18.08.2007 11:26
Apropo de frustrati... a mai aparut unul: Andone, care da tot felul de declaratii antisteliste si uita ca asta vara era gata sa manance c***t cu lingurita numai sa vina la Steaua; spre deosebire de Hagi care si-a pastrat demnitatea si nu a intrat in jocul asta murdar al declaratiilor.
