ba are voie
Vorbesti prostii. Lista UEFA cu jucatorii pentru dubla cu Zaglebie a fost trimisa acum o saptamana. Plesan NU are drept de joc. Pe ce lume traiesti ?
ba are voie
Vorbesti prostii. Lista UEFA cu jucatorii pentru dubla cu Zaglebie a fost trimisa acum o saptamana. Plesan NU are drept de joc. Pe ce lume traiesti ?
Din ce am inteles pe sport.ro pot vedea meciul doar cei din .ro .
Pun la dispozitie acces la proxy de .ro (ca sa vada meciul) pentru 3 stelisti din afara. Sper sa mearga solutia.
Astept cereri la id de yahoo petrutnet .
Vali Badea și reluat antrenamentele și în acest moment se antreneazã pe stadionul Ghencea. Conform lui Adrian Ilie, celãlalt atacant, Victoraș Iacob, ar urma sã revinã la antrenamente peste douã sãpentruãmîni, iar Sorin Ghionea peste o lunã și jumãtate.
...poate sa-mi spuna si mie cineva ce are de fapt Ghionea?e accidentat de mult timp si n-am gasit pe nicaieri o informatie concreta despre accidentarea lui...
Care face pariu cu mine ca-i batem la scor ? Ganditi-va ca o echipa sub valoarea Stelei si fara experienta internationala vine in infernul din Ghencea obligata sa atace. Daca le dam gol in primele 30 de min (ceea ce prevad ca foarte probabil), tensiunea alor nostri va disparea iar disperarea lor va creste.
Golanski = 33 x Andre Nunes
Fotbalistul adus in aceasta vara de la divizonara secunda Coritiba, Andre Nunes, incert pentru meciul din aceasta seara, a fost cumparat de Zaglebie pentru 30.000 de euro.
sursa gsp.ro !!! ASTIA IS IDIOTZI !!! Ma fac sa rad
!!! Cata prostie pe lumea asta !!!
Aaaaa,...,sorry,...,am gresit inainte,...,am crezut ca ii vb de golanski,...,dupaia am vazut ca vb de andre nunes,...,ma gandeam eu ca nu pot fi nici chiar asa de prosti aia,...,chiar dak is de la gsp
DECE MECUIL NU SE TRANSMITE la PRO-TV INTERNATIONAL?!?! :sad2: :sad2: :sad2:
CA LA SPORT.RO TRANSMISIA NU ESTE BUNA..............................
Nu mai am rabdare, la 6 plec de la munca direct, sper sa tina si vremea.
Nu mai am rabdare, la 6 plec de la munca direct, sper sa tina si vremea.
Eu am intarziat la munca 2 ore ca am stat sa-mi iau bilet.
Si o sa plec mai devreme ca sa prind meciu.
baieti meciul poate fi privit live de catre oricine de pe site-ul www.livetv.ru
o problema doar, site-ul este in limba rusa, eu fiind din chisinau ma descurc , stiind si limba rusa (oare ce prost a inventat aceasta limba rusa:(???)
baieti meciul poate fi privit live de catre oricine de pe site-ul www.livetv.ru
o problema doar, site-ul este in limba rusa, eu fiind din chisinau ma descurc , stiind si limba rusa (oare ce prost a inventat aceasta limba rusa:(???)
Pentru cei care veti incerca sa-l vedeti acolo, cautati
[Стяуа - Заглембе
Steaua -zaglebie lubin 3-0
Abia astept sa vad meciul !!! Sunt mai mult ca sigur ca Steaua va bate la cel putzin 2 goluri diferentza !!! Eu sper la un 4-1
!!! FORZA Steaua !!!
Am emotii, dar cred in victorie. Totusi, jucam in Ghencea. Si Dica e titular.
cum e vremea in Bucuresti?
sport.ro transmite meciul live DOAR pentru cei din Romania.Cititi mai atent stirile astea,nu induceti lumea in eroare! steagcruce2
asta-i link-ul de live!
pai baietii mei de ce va agitati, meciu o sa-l dea sigur pe unu din canalele de Sopcast, ori pe unu de-al polonezilor ori pe Solaris Sport Plus..
Nu cred ca-i batem.
sa speram ca peste o ora se va vedea meciul pe spocast ,am intrat si la televiziunea poloneza unde ar trebui sa dea meciul e aceeasi imagine de vreo trei ore...in fine...FORZA Steaua!!!!!! ![]()
spre cl dica10
Conform Prosport Goian nu va juca in aceasta seara! Cuplul de fundasi centrali pe care va miza Gica este Radoi-Rada, iar cuplul de mijlocasi centrali Lovin-Ov. Petre. Cu asa mijloc marcam sigur peste 3 goluri! Forza Steaua!
Nu cred ca-i batem.
Glumet,ca de obicei...tine minte:3-0.Nu-ti zic cine da golurile!
Cine vine'n Ghencea fara 8-1 nu scapa.
Dica de 2 ori, si mai baga cate o boaba Neaga, Rada, Radoi, Lovin, Nicolita etc.
Zic si minutu'? ![]()
Glumet,ca de obicei...tine minte:3-0.Nu-ti zic cine da golurile!
In nici un caz nu vom castiga la 3 goluri diferenta. Ne vom califica, dar foarte strans.
E presiunea prea mare si s-a facut prea multa atmosfera in jurul acestui meci. Specific romanesc, atata o arde GSP-u de zici ca jucam finala CL. E un simplu meci din turu II preliminar, dar fomistii astia din mass-media romaneasca l-au facut de zici ca e sfarsitul lumii. Mi-e teama tocmai de aceasta presiune suplimentara de care nu era nevoie chiar acum ...
@radu -intr-adevar,presiunea pusa pe echipa noastra este inutila.Sau poate rauvoitoare.
Eu spun 3-0,pentru ca sunt optimist din fire.Dupa ultimele meciuri din campionat as fi zis 0-0 sau 1-0.
Dar,totusi,jucam cu Zaglebie...
@DaniMarcu
Ti se pare Zaglebie Lubin mai slaba ca Farul sau Ceahlaul?