Nimeni nu poate sa nege contributia lui Dumitru la multe din succesele Stelei.Ingrijorator e faptul ca nu face fata concurentei din lot si nu accepta alt statul decat cel de vedeta. Aici este din nou influenta lui Becali care si-a bagat din nou coada in treburile echipei.
Inca odata spun, voi cei din Bucuresti, care mergeti in Ghencea, de ce nu va uniti sa-i transmiteti analfabetului ca e un parazit bogat pe care nu-l mai vrem?
Sufletele, poate imi spui mie cum ar putea suporterii vostri din capitala sa il indeparteze pe Becali. Va ingroapa pe toti in bani. Sau crezi ca daca i se cere, pur si simplu isi va lasa balta investitia si va pleca? Crezi ca merge cum vor suporterii? Crezi ca da cineva doi bani pe parerea suporterilor? Ia mai gandeste-te inca o data.
