FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Zaglebie Lubin

«1234»
danimarcu08.08.2007 18:30
@DaniMarcu

 

Ti se pare Zaglebie Lubin mai slaba ca Farul sau Ceahlaul?

Nu,in nici un caz...eram si eu optimist,dar se pare ca trebuie sa mai astept pana voi vedea astfel de rezultate!

O vina pentru presiunea pusa pe echipa noastra e a lui Jiji.

In plus,sper ca altadata sa se abtina cu sfaturile lui gen "joc la 0-0".

Bafta,sper sa ii linistim dupa pauza...

Hai baieti,inca un gol... steagcruce2

«1234»