salut
nu am mai postat demult
m am multumit sa citesc comentariile
insa acum cred ca trebuie lamurit clar
Zapata a fost faultat clar
explicatie
1se afla in suprafata de protectie
2 nu avea nici unul din cele doua picioare pe sol
3 a fost jenat
toate cele 3 conditii care trebuie indeplinite simultan pentru fault
daca ar fi avut un picior pe sol
se poate lasa la aprecierea arbitrului daca portarul e jenat impins lovit
altfel e fault fara dubii
orice specialist in arbitraj va poate confirma
respect
Sorin
FORZA Steaua
ps sincer pe stadion nici nu am mai dat atentie fazei dupa ce am vazut contactul asa ca am pirdut
recentrarea in careu
doar reluarea in plasa am vazut o si bucuria lesilor
nu mi venea sa cred
inca o data
fault clar
si doua cuvinte despre Zapata
pare un porrtar bun
de fapt poate ca lui ii datoram 30% calificarea(2 interventii extraordinare)
ce am observat si nu cred ca doar eu e ca a fost un pic intarziat la cateva iesiri din cauza lipsei de comunicare mai ales cu Rada dar si cu Radoi.
aici poate gresesc insa fault a fost 100%