E prea mult echia a treia cred ca o amenda mare si excluderea din lot ar fi mai buna sau sa primeasca pedeapsa pe care o primise si Ciocoiu la Bacau adica suspendare un sezon.
kyd esti necrutator.Ce te mai complici cu excluderea,cere direct sa fie arestat,judecat si condamnat la detentie pentru subminare.Ia de la 2 la 12 ani.Cu asta ai rezolvat totul.
Ce usor e sa arunci cu pietre în altul...
La Steaua trebuie sa existe un regulament de ordine interioara.Conform acelui regulament va fi sanctionat.
Dar poate intervine presedintele si-l gratiaza.Ce-ai sa mai zici atunci?
Vei transfera totul în cârca presedintelui?
