Ce ziceti de Dinamo? Hmm, investitiile facute anul acesta de ei au fost defectuoase: unde anul trecut au investit in arbitrii si satelitii din Liga burgerilor, anul acesta au bagat bani in jucatori (mai mult fortati de o speranta timida ca vor patrunde totusi in LC).
Fortune, stii care e treaba cu Dinamo? Cam ce s-a intamplat si sezonul trecut cu Steaua, cand nu reuseam sa castigam nici un meci in Liga 1 dupa ce jucam in UCL. Iti aduci aminte? Nimeni nu credea cand spuneam ca jucatorii nu sunt concentrati suficient, ca meciurile din UCL au o mult prea mare incarcatura pentru psihicul fragil (hehe) al jucatorului roman. Dinamo simte asta pe propria piele acum...Si nu poti sa spui ca Rednic nu stie sa-i motiveze, doar au castigat detasat campionatul trecut.
Sper ca noi sa fi invatat lectia si sa tratam cu seriozitate Liga 1, asta-i biletul de UCL pentru anul viitor
