FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Frustrații vechi și noi

«123»
Bundy18.08.2007 11:26

Apropo de frustrati... a mai aparut unul: Andone, care da tot felul de declaratii antisteliste si uita ca asta vara era gata sa manance c***t cu lingurita numai sa vina la Steaua; spre deosebire de Hagi care si-a pastrat demnitatea si nu a intrat in jocul asta murdar al declaratiilor.

Ciprians18.08.2007 20:32

Ce si-a luat-o Dinamo...miine 3 puncte si paaaaa potailor

«123»