FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Zaglebie Lubin

«1234»
Brigante08.08.2007 12:17
ba are voie

 

 

Vorbesti prostii. Lista UEFA cu jucatorii pentru dubla cu Zaglebie a fost trimisa acum o saptamana. Plesan NU are drept de joc. Pe ce lume traiesti ?

SuperSteaua08.08.2007 12:20

Din ce am inteles pe sport.ro pot vedea meciul doar cei din .ro .

Pun la dispozitie acces la proxy de .ro (ca sa vada meciul) pentru 3 stelisti din afara. Sper sa mearga solutia.

Astept cereri la id de yahoo petrutnet .

bako_alx08.08.2007 12:27
Vali Badea și reluat antrenamentele și în acest moment se antreneazã pe stadionul Ghencea. Conform lui Adrian Ilie, celãlalt atacant, Victoraș Iacob, ar urma sã revinã la antrenamente peste douã sãpentruãmîni, iar Sorin Ghionea peste o lunã și jumãtate.

...poate sa-mi spuna si mie cineva ce are de fapt Ghionea?e accidentat de mult timp si n-am gasit pe nicaieri o informatie concreta despre accidentarea lui...

Florin200408.08.2007 12:29

Care face pariu cu mine ca-i batem la scor ? Ganditi-va ca o echipa sub valoarea Stelei si fara experienta internationala vine in infernul din Ghencea obligata sa atace. Daca le dam gol in primele 30 de min (ceea ce prevad ca foarte probabil), tensiunea alor nostri va disparea iar disperarea lor va creste.

Lorentzo_77708.08.2007 12:40

Golanski = 33 x Andre Nunes

Fotbalistul adus in aceasta vara de la divizonara secunda Coritiba, Andre Nunes, incert pentru meciul din aceasta seara, a fost cumparat de Zaglebie pentru 30.000 de euro.

 

 

sursa gsp.ro !!! ASTIA IS IDIOTZI !!! Ma fac sa rad :)) !!! Cata prostie pe lumea asta !!!

Lorentzo_77708.08.2007 12:42

Aaaaa,...,sorry,...,am gresit inainte,...,am crezut ca ii vb de golanski,...,dupaia am vazut ca vb de andre nunes,...,ma gandeam eu ca nu pot fi nici chiar asa de prosti aia,...,chiar dak is de la gsp

steaua rosie08.08.2007 12:57

DECE MECUIL NU SE TRANSMITE la PRO-TV INTERNATIONAL?!?! :sad2: :sad2: :sad2:

 

CA LA SPORT.RO TRANSMISIA NU ESTE BUNA..............................

iov08.08.2007 13:13

Nu mai am rabdare, la 6 plec de la munca direct, sper sa tina si vremea.

valentin2day08.08.2007 13:17
Nu mai am rabdare, la 6 plec de la munca direct, sper sa tina si vremea.

Eu am intarziat la munca 2 ore ca am stat sa-mi iau bilet.

Si o sa plec mai devreme ca sa prind meciu.

stelist24/2408.08.2007 13:34

baieti meciul poate fi privit live de catre oricine de pe site-ul www.livetv.ru

 

o problema doar, site-ul este in limba rusa, eu fiind din chisinau ma descurc , stiind si limba rusa (oare ce prost a inventat aceasta limba rusa:(???)

suflet ros-albastru08.08.2007 13:46
baieti meciul poate fi privit live de catre oricine de pe site-ul www.livetv.ru

 

o problema doar, site-ul este in limba rusa, eu fiind din chisinau ma descurc , stiind si limba rusa (oare ce prost a inventat aceasta limba rusa:(???)

 

 

Pentru cei care veti incerca sa-l vedeti acolo, cautati

[Стяуа - Заглембе

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 14:03

Steaua -zaglebie lubin 3-0

Lorentzo_77708.08.2007 14:35

Abia astept sa vad meciul !!! Sunt mai mult ca sigur ca Steaua va bate la cel putzin 2 goluri diferentza !!! Eu sper la un 4-1 ;) !!! FORZA Steaua !!!

dax4708.08.2007 15:01

Am emotii, dar cred in victorie. Totusi, jucam in Ghencea. Si Dica e titular.

suflet ros-albastru08.08.2007 15:28

cum e vremea in Bucuresti?

The Flyer08.08.2007 15:39
sport.ro transmite meciul live DOAR pentru cei din Romania.Cititi mai atent stirile astea,nu induceti lumea in eroare! steagcruce2

 

 

http://www.sport.ro/live/

 

asta-i link-ul de live!

roman66608.08.2007 16:08

pai baietii mei de ce va agitati, meciu o sa-l dea sigur pe unu din canalele de Sopcast, ori pe unu de-al polonezilor ori pe Solaris Sport Plus..

vanfootball08.08.2007 16:18

Nu cred ca-i batem.

alina_198108.08.2007 16:31

sa speram ca peste o ora se va vedea meciul pe spocast ,am intrat si la televiziunea poloneza unde ar trebui sa dea meciul e aceeasi imagine de vreo trei ore...in fine...FORZA Steaua!!!!!! fular-campioniifularsteaua2 spre cl dica10

Wally08.08.2007 16:33

Conform Prosport Goian nu va juca in aceasta seara! Cuplul de fundasi centrali pe care va miza Gica este Radoi-Rada, iar cuplul de mijlocasi centrali Lovin-Ov. Petre. Cu asa mijloc marcam sigur peste 3 goluri! Forza Steaua!

danimarcu08.08.2007 16:40
Nu cred ca-i batem.

 

Glumet,ca de obicei...tine minte:3-0.Nu-ti zic cine da golurile!

c.ronaldo1708.08.2007 16:43

Cine vine'n Ghencea fara 8-1 nu scapa.

 

Dica de 2 ori, si mai baga cate o boaba Neaga, Rada, Radoi, Lovin, Nicolita etc.

 

Zic si minutu'? :D

radutheodor08.08.2007 16:58
Glumet,ca de obicei...tine minte:3-0.Nu-ti zic cine da golurile!

 

In nici un caz nu vom castiga la 3 goluri diferenta. Ne vom califica, dar foarte strans.

E presiunea prea mare si s-a facut prea multa atmosfera in jurul acestui meci. Specific romanesc, atata o arde GSP-u de zici ca jucam finala CL. E un simplu meci din turu II preliminar, dar fomistii astia din mass-media romaneasca l-au facut de zici ca e sfarsitul lumii. Mi-e teama tocmai de aceasta presiune suplimentara de care nu era nevoie chiar acum ...

danimarcu08.08.2007 17:32

@radu -intr-adevar,presiunea pusa pe echipa noastra este inutila.Sau poate rauvoitoare.

Eu spun 3-0,pentru ca sunt optimist din fire.Dupa ultimele meciuri din campionat as fi zis 0-0 sau 1-0.

Dar,totusi,jucam cu Zaglebie...

c.ronaldo1708.08.2007 18:23

@DaniMarcu

 

Ti se pare Zaglebie Lubin mai slaba ca Farul sau Ceahlaul?

«1234»