Despre GB s-au scris mult prea multe, individul nu prea merita atata atentie ... de la el ma asteptam la o astfel de iesire...
Dar Dumitru, cu atitudinea lui plangacioasa sa se duca la GB si sa-i spuna ceva de genul :'Tatiiii,tatiiii, nenea Zenga nu ma lasa sa ma joc cu copii de la VillaReal..." m-a DEZGUSTAT PROFUND...Un astfel de jucator nu merita sa fie nici in lotul Stelei II,III sau IV daramite la prima echipa...Sa se duca la gradinita, ca tot are alura si gandire de asa ceva, si sa ne lase....
FORZA Steaua,FORZA Walter!!!
