FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua nu mai sperie pe nimeni!

«123»
adriano20.08.2007 19:08

Cei de la Bate Borisov ar trebui sa se sperie.Sa nu uitam ca si cu Shelbourne am facut egal in deplasare si pe teren propriu i-am spulberat cu 4-1.Ar trebui sa stie asta si cei de la Bate.O sa-i spulberam si pe ei.Sunteti de acord cu mine?

Steaua-Bate
.
alexandra_superSTELISTA21.08.2007 21:58

Chiar credeti ca trebuie sa speriem pe cineva?! Mai bine sa fie ei linistiti, si apoi sa se loveasca de uraganul numit Steaua!!!!!!!!! Sunt sigura ca vom castiga! Poate trebuie sa fim si noi un pic mai optimisti!

Asa ca: Steaua demonstreaza-ne inca o data ca suntem suporterii celei mai tari echipe!

MIREL6RADOI21.08.2007 22:37

In sport,nu trebuie sa exista teama de adversar,ci respect!Fiecare trebuie sa isi joace sansele putine sau multe,insa trebuie sa lupte.Asa cum ,Steaua isi doreste sa invinga pe Real Madrid,Lyon,ac Milan,inter,barca,samd..tot asa,si alte echipa care-s mai slab cotate ca Steaua(bate borisov,Otelul galati,neman grodno si altele) spera,ca vor reusi sa impiedice pe Goliat.In ziua de azi,nu mai exista echipe mici,dovada e andorra 0-3 anglia.Pana si cele mai slabe echipe nationale,de club,au invatat sa se apere,se pun in "transee" si se apara ca la Rovine.Asadar, nu trebuie sa ne revoltam daca antrenorul sau jucatorii de la Borisov vor declara ca vor sa elimine pe Steaua!E sansa lor si spera sa o fructice.Bineinteles,speram,credem ,nadajduim ca bielorusii vor ramane doar cu dorinta! steag1

«123»