatorii , stia sa vb cu ei , sa comunice , sa ii inteleaga etc , totusi sa asteptam si urmatoarele rezultate iar pana atunci sa il sustinem pe Hagi.

CaTaLiNsm StElIsTu05.09.2007 14:37

ar fi absurd sa spun ca Steaua merge bine,ca are un joc bun si rezultate<multumitoare>,dar dati-mi voie sa spun ca nu pot sa trec peste faptul ca Steaua de la inceputul campionatului nu a putut folosii in2partide decat aceeasi 6-7jucatori in rest stim fiecare problemele....ca sa nu mai vb de noii veniti ....si atunci eu ma intreb...oare cum poate sa mearga jocul cand meci de meci joaca doar aceasi2fundasi(rada si p Marin),in rest eliminari....1mijlocas<Nicolita>si2"atacanti"rica cu Dica......in rest mereu vad"noutati"pai da e posibil astfel sa te"simti"in joc.....de mijloc nu mai vb nimic ca suntem praf.....crek ultima noastra sansa e Dica coordonator si Cristocea p stanga cu badoi p dreapta...ca Banel...ara el terenul dar cand vad cum sare mingea din el,de parca ar fi2magneti d acelasi pol......alta solutie nu vad..si folosirea cat mai deasa a lui bicfalvi.Eu inca tind sa cred ca Hagi poate creea o mare echipa la Steaua daca lotul se va omogeniza cat de cat,oricat jucand la un atat de mare nivel nu pot sa cred ca el nu poate creea ceva maret! MEREU SUPERIORI

«123»